فراخوان احیای تاپیک های بخش بازی های سوییچ

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1657171515530.png

با سلام خدمت نینتندو فن های گل و دوست داشتنی :x
مثل برق و باد 5.5 سال از عمر سوییچ گذشته. کنسولی که قطعا از اول عمرش تا الان پر سورپرایز بوده. قاطی این سورپرایزها همیشه بازی ها حکم هسته مرکزی رو داشتند. از زلدا برث گرفته که کنسول باهاش استارت خورد تا همین اخیرا و ماریو استرایکرز. هر کدوم از این بازی ها سبک و مخاطب و تنوع خودشون رو دارند و دامنه وحشتناک عظیمی رو پوشش میدن
به سبک همه بخش های دیگه ما هم تو این بخش برای بازی های مختلف (صرف نظر از تعداد بازدیدها) برای هر بازی مهم تاپیک زدیم. (اوکی نه برای "همه" شون. برای اکثرشون :D)

مسئله این جاست بیشتر این تاپیک ها رو خودم و از یه جایی به بعد واقعا وقت و انرژی اش رو نداشتم تا پست اول این تاپیک ها رو کامل کنم. در نتیجه اکثرا پست اول های به شدت خشک و خالی ای دارند که نگاه کردن بهشون هم اذیت کننده است.

کاری که من از شما این جا میخوام کمک بگیرم احیای این تاپیک ها و درست کردن پست اول شونه

قبل از هر چیز باید منظورم رو از پست اول خوب تعریف کنیم. چون ما تو تاپیک های بازی های مهم تو انجمن یه سری پست اول استثنایی داریم. ولی من این جا صرفا یه سری چیزهای پایه ای میخوام که لیست می کنم

1. عکس سردر (اگه بتونید زیرش عکس لوگوی بازی بدون بکگراند باشه خیلی بهتر میشه)​
  2. مشخصات کلی بازی نظیر اسم، ناشر، سازنده، ژانر، تاریخ عرضه و پلتفرم های مقصد​
  3. یه بند توضیح در مورد داستان و کلیات بازی​
  4. یه بند یا یه لیست توضیح در مورد مشخصه های جدید گیم پلی بازی (اگه چیز خاصی هست)​
  5. یه بند توضیح در مورد اکسپنشن و DLC های بزرگ بازی (اگه داشت)​
  6. اسکرین شات ها (حداقل 5 تا)​
  7. و لینک به تریلرهای بازی (لینک به یوتیوب یا آپارات)​
  8. (بعضی تاپیک ها خیلی متن شون رنگی رنگی یا ترازشون غیر مرتبه اونا رو هم این زیر میارم. صرفا باید مرتب شن)​

اینا چیزاییه که هر پست اول استانداردی واسه یه بازی به نظر من تو انجمن میخواد. که هر کس با بازی آشنا نیست و تاپیک رو وا کرد سریع متوجه شه با چی طرفه
حالا این جا ما کلی تاپیک داریم که وضعشون از این منظر خرابه.
من میخوام طی چند روز آینده همه این تاپیک ها و نقایص شون رو این جا لیست کنم. اگه مایلید، وظیفه ویرایش پست اول هر تاپیکی که رزرو نشده بود رو میتونیم با هماهنگی مدیریت بهتون بدیم تا درستش کنید.

تنها نکته ای که هست اینه که اگه بازی ای هست که خیلی دوستش داشتید و خواستید خیلی بیشتر به پست اولش برسید هیچ مشکلی نداره
و این که تاپیک هایی مثل تاپیک Xenoblade Chronicles Definitive Edition و Metroid Dread که کامله همه چیزشون قرار نیست تو لیست زیر بیان

نواقص رو هم همه رو مشخص می کنم از اون هفت مورد بالا که کدوم ها رو داره و کدوم ها رو نداره.
یه سری هم به حساب زننده تاپیک بودن پیش پیش خودم رزرو کردم، دست نزنید بهشون :D
و این که صاحب های قدیمی تاپیک می تونن دوباره تاپیک ها رو به شرط تعمیرشون رزرو کنن

همین. بسم الله
(اگر هم کسی پایه نبود ایرادی نداره، همین روند فعلی میره جلو و من زورمو میزنم تاپیک هر بازی ای که شد رو ناقص یا کامل بزنم. من فقط میخواستم چیزایی که ناقص مونده این جا تکمیل شه)

آخرین ویرایش:

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
میخوام بهت کمک کنما
ولی خودت میدونی که تو سوییچ تازه کارم و هنوز دارم زلدا و لویجی بازی میکنم :D
واس همین فکر کنم جز نظر شخصی درباره بازی کاری از دستم بر نیاد واست:D

• Love
  • Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
میخوام بهت کمک کنما
ولی خودت میدونی که تو سوییچ تازه کارم و هنوز دارم زلدا و لویجی بازی میکنم :D
واس همین فکر کنم جز نظر شخصی درباره بازی کاری از دستم بر نیاد واست:D

قربونت :x
همینم خوبه :D

• Like
Reactions: reza8

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من Metroid Prime 4 را بر می‌دارم.
البته ببخشید به نظر من هنوز بخش زیاد و مهمی از اطلاعات مربوط به بازی به صورت رسمی منتشر نشده.
تشکر.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من Metroid Prime 4 را بر می‌دارم.
البته ببخشید به نظر من هنوز بخش زیاد و مهمی از اطلاعات مربوط به بازی به صورت رسمی منتشر نشده.
تشکر.

همون چیزهایی هم که هست رو تر و تمیز کنید عالیه

• Like
Reactions: reza8

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Mostafa.m.m
@Cait Sith

با تشکر از مدیریت، صاحب تاپیک Super Mario Odyssey عوض شد.

تاپیک Breath of the Wild هم کامل شد. (هر چند کاش اسکرین شات ها به جای لینک تو خود تاپیک بودن)
خودمم تاپیک Link's Awakening رو تکمیل کردم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8 and highlight

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
super mario odyssey تکمیل شد
@Z-fan تاپیک هایی مثل super smash bros. ultimate که دست خودتون هست اما تو فهرست رزرو نکردین رو می تونم بردارم ؟

تاپیک SSBU دست من نیست
دست @Kurt117 ـه

ولی تاپیک هایی که با منه و این جا گذاشتم و خودم برنداشتم رو میتونی راحت برداری

راستی اون تاپیک ماریو اودیسی، میتونی اون نوشته های رنگیشو درست کنی
خوب به نظر نمیرسه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
tired cat GIF