فروش کارت xbox 360 live

• Thread starter Thread starter 54M113
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
هر کی خاست من می تونم بگیرم،راستی کارت اعتباری میخاد یا پی پال؟؟

من کارت اعتباری و پی پال دارم،اگه کسی خواست پی ام بده ی کاری می کنیم.

کاری نداره . شما بگو مثلا 50 تا کارت بیار . از هر کدام 12 تا 15 تا . من هم یک درصدی میدم بهت . جای زیادی که نمیگیره . وزن زیادی هم نداره . اگر هم آشنا باشه که دیگه این حرف ها نباید باشه . پست هم که کنه . یک هفته ای میرسه به دستت . همین .

پست ایران که حساب کتاب نداره بهترین کار مسافر هست .
یکار دیگه میتونم بکنم نظرتون چیه ؟ کارتها رو که میگیرم تصویر اسکن شده بهتون بدم چون بیش از یکبار که نمیشه اکتیو شه امکان سو استفاده وجود نداره و برای شما هم ارزونتر میشه .
نظرتون چیه ؟

پست ایران که حساب کتاب نداره بهترین کار مسافر هست .
یکار دیگه میتونم بکنم نظرتون چیه ؟ کارتها رو که میگیرم تصویر اسکن شده بهتون بدم چون بیش از یکبار که نمیشه اکتیو شه امکان سو استفاده وجود نداره و برای شما هم ارزونتر میشه .
نظرتون چیه ؟

آقا اگه کارت ها رو اسکن کنی
کارت های اوریجینال رو چیکار می کنی ؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
آقا اگه کارت ها رو اسکن کنی
کارت های اوریجینال رو چیکار می کنی ؟؟؟؟؟؟

دست فامیلمون اونور آب میمونه - خودشم که عید میاد تهران میگم میاره ./ البته میتونیم هم بندازیم دوور . چون وقتی شما اکاننتتون رو با اون شماره کارت شارژ کنید اون کارت دیگه بلا استفاده میشه
نظر شما چیه ؟ چکارش کنیم بهتره ؟

این کار هم خوبه . اگر یک با راون اکات ازش استفاده بشه بار دومی وجود نداره . این هم فکر خیلی خوبیه .

با اظهار سلام!:biggrin1:
آقا/خانم:) West ! شما احتمالا به اینها گفتید که قیمت این کارت در انگلیس چقدر هستش دیگه؟
این کارت تو انگلیس 40 پوند هستش اما در آمریکا 50$ ....حالا خودتون میدونید کدوم بهتره!
یکی قبل از اینکه بیام به من گفت من هم گفتم که این جوریه! رفت دنبال یه نفر دیگه:)!
لینک

آقا/خانم:) West ! شما احتمالا به اینها گفتید که قیمت این کارت در انگلیس چقدر هستش دیگه؟
این کارت تو انگلیس 40 پوند هستش اما در آمریکا 50$ ....حالا خودتون میدونید کدوم بهتره!
یکی قبل از اینکه بیام به من گفت من هم گفتم که این جوریه! رفت دنبال یه نفر دیگه:)!
لینک

ما قیمت برامون مهم نیست مهم اینه که
ایشون زحمت بکش بیارن
در ضمن ایشون که گفتند یه آشنا تو انگلیس دارن
اگه تو آمریکا داشتن از اونجا میا وردن;)

دوستان این کارت ها را حاضرند چقدر پول بالاش بدهند؟؟
دوستانی که مایل به تهیه این کارتها هستند قیمت و تعداد کارت ها را تو این تاپیک اعلام کنند که ببینم در صورتی که صرف کند با خودم از کانادا بیاورم . فکر کنم قیمتهای آمریکا و کانادا از اروپا ارزونتر باشه.
در ضمن این کارتها از نیمه دوم اسفند ماه آماده تحویل خواهد بود.

من تا اونجایی که میدونم قیمت 12 ماه به اضافه یک ماه مجانی 59 دلار امریکاس حالا شما باز خودت یه سوال بکن
یه پک دیگه هم هست که کاملتره و شامل هدست- یه بازی ارکید - 200 مایکروسافت پوینت- 20٪ تخفیف برای خرید بازیهای 360 که اون باید قیمتش20 30 دلار بیشتر باشه

لینک

اتفاقا تا دیروز اختلاف قیمت رو نمیدونستم . فامیلمون که گفت 40 تا فکر کردم میخواد واسه خودش سود در نظر بگیره :blushing:
البته اونطور که سوال کرده بود مثل اینکه با خرید تعدادی کارت ممکنه بسه تخفیف خوب گرفت .
البته به قول دوستان اگر بشه از جایی غیر از اروپا تهیه کرده قیمت احتمالا پایینتر خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or