فراخوان عضویت در خبرنگاری بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من هم به نوبه خودم به دوستان تبریک میگم

فقط یک نکته ای رو من به حرف های مهدی اضافه کنم..ببینید منم قضیه ی سابقه رو پرسیدم و حالا کاری هم به خودم ندارم (نمونه کارم هم نمی دونم چجوری بود!)اما مثلا اون دوستی که یک غلط داشته در کنار دوستی که هیچ غلطی نداشته درسته نفر دوم برتر هست اما سابقه طرف نمی تونه جبران اون یک غلط رو بکنه؟

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
دوست عزیز، در درست بودن کار شخصی که اسمشون را بردین شکی نیست و امیدوارم پله های ترقی را در همه مراحل زندگیشون به سرعت بالا برن
اما بهتره چند نکته را خدمت شما راجع به حرفهایی که زدین عرض کنم

1: حرف از حق خوری شد، اول اینجا یک فراخوان بوده و قرار بوده 5 تا اعضا برای خبرنگاری انتخاب بشن، هیچ کسی هم هیچ گونه حقی نداشته ... کلی متن به سینا دادن و سینا با دقت اونها را خونده، 7 نفر متن بی نقص داشتن که انتخاب شدن ... یکسری از دوستان متنشون یکعدد اشتباه داشته (که این دوست شما هم جز این دسته بودن و جایی خوندم که خود دوستتون هم از اشتباهی که توی متنشون داشتن آگاه بودن) که توی لیست رزور قرار گرفتن، پس اگه توجه کرده باشین به عرایض بنده، ابتدا حق اون 7 نفر بوده که انتخاب بشن و اگر غیر از این بود حق خوری اتفاق میفتاد

2: اینجا خودش سردبیر داره، دبیر بخش خبر داره و همه اینها کاملا روی تیمی که دارن نظارت میکنن و اگه هم کسی کم کار باشه (که خدا را شکر همه خبرنگارها از جون و دل مایه میذارن) اونها خودشون گوشزد میکنن، پس لازم نیست شما برای بالابردن دوستتون از این حربه زشت که بیاین و زحمت یکعده را زیر سوال ببرین تا کسی دیگه بالابره استفاده کنین، چون اولا کار پسندیده ای نیست ثانیا اصلا در حوزه و حیطه اختیارات شما نیست که بخواین توی این تاپیک که کاملا بی ربط به حرف شماست، خبرنگارها را زیر سوال بذارین و انتقاد کنین که به قول معروف هر سخن جای و هر نکته مکانی دارد ... قبلا هم گفتم اگر هم احیانا کم کاری باشه هم سردبیر ها و هم دبیر عزیز تحریریه خودشون حضور دارن و حواسشون شش دنگ به همه جا هست

ببین نوید ، تو منو میشناسی ، من واسه حقی که از دوستم خورده شده میام پست میدم و بحث میکنم ، یادته که من تو انیم ورلد واسه ی تو چه بحثی راه انداختم ؟ به خاطر اینکه حقت خورده شده بود . آخه به من میگی کسی که میخواد بیاد تهمت بزنه و حربه درست کنه ؟

وقتی دارم از حق خوری حرف میزنم منظورم کلاه برداری نیست که میای به من میگی تهمت زدی ، اینجا یه نفر هست با یه خربار ترجمه و سابقه و یه نفر هست با یه بار متن بی نقص ، بین این دوتا نفر دومی انتخاب شده ، حالا من نمیدونم اگه این حق خوری نیست چیه ، این حرکت خوب آدمو دلسرد میکنه ، حالا من مهدی رو میشناسم ، بچه با معرفتیه ، غیر ممکنه دلسرد شه ، چون واسه بچه های اینجا کار میکنه و از این کارشم لذت میبره .

هیچ خبرنگاری رو من زیر سوال نبردم ، حقیقت رو گفتم ، یعنی زیر سوال بردم ؟ باید میگفتم این خبرنگار هایی که انتخاب شدن کلی سابقه دارن ؟ اتفاقا مطمئنم این خبرنگار هایی که انتخاب شدن به نحو احسنت خبرگزاری میکنن و بهترین خبر ها رو چه از لحاظ ترجمه چه از لحاظ داغ بودن میذارن ، اما بحث اون بوده که چرا افراد با سابقه اولویت ندارن ! حربه ای هم در کار نبوده ، فقط جواب میخواستیم ، نمیدونم چرا یکی میخواد بحث کنه میاید میگید حربه و توطئه !

در هر صورت خود مهدی که دیگه واسش مهم نیست ، واسه ما چرا مهم باشه ...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا که خود بچه ها بحث شروع کردن بگم:-"
با توجه به فعالیت هایی که تو فروم میشد من فکر میکردم 3 نفر خیلی شانس زیادی دارن و بدون شک جز افراد منتخبن :D
A.R.A.$.H - kam110 - Gojira
که فقط A.R.A.$.H جز افراد منتخب بود :-"
حالا منظور :D اگه میبینید اعتراضی میشه خیلی طبیعیه :D با وجود اینکه ما کیفیت کارهای ارسالی هیچ کس رو ندیدیم :D

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
تبانــــــــیـــــــــــــــــــــه :((
:D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اول تبریک به خبرنگارا جدید و پر انرژی ، یه جمله از خودم بعد از کمتر از نیم قرن سابقه (!) تو خبرنگاریم بگم که سرلوحه کارتون قرار بدید. :d

"سخت ترین کار تو خبرنگاری زحمت ترجمه و تایپ نیست بلکه رغبت در انجام عمل است "

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر