فروش کنسول XBOX SLIM 250 GB

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
Rating - 100%
47   0   0
دوستان با دقت خواهشا متنو بخونین و حی عین اماتورا نپرسین که مدلش چیه کپی خور شده LT چیه درایوش چیه ، من همرو پایین دقیق مو به مو نوشتم .

سلام دوستان عزیز راستش من قبلا یه تاپیک برا فروش این کنسول زدم و چون عکس نزاشته بودم توسط مدیریت محترم پاک شد حقم با مدیریت بود .

خوب دوستان یه کنسول XBOX SLIM 250 GB یکی از دوستان داره که بنا به مشکلات مالی که داره میخاد بفروشتش . و چون به اینترنت دسترسی نداره من بیچاررو مسئول فروشش کرده .

این کنسول نو نو هستش همینجور که تو عکسا مشخصه . کنسول 1 ماه میشه دستشه ولی ازش استفاده زیادی نکرده فقط برده بیرون LT3 کرده همین . یبارم که همون اول کپی خورش کردن .

کنسولم از فروشگاه سونی تو پشت شهرداری خریداری شده .

اطلاعات کنسول :

کنسول کپی خوره - LT3 شده -اپدیت داشتبوردش 2.0.15747 هستش - PAL هستش - درایوش لایتوان هستش - 9504 هستش -

اطلاعات مهم من گفتم و جای هیچ سوال جوابی باقی نمیمونه دیگه .

این کنسول فقط فروش میره و تعویضی در کار نیستش دوستان . کنسول با آک مو نمیزنه من امروز دیدمش چون خودم کنسول دارم دیگه 2 تا به کارم نمیومد وگرنه برش میداشتمش خودم .

دوستان کنار کنسول این دوستمون بازی خریده ولی وقت نکردن که بازی کنن اصلا . شاید کلا 10 تا بازی نصفه نصفه بازی کردن . چون دانشگاه میرن وقت نمیکردن .

بازیاش کلا 42 تا حلقه DVD هستش که هم کاور رنگی و هم لیبل چاپی روی DVD و قاب که ازون حدودا 22 تاش برنرمکسن بقیه رایت معمولی . حتی این بازی مدال جدیده اینا و اویل اینارو

اصلا بازی نکردن .

حالا میرسیم سر اصل مطلب که قیمت کنسول هستش . راستش اول از همه قیمت سایتارو میزارم تا متوجه قیمت بشین تو بازار تا الکی قیمت ندین .

لینک قیمت 1

بعدش چون خودم بازارم یسری میان میگن بابا طرف داره 930 میده بله 930 با چه درایوی میده ایا لایتوان هستش نه مطمئنن . چون من خودم بازارم میدونم هیتاچی این قیمت میدن و لایتوان زیر

1050 کمتر نمیدن همین الانم بازار بودم تازه اومدم خونه .

من با توجه به اینکه بازیاش نو و اصلا ازشون استفاده نکردن و قیمت بازیام مشخصه .

قیمت بازی برنرمکس و معمولی

خوب مشخصه دیگه برنرمکساش 10 تومن و معمولیام الان 7 تومنه تو لبافم دقیقا همینجور بود ساعت 11 پرسیدم .

در ضمن یه شارژر باطری با باطریاشم میدم

من قیمت کنسول با بازیارو و شارژر و باطریاشو با توجه به قیمت بالا با هم همرو میزارم : 880

این دوستمونم میگه کسی کرج بود بیاد تست کنم سالم تحویل بدم ولی اگه کرج نیستین با توجه به اعتبار بنده به ما اعتماد کنین و شهرستانیای عزیز اول پولو واریز میکنن به کارت رفیقم بعد

دوستم براتون میفرسته کنسولو با پیشتازه که نهایتا 2 روزه دستتونه .

از کنسول چنتا عکس گرفتیم که من اینجا میزارمشون . از بازیام عکس گرفتم .

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    82.2 KB · مشاهده: 26
  • 2.jpg
    2.jpg
    81.5 KB · مشاهده: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    82.3 KB · مشاهده: 19
  • 4.jpg
    4.jpg
    85 KB · مشاهده: 17
  • 5.jpg
    5.jpg
    78.5 KB · مشاهده: 11
  • 10.jpg
    10.jpg
    52 KB · مشاهده: 10
  • 11.jpg
    11.jpg
    98.2 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
Rating - 0%
0   0   0
قیمت عالیه.اگه پول داشتم،ورش میداشتم
آپ برا داش معین گل

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
Rating - 100%
47   0   0
دوستان چون رفیقم پول لازمه 880 میده . فقط دوستان عزیز . الان پول بازیاش فقط راحت 190 میشه .

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
Rating - 0%
0   0   0
آقا من خریدارم فقط الان نصف شبه فردا معامله رو انجام بدیم اوکیه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر