فروش psvita .. ویتا کپی خور

چند درصد از کنسولهایه سونی راضی هستید

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
سلام به تمام دوستان یک عدد psvita موجود برا فروش باتمام وسایل مموری 8 گیگ و کیف محافظ

و لازم به ذکر است که این ویتا کپی خور شده و شما میتونید بازیهایه کپیتونو رو این کنسول اجرا کنید..تمام بازیهایه ps1..تمام بازیهایه psp..و برخی از بازیهایه خود ویتا
و تمام کنسولهایه قبل ps2 رویه کنسولتون قابل اجرا هستش
یک عدد ویدعو اپلود کردم برا دیدن که نحویه اجرایه بازیها رو توش به نمایش گذاشتم [video=aparat;dByPE]http://www.aparat.com/v/dByPE[/video]
http://www.aparat.com/v/dByPE اینم لینک دیدن ویدعو
قیمت هم 1200 تخفیف داده نمیشه چون قیمت با حساب کاراییها و اینکه تو ایران نمونش نیست خوب هستش

دستگاه فروخته شد ..........

DSC01483.jpg DSC01484.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
Rating - 100%
1   0   0
up+
من صد میلیون نمیخرم چون ندارم:d

اقا این پست رو اپ حساب کن و چندتا سوال ازت داشتم و این بازیهای قدیمی psp رو بدون هیچ مشکل و دردسری اجرا میکنه و فریز و هنگ و این دردسرا رو نداره؟

بعد یه مغازه دار میگفت این ویتا های کپی که بازیهای قدیمی اجرا میکنن باید فریمور زیر 2 داشته باشن و از طریق یه بازی اکسپلویت هک میشه و ایا این بابا درست گفته و من اگه یه ویتا نو با فریمور زیر 2 بخرم هکش همینجوریه و دردسر نداره؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Rating - 100%
5   0   0
up+

اقا این پست رو اپ حساب کن و چندتا سوال ازت داشتم و این بازیهای قدیمی psp رو بدون هیچ مشکل و دردسری اجرا میکنه و فریز و هنگ و این دردسرا رو نداره؟

بعد یه مغازه دار میگفت این ویتا های کپی که بازیهای قدیمی اجرا میکنن باید فریمور زیر 2 داشته باشن و از طریق یه بازی اکسپلویت هک میشه و ایا این بابا درست گفته و من اگه یه ویتا نو با فریمور زیر 2 بخرم هکش همینجوریه و دردسر نداره؟

درسته باید زیر 2 باشه.
اپدیتم کنی میپره مثل ps3 مثلا اگه فریمورت 3.55باشه کپی میشه ولی اگه 4.31باشه کپی نمیشه.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

*M@ATADOR*

کاربر سایت
Jul 9, 2012
12
Rating - 0%
0   0   0
دادا شرمنده ولی من تو کرمان همین کار رو برای یکی از اشنایان کردیم و هزینشم 30 تومن ناقابل شد
تا زمانی هم کار میکنه که اپدیت نکنی

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
Rating - 0%
0   0   0
البته اینو بگم که حتما باید 1.80 یا 1.81 باشی اینطوریم نیست که بری ویتا 1.80 بخری بعد هکش کنی چون شانسی حکرا یه بازی پیدا میکنن که میشه از طریقش ویتا رو حک کنی تو سایت Wagic, Half-Byte Loader, PSP / PS Vita Programming, and Homebrews Wololo.net اعلام میکنند اونم باید طی یکی دو روز بری اون بازی خاص رو از psn دانلود کنی بعد اینکه سونی میفهمه سریعا اون بازی از psn همه جا حذف میکنه mad blocker .gravity crush .munster hunter , و یه بازی دیگه که الان یادم نیست کلا 4 تا بازی بوده همینطورم که تو ویدئو بود حک دوستمون با gravity rush انجام شده اگه ام اپدیت کنید حکتون میپره ...... مسلما اگه کسی هنوز فن بازی psp .ps1 باشه این ویتا ارزش بیشتری داره نسبت به بقیه در هر صورت بازم این قیمت زیاده یک کمی .منم ویتا خودم همین حک رو داره و اپدیت نکردم به 2.1 که نپره :d

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
up+

سلام داداش خوبی تمام بازیهایه psp رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه
تا حدودی مغازه داره درست گفته ...شما سعی کن هکش کنی خیلی راحت هست منم دعا میکنم که بتونی هر چه زودتر هکش کنی داداش علی

---------- نوشته در 01:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

دادا شرمنده ولی من تو کرمان همین کار رو برای یکی از اشنایان کردیم و هزینشم 30 تومن ناقابل شد
تا زمانی هم کار میکنه که اپدیت نکنی
بهبه مهندس اولی امدش داداش شما یه کاری کن لطف کن بیا تهران من به یه مغازهدار اشنات کنم 30 کم هست 50 خوبه بگیر بشین روزی 30 تا هم کپی کنی خدا بده برکت حیفی شما بخدا داری تو کرمان حدر میری
مطمعن باش از یک کیلومتریه این هک هم رد نشدی که داری این حرفو میزنی

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
Rating - 0%
0   0   0
VHBL روی ورژن 2.02 هم اجرا شده جای نگرانی نیست و همه هکرا گفتن که براحتی تا ورژن 2.02 میتونید آپدیت کنید که این ورژن هنوز امنه! (البته از نظر هک شدن امنه)

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
البته اینو بگم که حتما باید 1.80 یا 1.81 باشی اینطوریم نیست که بری ویتا 1.80 بخری بعد هکش کنی چون شانسی حکرا یه بازی پیدا میکنن که میشه از طریقش ویتا رو حک کنی تو سایت Wagic, Half-Byte Loader, PSP / PS Vita Programming, and Homebrews � Wololo.net اعلام میکنند اونم باید طی یکی دو روز بری اون بازی خاص رو از psn دانلود کنی بعد اینکه سونی میفهمه سریعا اون بازی از psn همه جا حذف میکنه mad blocker .gravity crush .munster hunter , و یه بازی دیگه که الان یادم نیست کلا 4 تا بازی بوده همینطورم که تو ویدئو بود حک دوستمون با gravity rush انجام شده اگه ام اپدیت کنید حکتون میپره ...... مسلما اگه کسی هنوز فن بازی psp .ps1 باشه این ویتا ارزش بیشتری داره نسبت به بقیه در هر صورت بازم این قیمت زیاده یک کمی .منم ویتا خودم همین حک رو داره و اپدیت نکردم به 2.1 که نپره :d
چاکر اقا سوهیل کارت درسته عزیزم
شما یه کاری کن دستگاه خودتو که کپی کردی یه ویدعو تو همین تاپیک بزاز با نام کاربرید مثل ویدعو من
ما هم ببینیم اوکی بود تشویقت کنیم
اگرم ویدعو نذاشتی که هیچ شما هم میشید مهندس دومی

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:53 PM ارسال شده بود ----------

VHBL روی ورژن 2.02 هم اجرا شده جای نگرانی نیست و همه هکرا گفتن که براحتی تا ورژن 2.02 میتونید آپدیت کنید که این ورژن هنوز امنه! (البته از نظر هک شدن امنه)
داداش شما راست میگید
ولی اینجا تاپیک فروش ویتا هستش دوستان به جایه مشاعره کردن باهم بهتر بزارید ما به فروشمون برسیم این بحثها رو هم بزارید تو تاپیک ویتا بشینید با هم یک دل سیر در این مورد صحبت کنید
اوکی

*M@ATADOR*

کاربر سایت
Jul 9, 2012
12
Rating - 0%
0   0   0

---------- نوشته در 01:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

بهبه مهندس اولی امدش داداش شما یه کاری کن لطف کن بیا تهران من به یه مغازهدار اشنات کنم 30 کم هست 50 خوبه بگیر بشین روزی 30 تا هم کپی کنی خدا بده برکت حیفی شما بخدا داری تو کرمان حدر میری
مطمعن باش از یک کیلومتریه این هک هم رد نشدی که داری این حرفو میزنی

املات تو حلقم
اولا املا که 18 میگیری(حدر نه هدر.مطمعن نه مطمئن)
بعدش من کپی نکردم مغازه دار کرده
سوما راه های بهتری برای چپوندن(عامیانه گفتم.دی) تو پاچه مردم هستش
چهارما هر کدوم از دوستان میخوان میتونم شماره بنده خدا رو بهتون بدم که اگه خواستین بتونین کپی کنید
پنجما درسته من اینجا تازه اومدم ولی سابقه ی زیادی تو فروم ها دارم و این نوع حرف زدنت مشخصه که کاملا اعصابت از اینکه بچه ها فهمیدن که داری حرف بیخود و جهت میگی خورده
ولی بازم تو فروشت موفق باشی

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
Rating - 96.7%
29   1   0
بابا این صاب تاپیک عصبی شما هم که زدید تاپیکش رو به فنا دادید.:D

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
املات تو حلقم
اولا املا که 18 میگیری(حدر نه هدر.مطمعن نه مطمئن)
بعدش من کپی نکردم مغازه دار کرده
سوما راه های بهتری برای چپوندن(عامیانه گفتم.دی) تو پاچه مردم هستش
چهارما هر کدوم از دوستان میخوان میتونم شماره بنده خدا رو بهتون بدم که اگه خواستین بتونین کپی کنید
پنجما درسته من اینجا تازه اومدم ولی سابقه ی زیادی تو فروم ها دارم و این نوع حرف زدنت مشخصه که کاملا اعصابت از اینکه بچه ها فهمیدن که داری حرف بیخود و جهت میگی خورده
ولی بازم تو فروشت موفق باشی
اولا من املام ضعیف هستش شما استاد ما
پسر خوب من احتیاجی به بحث کردن با شما ندارم که چی بلتی بیا جلو ..ویدعو بزار اگر کاری کردی وگرنه حرفات همش باد هواست
میدونید چرا شما ایرانیها پیشرفت نمیکنید بخاطر 2 تتا نکته
بهم احترام نمیزارید
دومیش نظر تنگید الان انگار یه چیز تو گلوت گیر کرده:d

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
بابا این صاب تاپیک عصبی شما هم که زدید تاپیکش رو به فنا دادید.:D
جیگرم خوشگلم من کاملا خونسردم جالب فقط حرف میزنید
من قصدم از این تاپیک زدن چیز دیگه بود
که به حدفم رسیدم
حالا حی بحث کنید
اینجا تاپیکه فروش هست نه بحث در مورد کپی کردن و روشش
شما خیلی بلد هستید برید برا خودتون کپی کنید بیارید 500 بفروشید ما که بخیل نیستیم
من این جنسو دارم عشقم میکشه بگم 1200 سزایه گرون فروش نخریدن جنسش هست
نخرید مجبور نیستید که
همین بهسا موقع فروش پاناسونیک 3do شد تمام بچهایه سایت امدن چرا گرون میفروشیو از این حرفها زدند
گفتم نمونشو دارید بیارید بفروشید همشون جا زدن در رفتن
شما ها بجایه بحث کردن یه نمونه بیارید تاپیک بزنید بزارید برا فروش ارزون بفروشید ما هم ببینیم کف کنیم

اگرم دوست دارید بحث کنیم بسم الله ببینیم اخرش کی کم میاره

---------- نوشته در 11:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 PM ارسال شده بود ----------

با سلام
قیمت چند میگی؟؟
ارزون مفت با تخفیف 1200

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
Rating - 100%
34   0   0
میبینم که مغازه دار جماعت ریختن اینجا اونم با ID های رنگارنگ.من نمیدونم چه حکمتیه طرف که تازه عضو شده و 3-4 تا هم بیشتر پست نداده که اتفاقا همشون هم تو بازارچه بوده شاید یه حکمتی داره که ما نمیدونیم.یادمه یکی دو سال بعد عضویتم تازه فهمیده بودم بازارچه ای هم تو این فروم وجود داره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر