فیفا 12 : جام حذفی بازی سنتر

با سلام خدمت دوستان عزیز

این تاپیک جهت برگزاری مسابقات فیفا 12 آنلاین ایجاد شده کسانی که مایل به شرکت در این جام هستند میتونند نام نویسی کنند.
نحوه مسابقات :
1-مسابقات در دور اول بصورت گروهی (هر گروه 4 تیم) و در دورهای بعدی بصورت حذفی (رفت و برگشت) برگزار خواهد شد.
2-ورودی لیگ رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست.
شرایط ثبت نام :
1-حضور به موقع در زمان مسابقات معمولاً حدود ساعت 9 الی 11 شب.
2-احترام گذاشتن به قوانین جام و حریفان.
3-انتخاب اعضای لیگ کاملا تحت اختیار مدیران است و این مدیران هستند که در مورد شرکت دادن ثبت نام کنندگان در جام تصمیم می گیرند.

ثبت نام شروع میشه و ظرفیت فعلی 12 تیم هست و در صورت تقاضای بیشتر نسبت به افزایش ظرفیت در صورت نیاز اقدام خواهیم کرد.

پی نوشت : به یک مدیر خوب جهت همکاری در این تاپیک نیازمند هستیم،اگر کسی تمایل داشت میتونه پیغام خصوصی بده.

آخرین ویرایش:

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,279
نام
محمدرضا
درود،
از دوستان ErfanGame - Ghasede_Del عذر خواهی میکنم.
پریشب اوریجین اومدم برای بازی که دیدم عرفان جان پیام دادن که حریف شما امشب بازی نمیکنه یا همچین مضمونی.
امروز هم میان ترم داشتم ! :D بنا به همین دیشب نتونستم بیام.
ازینکه منتظرتون گذاشتم واقعاً شرمندم.
روز خوش.

erfangame

کاربر سایت
Feb 6, 2012
45
نام
عرفان
با عرضه خسته نباشی به مدیران لیگ .جدول گروه C اشکال داره..آقای qozmyox.....
4 تا برد دارن 1. باخت و یک مساوی
اصلاح شد.

---------- نوشته در 12:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

cdhle53dxdh1p265yg32.png

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اول از همه لازمه از زحمات دوست بسيار عزيزم آقا عرفان تشکر کنم،ايشون واقعا کار زيبايي انجام دادن و جدول گروه بندي و دور حذفي رو بصورت گرافيکي تهيه کردند.
لازمه در اينجا چند نکته ديگه هم يادآور بشم :

1-مرحله حذفي فردا شب (يکشنبه) ساعت 21:30 برگزار ميشه.این تصمیم به دلیل استراحت یک روزه برای دوستان گرفته شده.
2-بازی های بصورت رفت و برگشت انجام میشه ، در صورتی که نتیجه بازی رفت و برگشت مساوی بشه ، برای اینکه حق تیمی ضایع نشه دو تیم می بایست یک بار دیگر مسابقه رفت و برگشت انجام بدن.
3-گروه بندی این مسابقات به صورت یک گروه 8 تیمی است که فردا نام لیگ و پسورد ورود به آن برای تیمها ارسال میشه.
4-تیمهای اول تا سوم این دوره از مسابقات میتونن تو امضای پروفایلشون عناوینشون رو ذکر کنند (مثلا به اینصورت قهرمان جام حذفی فیفا 12 بازی سنتر ) البته زحمت طراحی 3 مدال و امضای این دوره از مسابقات به عهده دوست عزیز آقا عرفان است.
5-در پایان مسابقات یک نظرسنجی در تاپیک قرار داده میشه که از دوستان محترم تقاضا داریم در آن شرکت کنند.
6-در آخر هم از همراهی تمامی کسانی که برای وقت خود و دیگران و قوانین لیگ احترام قائل شدند صمیمانه تشکر می کنم.

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
3-گروه بندی این مسابقات به صورت یک گروه 8 تیمی است که فردا نام لیگ و پسورد ورود به آن برای تیمها ارسال میشه.

پس جدولی که تو پست 138 هست اعتباری نداره ؟

erfangame

کاربر سایت
Feb 6, 2012
45
نام
عرفان
ببخشید من فقط نظرمو بگمو برم.خدا وکیلی چه جوری این تیما بهم خوردن.بالای جدول کجا پایین جدول کجا؟؟؟
دوست عزیز من با توجه به جام هایی مثل جام باشگاه های اروپا که تیم اول گروه 1 میخوره به تیم دوم گروه 2 و تیم دوم گروه 1 میخوره به تیم اول گروه 2 این برنامه رو تنظیم کردم.
من هم نگفتم حتما همین شما هر جور دوست دارین بگین به همون شکل من بازی میکنم.
با تشکر

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام
دوستان عزیز این طرز چیدمان و رویایی تیمها کاملا صحیح است و آقا عرفان کاملا سنجیده و درست برنامه رو چیدند.بازی ها انشالله امشب ساعت 21:30 برگزار میشه و تیمها 24 ساعت فرصت دارند که مسابقشونو برگزار کنند و نتیجشو اعلام کنند،برای اینکه حقی از کسی ضایع نشه و شرایط برابر باشه دوستان لیگی با نام Bazicenter Playoff رو سرچ کنند و وارد شن و اونجا بازیهاشونو با حریفاشون برگزار کنند،پسورد لیگ هم خودم برای همه پیام خصوصی میکنم.
در ضمن آقای Turkgolan نسبت به نتیجه مسابقاتشون و حذفشون از لیگ معترض بودند که به عرض ایشون می رسونیم که یکی از قوانین جام این بود که هر تیمی 24 ساعت پس از زمان اعلام شده برای مسابقش فرصت داره بازیشو انجام بده در غیر اینصورت باخت یا کسر امتیاز براش در نظر گرفته میشه،ایشون میتونند با مراجعه به صفحات قبلی تاپیک قوانین رو مجددا ملاحظه کنند، در ضمن ایشون حتی تو تاپیک اعلام نکردند که برای بازی حاضر نمیشن پس نمیشه برای ایشون از این بابت حقی قائل شد.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام
دوستان عزیز این طرز چیدمان و رویایی تیمها کاملا صحیح است و آقا عرفان کاملا سنجیده و درست برنامه رو چیدند.بازی ها انشالله امشب ساعت 21:30 برگزار میشه و تیمها 24 ساعت فرصت دارند که مسابقشونو برگزار کنند و نتیجشو اعلام کنند،برای اینکه حقی از کسی ضایع نشه و شرایط برابر باشه دوستان لیگی با نام Bazicenter Playoff رو سرچ کنند و وارد شن و اونجا بازیهاشونو با حریفاشون برگزار کنند،پسورد لیگ هم خودم برای همه پیام خصوصی میکنم.
در ضمن آقای Turkgolan نسبت به نتیجه مسابقاتشون و حذفشون از لیگ معترض بودند که به عرض ایشون می رسونیم که یکی از قوانین جام این بود که هر تیمی 24 ساعت پس از زمان اعلام شده برای مسابقش فرصت داره بازیشو انجام بده در غیر اینصورت باخت یا کسر امتیاز براش در نظر گرفته میشه،ایشون میتونند با مراجعه به صفحات قبلی تاپیک قوانین رو مجددا ملاحظه کنند، در ضمن ایشون حتی تو تاپیک اعلام نکردند که برای بازی حاضر نمیشن پس نمیشه برای ایشون از این بابت حقی قائل شد.

الان من فقط باید با عرفانگیم بازی کنم یا با همه باید بازی کرد ؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
الان من فقط باید با عرفانگیم بازی کنم یا با همه باید بازی کرد ؟

سهراب جان،فقط با عرفان
چون از این جا به بعد حذفیه،فقط یک لیگ تشکیل دادیم که حق کسی ضایع نشه.
دوستان هرکس فقط با حریفی که در بالا مشخص کردیم بازی کنه،در ضمن پسورد لیگ رو برای همه ارسال کردم اگر به دست کسی نرسیده لطفا اعلام کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر