فروش psvita .. ویتا کپی خور

چند درصد از کنسولهایه سونی راضی هستید

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
سلام به تمام دوستان یک عدد psvita موجود برا فروش باتمام وسایل مموری 8 گیگ و کیف محافظ

و لازم به ذکر است که این ویتا کپی خور شده و شما میتونید بازیهایه کپیتونو رو این کنسول اجرا کنید..تمام بازیهایه ps1..تمام بازیهایه psp..و برخی از بازیهایه خود ویتا
و تمام کنسولهایه قبل ps2 رویه کنسولتون قابل اجرا هستش
یک عدد ویدعو اپلود کردم برا دیدن که نحویه اجرایه بازیها رو توش به نمایش گذاشتم [video=aparat;dByPE]http://www.aparat.com/v/dByPE[/video]
http://www.aparat.com/v/dByPE اینم لینک دیدن ویدعو
قیمت هم 1200 تخفیف داده نمیشه چون قیمت با حساب کاراییها و اینکه تو ایران نمونش نیست خوب هستش

دستگاه فروخته شد ..........

DSC01483.jpg DSC01484.jpg

آخرین ویرایش:

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
Rating - 0%
0   0   0
واقعا بازی های ویتا رو اجرا میکنه؟؟؟؟؟:-o
تو فیلم فقط psp و ps1 و ................. بود!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Rating - 100%
5   0   0
جوّ الکی نده اقای محترم اگه هک میشد کل اینترنت میترکید!
این یه گلیچ بود که میتونستی بازیای پی اس پی و پی اس 1 رو مجانی روش بازی کنی که اگه دستگاهو اپدیت کنی اونام میپرن.

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
واقعا بازی های ویتا رو اجرا میکنه؟؟؟؟؟:-o
تو فیلم فقط psp و ps1 و ................. بود!
سلام یه چند تایی از بازیهایه رایگان اجرا شدند ..میشه بیشتر بازیهایه ویتا رو داخلش ریخت ولی قابلیت اجرا شدنشو فعلا نداره چون داخل بازی که میرید هنگ میکنه
خود psp..ps1..و شبیه ساز کنسولهایه دیگه هم اجرا شدند

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 PM ارسال شده بود ----------

جوّ الکی نده اقای محترم اگه هک میشد کل اینترنت میترکید!
این یه گلیچ بود که میتونستی بازیای پی اس پی و پی اس 1 رو مجانی روش بازی کنی که اگه دستگاهو اپدیت کنی اونام میپرن.
الانشم ترکیده خبر نداری ..ویتا به طور کامل هک شده ولی موقع درز بعضی از اطلاعات به بیرون نیستش..
در مورد ابدیتم اینو بگم شما ps3 ابدیت کنی هکش نمیپره . اینم مثل ps3 هستش هکش

---------- نوشته در 07:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

اینم هک شد:|
من کاری به هک شدن یا نشدنش ندارم یه ویتا دارم با این شرایط دارم میفروشم ..هر کی خریدار بود بسم الله

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Rating - 100%
5   0   0
پس منبعشو بده برادر من ماهم بدونیم!
نپریدن "کپی" رو میگم.
شما که کاری به کپی بودن یا نبودن نداری چرا زدی فروش ویتای فلان?
خوب تبلیغ که میکنی تهشم بنویس شرایطم فلان اصرار فروش ندارم اینکارو اینکارم کنی کپی میپره بازیای خود ویتام رو خودش راحت اجرا نمیشن!
واقعا نمیخوام خراب کنم اینجا رو حسودیم نمیکنم ولی نوش 950تومنه!کپیم که به قول خودت روش تاکید میکنی مجانی کردی دیگه!
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
Rating - 100%
4   0   0
نپریدن "کپی" رو میگم.
خوب تبلیغ که میکنی تهشم بنویس شرایطم فلان اصرار فروش ندارم اینکارو اینکارم کنی کپی میپره بازیای خود ویتام رو خودش راحت اجرا نمیشن!
واقعا نمیخوام خراب کنم اینجا رو حسودیم نمیکنم ولی نوش 950تومنه!کپیم که به قول خودت روش تاکید میکنی مجانی کردی دیگه!
تایید میشه اما اگه هک هم باشه تا بازی های خوده ویتا رو اجرا نکنه هیچی نیست
ممنون

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
نپریدن "کپی" رو میگم.
شما ps3 داری یا ویتا ..بعد میرسیم به حرف شما اگر ps3 داری کپی خوره لطفا ابدیت 4.31 سونی رو بریز توش ببین کپیت میپره یا نه
در ضمن منبع برا حرفهایه من لازم نیست کسی که اینکاره باشه خودش میفهمه این چیه
در مورد تاپیک خراب کردن جیگرم عزیزم من عاشق تاپیک خراب کردن شما هستم از این کارا بیشتر کنید
در مورد قیمتم چون این دستگاه خاص هست قیمتشم خاص هستش
در مورد مجانی بودن کپی معلوم اصلا چیزی از این کپی و روشش نمیدونی پس بهتر یک نمونه مثل این دستگاه با قابلیت کپی بیاری بتونی توش بازیه اتاری هم اجرا کنی من اذت میخرم

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

تایید میشه اما اگه هک هم باشه تا بازی های خوده ویتا رو اجرا نکنه هیچی نیست
ممنون
=))=))=))

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
Rating - 100%
8   0   0
البته دستگاه دوستمون به خاطراجرای بازیهای کنسلولهای قدیمی دارای ارزش بیشتری نسبت به دسته دوم این دستگاه هست

ولی ما وبتا میخریم تا در درجه اول بازیهای ویتا رو اجرا کنیم.بازیهای کنسولهای قدیمی رو کامپیوتر و کنسولهای دیگه هم میتونه اجرا کنه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Rating - 100%
5   0   0
شما ps3 داری یا ویتا ..بعد میرسیم به حرف شما اگر ps3 داری کپی خوره لطفا ابدیت 4.31 سونی رو بریز توش ببین کپیت میپره یا نه
در ضمن منبع برا حرفهایه من لازم نیست کسی که اینکاره باشه خودش میفهمه این چیه
در مورد تاپیک خراب کردن جیگرم عزیزم من عاشق تاپیک خراب کردن شما هستم از این کارا بیشتر کنید
در مورد قیمتم چون این دستگاه خاص هست قیمتشم خاص هستش
در مورد مجانی بودن کپی معلوم اصلا چیزی از این کپی و روشش نمیدونی پس بهتر یک نمونه مثل این دستگاه با قابلیت کپی بیاری بتونی توش بازیه اتاری هم اجرا کنی من اذت میخرم

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

=))=))=))

باشه بابا تو مهندس من نا بلد.
اره هم 3 دارم هم ویتا .
کپی خورشونم نکردم راجبش اصلا هیچی نمیدونم اصلا کپی چیه?دوشواری نداره که!شوما اونو نشون من بده!( مزاح فرمودم:D)
در هر صورت موفق باشی و انشاالله بفروشیش.

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
باشه بابا تو مهندس من نا بلد.
اره هم 3 دارم هم ویتا .
کپی خورشونم نکردم راجبش اصلا هیچی نمیدونم اصلا کپی چیه?دوشواری نداره که!شوما اونو نشون من بده!( مزاح فرمودم:D)
در هر صورت موفق باشی و انشاالله بفروشیش.

نوکرم داداش خیلی سالاری

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Rating - 100%
39   0   0
مرتضی با کل احترامی که نسبت بهت دارم

این هک آپدیت کنی می پره !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر