فروش بازی black Ops II EU استیم گیفت با قیمتی باورنکردنی!!!!!!!!!!!

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
Rating - 0%
0   0   0
فروش بازی black Ops II استیم گیفت نسخه اروپایی کاهش چشم گیر قیمت ها

این گیفت ها کاملا مطمعن میباشد و به اکانت یا ایمبل شما ارسال میشود بازی کاملا اینگلیسی و با ای پی ایران هیچ مشکلی ندارد

در تصویر زیر امکانات نسخه دلوکس را میبینید

p1_21114195612560.JPG

72تومن کاهش قیمت <=========================(Black ops II deluxe edition steam gift eu (steam/ region Free

102 تومن کاهش قیمت <============================(Black ops II Standard steam gift eu (steam/ region Free

آخرین ویرایش:

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
Rating - 0%
0   0   0
سلام
آقا اون 70-80 تومنی ها فقط مشکلش تو آن لاین بازی کردنه ؟
اگر برای بازی معمولی بخوایم میشه ؟

غیر از اینکه فقط میتونی با روس ها بازی کنی واسه اجرای بازی چه سینگل و چه مولتی باید چی پی ان روسیه بزنی

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

قیمت واقعی خیلی کمتر این هست عزیز من

اگر منظور شما نسخه لاک روسی هست که دارید اشتباه میکنید این نسخه کاملا اروپایی میباشد

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

با 4 تا گیفت dota2 تعویض میکنی؟

من خودم 3 فش گیفت دوتا دو رو مجانی دادم به دوستام خیر تعویض نمیشه

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
Rating - 0%
0   0   0
شما بیا من گیفت اروپا میگیرم برات قیمت هم 138 تومن

شما نسخه دلوکس کمتر از قیمت من هم دارین؟

---------- نوشته در 05:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:25 PM ارسال شده بود ----------

172تومن کاهش قیمت <=========================(Black ops II deluxe edition steam gift eu (steam/ region Free

135 تومن کاهش قیمت <============================(Black ops II Standard steam gift eu (steam/ region Free

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:32 PM ارسال شده بود ----------

قیمت ها برای هر نسخه 10 تومن کاهش پیدا کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر