فراموش شدگان سونی : 5 سری بازی که منتظر بازگشتشان هستیم

ThePS-Only

کاربر سایت
Aug 14, 2020
46
نام
مصطفی ( Mustapha )
باریکلا داش بهزاد و مصی و اون یکی دوستمون، من از همه بیشتر دلم موتور استورم میخواد
سلامت باشی هم اسم عزیز بنده : ) سونی استدیوی منحل شده زیاد داره و اگه بتونه تعداد کمی از اون ها رو ریلانچ کنه میتونه دوباره عناوین شاهکاری مثل سایفون و موتور استورم بسازه.

آخرین ویرایش:

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
یه نکته جالب درباره سایفون فیلتر هست که کمتر کسی بهش اشاره میکنه اونم اینه که john garvin چند وقت پیش گفت ما زمانی که سایفون ساختیم اصلا اسم MGS رو هم نشنیده بودیم راست هم میگه هر دو با اختلاف دو سه ماه از هم عرضه شدن که MGS با عرضه زود تر لقب بابا بزرگ مخفی کاری رو از آن خیش کرد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
MotorStorm :(
رو PS4 تصورش با گرافیک درایو کلاب هم دیوانه کننده بود! :(

و حالا در کنار گرافیک خفن، چیزی به نام دوال سنس وجود داره که خوراک این بازیه:((

حیف و صد حیف ... واقعا حق این تیم نبود تخته شدن:| و بزرگترین اشتباه سونی هم همین بود! اونم وقتی که رسما ریسینگ نداره...(یه GT داره:p )

شاید اگر FH3 (و یا FH4 )مثلا اول نسل اومده بود و موفقیتشون رو سونی دیده بود، این اتفاق نمیفتاد:(

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بهزاد داداش چه مطالب عالی میذاری اینا همشون نوستالژی هستند بخصوص Resistance خدایی به جز این عناوین که گفتی خیلی دوست دارم یکی از بازیهای محبوبم parasite eve نسخه جدیدی ازش ساخته بشه ، اگه نسخه یک و دوش ریمیک هم بشن بازم عالیه

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
parasite eve والسلام
شماره اول خدای RPG بود خدای اتمسفر بود خدای ترس از نوع خاص خودش. خدای موسیقی
هر کسی نمیتونه بفهمه که چی میگم... بازی که داستان و جوء سردش به شدت ذهنتو درگیر میکرد..حس عجیب و غریبی که با شنیدن آهنگ هاش بهت دست میده
این بازی یا نباید نسخه ای جدیدی ازش ساخته بشه یا اگه ریمیک یا ادامه ای بخوان واسش بسازن باید یه شاهکار باشه..

• Love
Reactions: ARTHUR WESKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر