فیفا 12 : جام حذفی بازی سنتر

با سلام خدمت دوستان عزیز

این تاپیک جهت برگزاری مسابقات فیفا 12 آنلاین ایجاد شده کسانی که مایل به شرکت در این جام هستند میتونند نام نویسی کنند.
نحوه مسابقات :
1-مسابقات در دور اول بصورت گروهی (هر گروه 4 تیم) و در دورهای بعدی بصورت حذفی (رفت و برگشت) برگزار خواهد شد.
2-ورودی لیگ رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست.
شرایط ثبت نام :
1-حضور به موقع در زمان مسابقات معمولاً حدود ساعت 9 الی 11 شب.
2-احترام گذاشتن به قوانین جام و حریفان.
3-انتخاب اعضای لیگ کاملا تحت اختیار مدیران است و این مدیران هستند که در مورد شرکت دادن ثبت نام کنندگان در جام تصمیم می گیرند.

ثبت نام شروع میشه و ظرفیت فعلی 12 تیم هست و در صورت تقاضای بیشتر نسبت به افزایش ظرفیت در صورت نیاز اقدام خواهیم کرد.

پی نوشت : به یک مدیر خوب جهت همکاری در این تاپیک نیازمند هستیم،اگر کسی تمایل داشت میتونه پیغام خصوصی بده.

آخرین ویرایش:

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دوستان آقای alme6974 به عنوان مدیر دوم لیگ معرفی میشن و با من همکاری میکنن،سوالی یا موردی داشتید میتونید با ایشون هم در میون بزارید.

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:38 PM ارسال شده بود ----------

من هستم

آیدی اریجینتونو تو تاپیک اعلام کنید.

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
منم هستم.Fifa-baz1994 .البته با اجازه جناب Barcayist

ورود دوست عزیزمون Fifa-baz1994 رو خیر مقدم میگیم.

---------- نوشته در 05:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

با سلام خدمت دوستان عزیز

اعضای لیگ تا این لحظه :
1-Barcayist (مدیر)
2- alme6974 (مدیر)

3-qozmyox
4-sarab_85
5-Jal3i
6-cominglegend1
7-nanonima
8-sahelearam_2 (ایشون هنوز آیدی اریجینشونو اعلام نکردن)
9-Fifa-baz1994
10-Turkgolan
11-swat-shoresh
12-erfangame
13-Mostafa-fifa-12
14-MohsenSimon
15-LICH_KING_66
16-Monk_e83

دوستان عزیز این اگر تو این آی دی ها کسی رو تو فرند لیستتون ندارید ادد کنید،به محض رسیدن حد نصاب (12 تیم) مسابقات به شکل جدید و بهتری شروع میشه که سعی میشه دیگه تیمهایی که حریفشون حاضر نمیشن کمتر ضرر کنن.

ویرایش 1 : لیست تکمیل شد در صورت داشتن متقاضی بیشتر (حداکثر 4 نفر) ظرفیت لیگ رو افزایش میدیم.
ویرایش 2 : ظرفیت لیگ به 16 تیم افزایش پیدا کرد.
ویرایش 3 : ظرفیت تکمیل شد.

آخرین ویرایش:

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
در مورد جام چند نکته هست که خدمتتون عرض میکنم :

1-گروه بندی به این شکله که 3 گروه 4 تیمی داریم که از هر گروه 2 تیم میان بالا و از میون تیمهای سوم گروهها 2 تیمی که بهترین نتیجه رو گرفته باشن هم میان بالا و کلا 8 تیم به دور بعد صعود میکنند و اونجا بازی ها بصورت رفت و برگشت انجام میشه.
2-بازی های مرحله گروهی بصورت رفت و برگشت انجام میشه.
3-قوانین و توضیحات این لیگ قبل از شروع مسابقات تکمیل خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر