فروش Resident Evil 2 Remake از فروش نسخه اصلی سبقت گرفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
کپکام اعلام کرد که فروش ریمیک رزیدنت اویل 2 تا ماه دسامبر از 5 میلیون نسخه عبور کرد.و حالا میتوان گفت که حداقل از لحاظ فروش از نسخه اصلی موفق تر عمل کرده است
فروش این ریمیک در هفته اول عرضه از 3 میلیون عبور کرد و تا ماه مارس از 4 میلیون رد کرد و اکنون از 5 میلیون نیز عبور کرده است و از فروش میلیونی 4.96 نسخه کلاسیک پیشی گرفت
uZmnVJvQUzMBUEvG6jJGTc-970-80.jpg
حال فروش کلی سری رزیدنت اویل از 94 میلیون عبور کرده است و با توجه به عرضه ریمیک نسخه سوم در اوریل 2020 به همراه project resistance ممکن است شاهد ورود سری رزیدنت اویل به باشگاه صد میلیون نسخه ای ها باشیم
Resident Evil 2 Remake has blown past the original's lifetime sales
آماده باشید نمسیس در همین نزدیکی هاست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
تیتر رو من تغییر دادم، زیاد هم وارد جریان نشدم اما دیدم که ناراضی هستید و ویرایش کردم! اگر بازم ناراضی هستید، تیتر مد نظر رو بفرمایید تا باز هم تغییر بدم. اصلا مشکلی در این مورد نیست
من ،مشکلی ندارم. ولی این نباید باب بشه،چون دو نفر از تیتری یا مطلبی خوششون نمیاد. باید همه چیز عوض بشه.
عین این اتفاقات تو دو یه ماه اخیر بارها افتاده. این درست نیست.
ایراد تایپی رو قبول دارم. ولی ،برای ایراد تایپی کسی ایراد نگرفت اول؟؟؟؟
بازم ممنون. از اینکه پاسخی دادید.

حالا این وسط چرا من تگ شدم ! :| ؟
همیشه راحت ترین فرد و در دسترس ترین آخه هستی،بعد دوست داریم ،مگه بده :D
_______
بعد گفتی در مورد بهینه سازی تو تاپیک rdr2 نگید ،گوش کردیم. الان که 4 روزه ریختن و هر روز میگن ،چرا نمیای؟
حالا چرا میزنی صحرای کربلا :D واسه ویرایش تیتر خیلی راحت از دکمه گزارش استفاده کنن ناظما در اسرع وقت تصحیحش میکنن ....
بحث سر ایرادتایپی نبود ،ایراد تایپی بود من همون اول قبول میکردم.سر این بود پیشی گرفت.یعنی چی؟
اشتباه گرفتی داداش من علی ونوم نیستم :D
نیازی به جاده خاکی زدن هم نداری.
تیتر درست زدن خیلی سادس اگه میخای مثال هم میزنم برات

فروش بیشتر ریمیک Resident Evil 2 نسبت به نسخه اصلی
این تیتری هست که اصلاح کرده
فروش بیشتر ریمیک Resident Evil 2 نسبت به نسخه اصلی
@Mohammad@li
من حرفم یه چیزه. یه ذره از اون تیترهای همیشگی ،فاصله بگیربم. قبلا تمام تاپیکهای معرفی بازی. فقط نوشتار بود.
الان خوشگل شده. بزاریم ،تیترها هم کمی تغییر کنه.
این همه سایت همه یجور تیتر میزنن.
_______
تو این سایت همه نشستیم با دستور زبان و رعایت تمام قواعد حرف میزنیم
تو این یه ماه چند بار تیترهای ali venom
تغییر کرد.به خاطر فقط، از ،با

• Like
Reactions: Saber

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
کپکام RE2 و 3 رو ریمیک کرده چون حرف جدیدی برا گفتن نداشته ؟!!!
این حرفا خیلی عجیبه ! فن های بازی سال ها التماس کپکام میکردن که این دو نسخه مخصوصا 2 رو ریمیک کنه حالا که این کار کرده اونم به بهترین شکل ممکن دلیلش اینه که حرفی برا گفتن نداشته ؟
اگه به دوران قبل این ریمیک‌ها برگردیم...وضعیت رزیدنت از نسخه‌ی ۵ خیلی خراب بود تا آخرین نسخه‌ش...
البته اگه بخایم صادق باشیم رزیدنت ۵ که فقط اکشن خوبی بود و اصلا اون حسو حال رزیدنتو نداشت رزیدنت ۶ هم که بخش اکشن با کریس ، ترسناک با لیئون... و بخش خیلی اکشن که شخصیت سوم قابل بازی بود... واقعا یکی از بی درو پیکر ترین! رزیدنت‌هایی بود که ساختن بازی هیچ هسته‌ی درستی نداشت ، رزیدنت ۷ هم که بنظرم اصلا قوی ظاهر نشد هر چند خیلی روی جو بازی کار کردن...
بنظرم این ریمیک‌ها راه نجات خوبی بوده برای سری رزیدنت و امیدوارم کپکام بقول خودت با همین فرمون بره جلو... فقط امیدوارم برنامه‌هایی هم برای بعد از ریمیک‌ها داشته باشن چون تا الان کارهای گذشته بازسازی شده...

بنظرم کپکام با این موفقیتی که با ریمیک نسخه‌ی دوم بدست آورد میتونست یک نسخه‌ی جدید از بازی ارائه بده اما باز هم رفت سراغ ریمیک نسخه‌ی سوم... منظورم از اینکه میگم کپکام حرف جدیدی در سری رزیدنت برای گفتن نداره همینه

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
امیدوارم نسخه سوم اینقدر بفروشه که رکورد کل تاریخ فروش سری رو بشکنه تا بعدش کپکام
هم بازی ها زیر رو ریمیک کنه مثل :
Resident Evil
Resident Evil Zero
Resident Evil – Code: Veronica
Resident Evil 4
Resident Evil 5
Dino Crisis
Dino Crisis 2
Dino Crisis 3
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
و الی اخر کپکام گذشته ای داره که تو تاریخ صنعت گیم بی همتا هست فقط الان باید کارش باز سازی باشه بنظرم :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
بنظرم کپکام با این موفقیتی که با ریمیک نسخه‌ی دوم بدست آورد میتونست یک نسخه‌ی جدید از بازی ارائه بده اما باز هم رفت سراغ ریمیک نسخه‌ی سوم... منظورم از اینکه میگم کپکام حرف جدیدی در سری رزیدنت برای گفتن نداره همینه

از کجا معلوم کپکام رو نسخه جدید مجموعه کار نمی کنه دوست عزیز؟ تمامی شایعات و یا سورس های معتبر دارن میگن که رزیدنت اویل 8 قراره یه اثر بسیار متفاوتی (از نسخه های قبلی) باشه و اینم نیست فقط، میگن قراره آینده مجموعه با نسخه سوم Resident Evil: Revelations رقم بخوره. در کل بگم که کپکام اومده این وسط فقط یه حالی به طرفداران قدیمی سری بده؛ پس منم به عنوان یه طرفدار دارم میگم دمت گرم کپکام:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Coma BlacK

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بیاید قبول کنیم بعد از نسخه پنجم و مرگ آلبرت ، کپکام دیگه نتونسته داستان زیبایی برامون تعریف کنه ! البته همون نسخه پنجم که خوب بود رو مدیون نسخه چهارم که الگوی خوبی بود هست ! شش که واقعا مشکل شدید داستانی داشت در کنارش هم مشکلات دیگه مثل اکشن زیاد و این چیزا ..
میخوام بگم اگر چهار تونست با همه تغییراتی که نسبت به قبل کرده بود موفق بشه ، توازن در بین همه جزئیات بازی بود . مثلا اکشن بازی چهارم نسبت به سه ( بر خلاف پنج نسبت به چهار یا شش نسبت به پنج ) خیلی زیاد شده بود ولی چون به همون اندازه خلاقیت و جذابیت وارد بازی شده بود ، ما ترس و اکشن رو همراه با رضایت تجربه کردیم .
اما هفت کلا زد توی جاده ای مه آلود ! سعی شو کرد ولی اونی که باید میشد نشد ، به نظرم مهمترین دلیلش حالت دوربین بود !
کپکام RE2 و 3 رو ریمیک کرده چون حرف جدیدی برا گفتن نداشته ؟!!!
این حرفا خیلی عجیبه ! فن های بازی سال ها التماس کپکام میکردن که این دو نسخه مخصوصا 2 رو ریمیک کنه حالا که این کار کرده اونم به بهترین شکل ممکن دلیلش اینه که حرفی برا گفتن نداشته ؟
اونم ریمیکی که غیر از هسته اصلی داستان (که تازه شامل دیالوگ و ... نمیشه) و چندتا کاراکتر همه چی کاملا تغییر کرده و از نو کوبیدن ساختن , همچین میگن حرف جدیدی برا گفتن نداره انگار همون بازی ها رو فقط با گرافیک بهتر کپی کردن ! ما فن های بازی همینو میخواستیم و نتیجش هم شده فروشی که می بینید
کپکام کامبک زده بدجوری هم زده همین فرمون باید بره جلو
اگرچه کپکام واسه جلب رضایت نبوده این ریمیک هاش بلکه بحث سود آوری بوده ولی ریمیک دو خیلی بهتر از این ها میتونست ریمیک بشه
کپکام گذشته ای داره که تو تاریخ صنعت گیم بی همتا هست فقط الان باید کارش باز سازی باشه بنظرم :D
گذشته خوبی داره ولی فعلا آینده ای نداره ( توی داستان بازیهاش )
ممکنه کپکام داره برای ادامه داستان این مجموعه تلاش میکنه ولی از نقطه آغاز شروع کرده !
از کجا معلوم کپکام رو نسخه جدید مجموعه کار نمی کنه دوست عزیز؟ تمامی شایعات و یا سورس های معتبر دارن میگن که رزیدنت اویل 8 قراره یه اثر بسیار متفاوتی (از نسخه های قبلی) باشه و اینم نیست فقط، میگن قراره آینده مجموعه با نسخه سوم Resident Evil: Revelations رقم بخوره. در کل بگم که کپکام اومده این وسط فقط یه حالی به طرفداران قدیمی سری بده؛ پس منم به عنوان یه طرفدار دارم میگم دمت گرم کپکام:D
فقط به طرفداران قدیمی سری نه ، برای جذب طرفداران جدید هم هست که میشه گفت در فروش ریمیک سه احتمالا خودش و نشون خواهد داد .

• Like
Reactions: Coma BlacK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر