فراخوان عضویت در خبرنگاری بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
منم به همه دوستان تبریک میگم ایشالا موفق باشند

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
آقا من تبریک نمیگم، یه وقت به خودتون مغرور میشید دیگه خبر نمی ذارید! :| :d

تبریک! :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
به تمامی اعضای منتخب تبریک عرض می‌کنم؛ امیدوارم موفق باشند.:x

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
تبریک به خبرنگاران جدید ... صبر و تلاش کنید انشالله بریم هالیوود :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
قبل از همه یک تشکر بابت مدیریت و آقا سینا و کلا تمام کسانی که ای فراخوان را مدیریت می کردند میخواستم بکنم که من رو قبول کردید.ممنون :x
یک تبریک جانانه هم به دوستان عزیز و همکاران جدید میخواستم عرض کنم :x
همگی موفق باشید
----
یک سوال فقط: تگ رو کی دریافت میکنیم؟!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
تبریک به همه بچه‌ها، امیدوارم موفق باشن.

زمان بازنشتگی ما هم اومد بالاخره :d

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
سلام سلام :D
تبریک به همه دوستان :| :D
منو که قبول نکردید دوره بعدی با RPG میام :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به به،به به ما نیز به برو بچه هایی که قبول شدن تبریکات میگوییم :rose: :D

رفتن F@RHAD هم تسلیت :| :D

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
من واقعا نمیدونم چرا مهدی Gojira واسه ی خبرنگاری انتخاب نشد ؟

برای کیفیت کارش هم بین اون همه خبری که ترجمه کرده به تاپیک 100 Easter Egg اش اشاره میکنم :

http://forum.bazicenter.com/thread79587/

واقعا این تاپیک 1000 لایک هم کمشه .

بعد اینکه مهدی کلی سابقه ترجمه داشته و کارهاش هم خیلی خوب بوده اما بعضی از دوستان رو میبینم به عضویت خبرنگاران در اومدن که سر جمع 3-4 خبر هم ازشون ندیدم ، دوستان خبرنگار ببخشن ها ولی حرف حقه خوب .

در هر صورت نباید حق کسایی مثل مهدی که اینشکلی سابقه دارن و کلی زحمت کشیدن اینقدر راحت خورده شه .

در آخر هم به دوستان خبرنگار بابت خبرنگار شدنشون تبریک میگم .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
تبریک به خبرنگارهای جدید:d

@بالایی ها :فکرنکنم سایت به کسی قول خبرنگار شدن داده باشه

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
از صمیم قلب به دوستانی که انتخاب شدند, تبریک می گم.:bighug:
انشالله که موفق باشند.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من واقعا نمیدونم چرا مهدی Gojira واسه ی خبرنگاری انتخاب نشد ؟

برای کیفیت کارش هم بین اون همه خبری که ترجمه کرده به تاپیک 100 Easter Egg اش اشاره میکنم :

http://forum.bazicenter.com/thread79587/

واقعا این تاپیک 1000 لایک هم کمشه .

بعد اینکه مهدی کلی سابقه ترجمه داشته و کارهاش هم خیلی خوب بوده اما بعضی از دوستان رو میبینم به عضویت خبرنگاران در اومدن که سر جمع 3-4 خبر هم ازشون ندیدم ، دوستان خبرنگار ببخشن ها ولی حرف حقه خوب .

در هر صورت نباید حق کسایی مثل مهدی که اینشکلی سابقه دارن و کلی زحمت کشیدن اینقدر راحت خورده شه .

در آخر هم به دوستان خبرنگار بابت خبرنگار شدنشون تبریک میگم .
دوست عزیز، در درست بودن کار شخصی که اسمشون را بردین شکی نیست و امیدوارم پله های ترقی را در همه مراحل زندگیشون به سرعت بالا برن
اما بهتره چند نکته را خدمت شما راجع به حرفهایی که زدین عرض کنم

1: حرف از حق خوری شد، اول اینجا یک فراخوان بوده و قرار بوده 5 تا اعضا برای خبرنگاری انتخاب بشن، هیچ کسی هم هیچ گونه حقی نداشته ... کلی متن به سینا دادن و سینا با دقت اونها را خونده، 7 نفر متن بی نقص داشتن که انتخاب شدن ... یکسری از دوستان متنشون یکعدد اشتباه داشته (که این دوست شما هم جز این دسته بودن و جایی خوندم که خود دوستتون هم از اشتباهی که توی متنشون داشتن آگاه بودن) که توی لیست رزور قرار گرفتن، پس اگه توجه کرده باشین به عرایض بنده، ابتدا حق اون 7 نفر بوده که انتخاب بشن و اگر غیر از این بود حق خوری اتفاق میفتاد

2: اینجا خودش سردبیر داره، دبیر بخش خبر داره و همه اینها کاملا روی تیمی که دارن نظارت میکنن و اگه هم کسی کم کار باشه (که خدا را شکر همه خبرنگارها از جون و دل مایه میذارن) اونها خودشون گوشزد میکنن، پس لازم نیست شما برای بالابردن دوستتون از این حربه زشت که بیاین و زحمت یکعده را زیر سوال ببرین تا کسی دیگه بالابره استفاده کنین، چون اولا کار پسندیده ای نیست ثانیا اصلا در حوزه و حیطه اختیارات شما نیست که بخواین توی این تاپیک که کاملا بی ربط به حرف شماست، خبرنگارها را زیر سوال بذارین و انتقاد کنین که به قول معروف هر سخن جای و هر نکته مکانی دارد ... قبلا هم گفتم اگر هم احیانا کم کاری باشه هم سردبیر ها و هم دبیر عزیز تحریریه خودشون حضور دارن و حواسشون شش دنگ به همه جا هست

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من هم اول می خوام به تمام دوستان انتخاب شده مخصوصا علی متالیکا و آرش تبریک بگم. :x

دوست عزیز، در درست بودن کار شخصی که اسمشون را بردین شکی نیست و امیدوارم پله های ترقی را در همه مراحل زندگیشون به سرعت بالا برن

ممنون.:bighug:

حرف از حق خوری شد، اول اینجا یک فراخوان بوده و قرار بوده 5 تا اعضا برای خبرنگاری انتخاب بشن، هیچ کسی هم هیچ گونه حقی نداشته ... کلی متن به سینا دادن و سینا با دقت اونها را خونده، 7 نفر متن بی نقص داشتن که انتخاب شدن ... یکسری از دوستان متنشون یکعدد اشتباه داشته (که این دوست شما هم جز این دسته بودن و جایی خوندم که خود دوستتون هم از اشتباهی که توی متنشون داشتن آگاه بودن) که توی لیست رزور قرار گرفتن، پس اگه توجه کرده باشین به عرایض بنده، ابتدا حق اون 7 نفر بوده که انتخاب بشن و اگر غیر از این بود حق خوری اتفاق میفتاد

در مورد همون نقص. ببینین همون جایی که خوندین من خودم به سینا گفتم که مرورگرم پرید، به آخرین متن ذخیره شده رسیدم، و اون ادیت نهایی نبوده. من از ترس اینکه کل متن از دست بره همون متن رو فرستادم. وگرنه توی متن نهایی همون مشکل و غلط های املایی حل شده بود. بعدهم که کش رو پاک کردم و درست شد به خودشون گفتم تا دیر نشده بزارین متن رو دوباره بفرستم، ولی اون جواب داد اشکال نداره. من هم به چند نفر دیگه که متن رو نشون دادم گفتن با توجه به سختی منبع، ترجمه در بقیه جاها بی نقص بوده.

2: اینجا خودش سردبیر داره، دبیر بخش خبر داره و همه اینها کاملا روی تیمی که دارن نظارت میکنن و اگه هم کسی کم کار باشه (که خدا را شکر همه خبرنگارها از جون و دل مایه میذارن) اونها خودشون گوشزد میکنن، پس لازم نیست شما برای بالابردن دوستتون از این حربه زشت که بیاین و زحمت یکعده را زیر سوال ببرین تا کسی دیگه بالابره استفاده کنین، چون اولا کار پسندیده ای نیست ثانیا اصلا در حوزه و حیطه اختیارات شما نیست که بخواین توی این تاپیک که کاملا بی ربط به حرف شماست، خبرنگارها را زیر سوال بذارین و انتقاد کنین که به قول معروف هر سخن جای و هر نکته مکانی دارد ... قبلا هم گفتم اگر هم احیانا کم کاری باشه هم سردبیر ها و هم دبیر عزیز تحریریه خودشون حضور دارن و حواسشون شش دنگ به همه جا هست

منظور حمید این نبود. خودتون هم گفتین که سابقه تاثیر می زاره. من بیشتر از 40 خبر، 2 تا مصاحبه، و یک مقاله دارم. و فکر می کنم که به چز چندخبر هیچ مشکل دیگه ای توی ترچمه وجود نداشته باش ـه. به جز آرش اون دوستانی که در لیست هستن سابقه ندارن.(من هیچ قصد توهینی بهشون ندارم و بازهم بهشون تبریک می گم). اعتبار سردبیر و دبیر ها هم بیشتره از اینه که زیرسوال بره.

در کل اصلا هدف من برای فعالیت گرفتن تگ نبوده، و فقط برای مطلع کردن دوستان از صنعت بازی و اضافه شدن اطلاعات عمومی این کارو می کنم. حالام که آخردنیا نشده. با توجه به اینکه دوستان حمایت کردن، من هم به فعالیت ادامه می دم.:bighug:

موفق باشید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر