فراخوان تعداد معدودی تستر برای بازی جدیدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

یه بازی فلش هست که مدت زیادیه روش دارم کار میکنم و تا چند روز دیگه میره تو فاز تست و feedback و بعد از اعمال نظرات تستر ها عرضه نهایی میشه. بازی یه سری تستر خارجی داره و اصلا هم قرار نیست تو ایران ارائه بشه ولی دوست دارم نظر بازی کننده های ایرانی رو هم در کنار بقیه نظرات بدونم. اگه برادر یا خواهر کوچیک تر هم دارید، اون هم میتونه بازی رو تست کنه و نظرش رو بهم بگید.

1.png

سبک بازی 2بعدی و پلتفرمر هستش ولی همراه با اسلحه که بازی رو اکشن میکنه.

مهم: بازی اصلا مثل بازی های Xbox360 و PS3 نیست و قرار هم نیست همچین بازی هایی درست کنیم پس لطفا نظراتی مثله "چرا این طور بازی ها رو درست میکنید" و "اینا بچه بازیه" و مانند اون رو، با کمال احترام، برای خودتون نگه دارید.

ضمن تشکر پیشایش، بیشتر دنبال بچه هایی هستم که ترجیحا این شرایط رو داشته باشن:

• اهل بازی های فلش باشن.
  • بازی های casual زیاد بازی کنن.
  • انگلیسی زیاد خوبی نداشته باشن.
  • کامپیوترشون زیاد جدید نباشه.
  • و از همه مهم تر اینکه حوصله داشته باشن در مورد تجربه بازیشون چند پاراگراف (هرچی بیشتر، بهتر) بنویسن.

اگه مایل هستین که بازی رو تست کنید، ایمیل خودتون رو واسه من PM کنید، وقتی به تعداد کافی تستر پیدا شد یه ایمیل اتوماتیک برای هر شخص میفرستم که لینک بازی داخلش هستش و میتونه بازی رو بازی کنه و نتیجه رو به من ایمیل کنه.

ضمنا اسم بچه هایی که تو تست بازی کمک کردن رو تو صفحه Credits درج میکنیم.

صفحه بازی در سایت کتاب‌صورت: https://www.facebook.com/RotGutGame

داخل تاپیک هم اگه مطلبی یا سوالی بود بفرمایید.

متشکرم.

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

برای دوستان دعوتنامه فرستاده شد. متاسفانه چون تعداد دعوت نامه ها محدود بود برای بعضی از دوستان نتونستم دعوت نامه بفرستم که برای مرحله بعدی تست بهشون لینک رو تقدیم میکنم.

نکته در مورد ایمیلی که ارسال شده:

این ایمیل به این شکل هستش:

FlashGameLicense.com user test84 has created a Fan Account for you to see their latest game(s). The following message is from test84:
Hi!

I've created a new game and I'd appreciate it if you could try it out and give me feedback.

Just click the link below to visit FlashGameLicense.com. Enter the username and password shown, and you'll be able to see my games.

Thanks!

-- Aidin

How to play:
Click here (Login - Flash Game License) and then log in with the following Username and Password:

Username: xxxxxxxxxx

Password: yyyyyyyyyy

Thanks, and welcome to FGL!

آخر این ایمیل username و password ـی که به صورت خودکار تولید شده و نیاز نیست شما اصلا جایی ثبت نام کنید و این کار رو من قبلا براتون انجام دادم.

کاری که فقط لازمه انجام بدید این هستش که به لینکی که زیر نوشته Click Here هستش برید، username و password ـی که آخر ایمیل براتون نوشته رو وارد کنید و تو صفحه بعد بازی رو به اسمه Rot Gut میبینید. محبت کنید بازی رو بازی کنید، بهش امتیاز بدید و اگه میتونید اونجا براش فیدبک بنویسید به انگلیسی. اگه به هردلیلی ترجیح میدید، میتونید تو این تاپیک به صورت فارسی برای من تجربه بازی تون رو بنویسید یا حتی بهم پیام خصوصی بزنید.

پیشا پیش ممنونم دوستان.

هر سوالی بود حتما بپرسید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر