فروش کارت xbox 360 live

• Thread starter Thread starter 54M113
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من یه پیشنهاد دارم:
بهترین راه همون تصاویره اسکن شده هست چون هم واسه ما ارزون تر میفته هم سریعتر به لایو وصل میشیم.
اگه روش کار اینجوری که من میگم باشه مشکلی پیش نمیاد:
تو انگلیس طرف امروز میره 15 تا کارت میخره اسکن میکنه میفرسته واسه west
فردا وست اعلام میکنه که تصاویر به دستش رسیده بعد میگه که هر کی میخواد هارد یا مموریشو که gamertag ش تو اونه بیاره مغازه ی ما.
بعد جناب west هم هارد یا مموری رو وصل میکنه به 360 موجود در مغازه و بعد به وصیله ی یکی از تصاویر اسکن شده اکانتو فعال میکنه همونجا یه نسخه از تصویرو به عنوان theme تو 360 ذخیره میکنه یا میریزه تو دیسکت.بعد عکس رو از حافظه ی pcش پاک میکنه تا واسه نفر بعدی که میاد کارت بخره مشکلی پیش نیاد.

من یه پیشنهاد دارم:
بهترین راه همون تصاویره اسکن شده هست چون هم واسه ما ارزون تر میفته هم سریعتر به لایو وصل میشیم.
اگه روش کار اینجوری که من میگم باشه مشکلی پیش نمیاد:
تو انگلیس طرف امروز میره 15 تا کارت میخره اسکن میکنه میفرسته واسه west
فردا وست اعلام میکنه که تصاویر به دستش رسیده بعد میگه که هر کی میخواد هارد یا مموریشو که gamertag ش تو اونه بیاره مغازه ی ما.
بعد جناب west هم هارد یا مموری رو وصل میکنه به 360 موجود در مغازه و بعد به وصیله ی یکی از تصاویر اسکن شده اکانتو فعال میکنه همونجا یه نسخه از تصویرو به عنوان theme تو 360 ذخیره میکنه یا میریزه تو دیسکت.بعد عکس رو از حافظه ی pcش پاک میکنه تا واسه نفر بعدی که میاد کارت بخره مشکلی پیش نیاد.

پس ما شهرستانیا چیکار کنیم که نخوایم Xbox 360 رو به تهران بغرستیم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

پس ما شهرستانیا چیکار کنیم که نخوایم Xbox 360 رو به تهران بغرستیم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

فقط هارد یا مموری.
اصلا نمیخواد بفرستین.بگو تصویرو واست میل کنه تو هم پولو بفرست.

man alan canada hastam va gheymate card ha ro inja porsidam
davazdah mah xbox live = 60 dollar
1250point = 20 dollar

be in gheymat ha 14% tax ezafeh misheh

agar finglish type kardam mibakhshid , akhe inja keyboard farsi nadaran.

soal

man alan otrish hasam va bezudi bara hamishe bar migardam iran. 1 soal dashtam untori ke man inja ba XBOXlive bazi mikonam ye internete ghavi va sari mikhad mage tu iran hamchin emkani hast? rasi man chand maahe dige miam iran harki Xboxlive acount mikhad bege barash ba hamoon gheymati ke kharidam midam behesh

man alan otrish hasam va bezudi bara hamishe bar migardam iran. 1 soal dashtam untori ke man inja ba XBOXlive bazi mikonam ye internete ghavi va sari mikhad mage tu iran hamchin emkani hast? rasi man chand maahe dige miam iran harki Xboxlive acount mikhad bege barash ba hamoon gheymati ke kharidam midam behesh

معلومه که هست
اینجا adsl 2mb هم هست
داری میای هرچی بیشتر کارت بیاری بهتر چون یه روزه همه رو ازت میخرن
من پیشنهاد میکنم 30-40 تا از همه نوع به جز یه ماهه بیار رو هر کدوم هم اگه 5$ بکشی کلی سود میکنی

سوال؟

درود دوستان راستش من تازه اومدم اینجا و با قوانین آشنایی ندارم. یه سوال داشتم که اگه لطف کنین جوابمو بدین ممنون میشم.

برادر من سوئد زندگی می کنه و چند تا اکانت گلد یکساله گرفته حالا می خوام بدونم این اکانتها اینجا هم کار می کنه ؟ برای ریجن پال یا بقیه ریجن ها فرق می کنه؟

تبریک چطوری اینو از خاک بیرون کشیدن:-/
بله کار میکنه

سلام
من میخواستم بدونم کسی از این سایت گلدن کارت خریده
www.gamecredits.ir/ آیا قابل اعتماده و همون موقع بعد از واریز پول کد رو میده؟

هر کی خواست بگه سایت هایی که با قیمت های خوب ms point می فروشن رو براش pm کنم .

آخرین ویرایش:
قیمتها خیلی بالاست.1600 پوینت بخریم میشه تقریباً 25 هزار تومن.دوتا بازی هم نمیشه با این مقدار پوینت خرید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or