فیفا 12 : جام حذفی بازی سنتر

با سلام خدمت دوستان عزیز

این تاپیک جهت برگزاری مسابقات فیفا 12 آنلاین ایجاد شده کسانی که مایل به شرکت در این جام هستند میتونند نام نویسی کنند.
نحوه مسابقات :
1-مسابقات در دور اول بصورت گروهی (هر گروه 4 تیم) و در دورهای بعدی بصورت حذفی (رفت و برگشت) برگزار خواهد شد.
2-ورودی لیگ رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست.
شرایط ثبت نام :
1-حضور به موقع در زمان مسابقات معمولاً حدود ساعت 9 الی 11 شب.
2-احترام گذاشتن به قوانین جام و حریفان.
3-انتخاب اعضای لیگ کاملا تحت اختیار مدیران است و این مدیران هستند که در مورد شرکت دادن ثبت نام کنندگان در جام تصمیم می گیرند.

ثبت نام شروع میشه و ظرفیت فعلی 12 تیم هست و در صورت تقاضای بیشتر نسبت به افزایش ظرفیت در صورت نیاز اقدام خواهیم کرد.

پی نوشت : به یک مدیر خوب جهت همکاری در این تاپیک نیازمند هستیم،اگر کسی تمایل داشت میتونه پیغام خصوصی بده.

آخرین ویرایش:

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
خوب لیست لیگ تکمیل شد و 12 نفر عضو مشخص شدند که میتونید تو پست صفحه قبلی آیدی هاشونو مشاهده کنید،برنامه لیگ هم به احتمال قوی فردا تو تاپیک قرار میگیره و مسابقات شروع میشه.

mostafa202020

کاربر سایت
Nov 27, 2011
8
سلام
منو هم لطفا اضافه کنید
ID Origin: Mostafa-fifa-12

---------- نوشته در 07:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:12 PM ارسال شده بود ----------

خوب لیست لیگ تکمیل شد و 12 نفر عضو مشخص شدند که میتونید تو پست صفحه قبلی آیدی هاشونو مشاهده کنید،برنامه لیگ هم به احتمال قوی فردا تو تاپیک قرار میگیره و مسابقات شروع میشه.
شانس منو ببین .... آقایان مدیر لطف کنند ظرفیت رو بیشتر کنند ..... تعداد رو بکنید 16 تا که از هر گروه دو تا بیان بالا
من سری قبل هم تو لیگ نبودم...دیگه این سری ما رو جا نزارید

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
بنا به درخواست دوستان ظرفیت لیگ به 16 تیم افزایش پیدا کرد و فعلا 14 نفر ثبت نام کردند، کسانی که میخوان ثبت نام کنند بدونن که فقط 2 ظرفیت باقیمانده بعدا کسی از دست ما ناراحت نشه که چرا تو جام شرکتش ندادیم چون بیش از این نمیتونیم ظرفیت جام را افزایش بدیم.جهت اطلاع بیشتر این پست را مطالعه کنید : http://forum.bazicenter.com/thread60577-post1959401/#post1959401

A-rthas

کاربر سایت
Apr 19, 2011
22
نام
فرامرز
با سلام منم هستم

LICH_KING_66

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

آقای Monk_e83 هم میخوان تو لیگ شرکت کنن

گفتن که من به جاشون اعلام کنم

با تشکر

mostafa202020

کاربر سایت
Nov 27, 2011
8
آقا میدونم اینجا جاش نیست
یه مشکلی خوردم...از بعد از ظهر هر چی اریجین میخوام لاگین کنم نمیشه
یعنی یوزر پسورد رو بهش میدم ولی انلاین نمیشه...انگار اینترنت قطع باشه ....ولی اینترنتم کاملا وصله...به نظر شما باید چیکار کنم...تا حالا این جوری نشده بود.

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
آقا میدونم اینجا جاش نیست
یه مشکلی خوردم...از بعد از ظهر هر چی اریجین میخوام لاگین کنم نمیشه
یعنی یوزر پسورد رو بهش میدم ولی انلاین نمیشه...انگار اینترنت قطع باشه ....ولی اینترنتم کاملا وصله...به نظر شما باید چیکار کنم...تا حالا این جوری نشده بود.

برای منم فرند لیستم لود نمیشه ،گاهی اوقات اینطوری میشه بعد خودش درست میشه.

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
ظرفیت ثبت نام تکمیل شد و دیگه ظرفیت لیگ افزایش پیدا نمیکنه.میتونید به این پست مراجعه کنید : فیفا 12 : جام حذفی بازی سنتر

بازی هارو فقط طوری بزارید که فاصله بینش نباشه که اینطوری کسی یهو غیبش نزنه ، از نظر من میشه تا اخر همین هفته تکلیف گروه هارو مشخص کرد

mostafa202020

کاربر سایت
Nov 27, 2011
8
برای منم فرند لیستم لود نمیشه ،گاهی اوقات اینطوری میشه بعد خودش درست میشه.

ممنونم ولی مشکل من این نیست....کلا انگار اینترنت وصل نیست....یعنی فقط یوزر پسورد رو قبول میکنه و اریجین باز میشه...ولی سمت راست میزنه Go online

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر