فروش بازی black Ops II EU استیم گیفت با قیمتی باورنکردنی!!!!!!!!!!!

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
Rating - 0%
0   0   0
فروش بازی black Ops II استیم گیفت نسخه اروپایی کاهش چشم گیر قیمت ها

این گیفت ها کاملا مطمعن میباشد و به اکانت یا ایمبل شما ارسال میشود بازی کاملا اینگلیسی و با ای پی ایران هیچ مشکلی ندارد

در تصویر زیر امکانات نسخه دلوکس را میبینید

p1_21114195612560.JPG

72تومن کاهش قیمت <=========================(Black ops II deluxe edition steam gift eu (steam/ region Free

102 تومن کاهش قیمت <============================(Black ops II Standard steam gift eu (steam/ region Free

آخرین ویرایش:

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
Rating - 0%
0   0   0
چه فرقی با هم دارن

تفاوت این دو نسخه در استفاده از مپ Nuketown Zombies و Nuketown 2025

Weapon Camo

Card Backgrounds
Soundtrack

برای نسخه دلوکس میباشد

نسخه استاندار این امکانات رو ندارد

---------- نوشته در 01:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 PM ارسال شده بود ----------

خیلی گروونه!
شاید اگه 80 70 بود می خریدم!

دوست عزیر 70 تومنی هست ولی به درد شما که تو ایران هستیت نمیخوره چون اولا واسه ای پی ایران بلاک هست دوما اگرم خواسته باشی با وی پی ان بری تو بازی فقط میتونی با روس ها بازی کنی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
شما میشه یک چند تا سایت نام ببرید که با این قیمت میدن؟

بعدشم فراموش نکیند که این ها به صورت گیفت استیم هستند نه سی دی کی

ببخشید دوست عزیز الان فرقه گیفت استیم با سی دی کی چیه؟

ghara

کاربر سایت
Sep 14, 2010
31
Rating - 0%
0   0   0
امید آقا من سایت ها رو چک کردم قیمت های شما از همه ارزونتره و اینکه گیفته خیال آدم راحت تره از این بابت من یه دونه دلوکس و1 دونه استاندارد می خوام لطفا شماره کارت وشرایط و برام پ.خ بفرمایید

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
Rating - 0%
0   0   0
امید آقا من سایت ها رو چک کردم قیمت های شما از همه ارزونتره و اینکه گیفته خیال آدم راحت تره از این بابت من یه دونه دلوکس و1 دونه استاندارد می خوام لطفا شماره کارت وشرایط و برام پ.خ بفرمایید

شما نظر لطفتونه شرایط خرید پ خ شد

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
Rating - 100%
2   0   0
یذره سود کمتر بگیری استاندارد شو میخوام ;) اگرم امکانش نیس که امیدوارم به بهترین قیمت مد نظرت بفروشی . در ضمن این نسخه ای که امید برای فروش گذاشته Row هست . ینی به هر ریجنی (Eu/USو...) سازگاره و بدون دردسر میشه اجراش کرد و امکان پاک شدن بازی از روی اکانت رو به 0 میرسونه .

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
Rating - 0%
0   0   0
یذره سود کمتر بگیری استاندارد شو میخوام ;) اگرم امکانش نیس که امیدوارم به بهترین قیمت مد نظرت بفروشی . در ضمن این نسخه ای که امید برای فروش گذاشته Row هست . ینی به هر ریجنی (Eu/USو...) سازگاره و بدون دردسر میشه اجراش کرد و امکان پاک شدن بازی از روی اکانت رو به 0 میرسونه .

شرایط خرید پ خ شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر