فامیتسو: GOW: Ascension در 8 ساعت تمام خواهد شد

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143

در روز گذشته، اولین امتیاز عنوان God Of War: Ascension توسط مجله ی فامیتسو منتشر شد و این بازی توانست امتیاز 36 از 40 را دریافت کند. به تازگی نیز جزئیاتی از این نقد منتشر شده است که نشان می دهد برای اتمام بخش داستانی این عنوان به 8 ساعت زمان نیاز است.
شایان ذکر است که تاد پاپی،کارگردان بازی، اعلام کرده بود که بسته به نوع بازی، برای اتمام بخش داستانی به 10 تا 12 ساعت زمان احتیاج است. علاوه بر این، جزئیات منتشر شده از نقد نشان می دهد که بخش چند نفره و اکشن بازی مورد توجه منتقدین مجله ی فامیتسو قرار گرفته است به گونه ای که القاب "چشمگیر" به بخش چند نفره و "هیجان انگیز" به اکشن بازی، تعلق گرفت.

عنوان GOW: Ascension قرار است که در تاریخ 12 مارس (22 اسفند) به طور انحصاری برای PS3 عرضه شود.

منبع: The Silent Chief

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بستگی داره تا گیمر کی باشه. ولی نباید از 12 ساعت گفته شده کمتر بشه.
اومده گفته 8 ساعته، میگی نباید از 12 ساعت کمتر باشه؟

این بحث هارو سر کرایسیس 3 هم کردیم، که آخر هم دیدیم همون 5 ساعته.
البته مدت زمان که مهم نیست، برای یک نسخه ی فرعی 8 ساعت واقعا خوبه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک

یکی از منتقد های غربی گفته بود فقط سه ساعت وقت صرف کرده تا یه مرحله خیلی سخت بازی رو رد کنه! مطمئنا برای گیمر های عادی خیلی بیشتر از 8 ساعت طول میکشه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

اولش گفتم بستگی به گیمر داره . دوما وقتی سازنده میگه باید درست باشه. در هر صورت.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بستگی به درجه سختی هم داره
یک سری پازل ها هم بازی داره که اگر دوباره بخوای بری دیگه زمانش برات خیلی کمتر میشه..

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
برا من همیشه یه سوال بزرگ هست که به چه دلیلی عده ای دوست دارن زمانی که بازی رو شروع میکنن در حداقل زمان ممکنه تمومش کنن !!! انگارداره رکورد گینس جا به جا میکنه
اصلا باید با بازی زندگی کرد ، نه فقط تمومش کرد

مثل اینکه از طرف بپرسی GOW 3 رو برا چی خریدی ؟
جای اینکه بگه خریدم تا بزرگ ترین شاهکار در سبک H&D رو تجربه کنم
بگه : هیچی گرفتم تمومش کنم بره ، راحت شم :|

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
احتمالا روی ایزی لایف رفته:d..از این امارهای تخیلی زیاده ..یکی بود میگفت دارک سولز تو 4 ساعت تموم کرده.:))

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
برا من همیشه یه سوال بزرگ هست که به چه دلیلی عده ای دوست دارن زمانی که بازی رو شروع میکنن در حداقل زمان ممکنه تمومش کنن !!! انگارداره رکورد گینس جا به جا میکنه
اصلا باید با بازی زندگی کرد ، نه فقط تمومش کرد

مثل اینکه از طرف بپرسی GOW 3 رو برا چی خریدی ؟
جای اینکه بگه خریدم تا بزرگ ترین شاهکار در سبک H&D رو تجربه کنم
بگه : هیچی گرفتم تمومش کنم بره ، راحت شم :|

مسخرس دیگه
از بازی باید لذت برد فرتی تو 5 دقیقه تمومش کمی بره که چی مثلا؟
موافقم با حرفت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
انقدر نگید آمارش دقیق نیست یا روی درجه های آسون و اینا بازی کرده :-" وقتی KZ3 هم اومد میگفتیم 4-5 ساعت؟ امکان نداره! چرت میفرمایند سایت ها و مجلات! :d بعد که خودمون بازی کردیم دیدیم نه درست میگن! :d
ولی خوب 8 ساعت هم برای یک نسخه ی فرعی خوبه...بخش آنلاین هم داره که بتاش خیلی لذت بخش بود! :x مدت ها سرگرممون خواهد کرد! :d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
برا من همیشه یه سوال بزرگ هست که به چه دلیلی عده ای دوست دارن زمانی که بازی رو شروع میکنن در حداقل زمان ممکنه تمومش کنن !!! انگارداره رکورد گینس جا به جا میکنهاصلا باید با بازی زندگی کرد ، نه فقط تمومش کردمثل اینکه از طرف بپرسی GOW 3 رو برا چی خریدی ؟جای اینکه بگه خریدم تا بزرگ ترین شاهکار در سبک H&D رو تجربه کنمبگه : هیچی گرفتم تمومش کنم بره ، راحت شم :|
من كه بازي رو تموم ميكنم كه بگم تمومش كردم و زمان خيلي واسم مهمه و در حداقل زمان بازي رو تموم ميكنم:d

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
8 ساعت هم خیلی عالیه ! اولین شماره ی God Of War نیست که انتظار تایم بالاتری داشته باشیم ! یه 3 گانه + 2 تا هم رو PSP اومده و بخش های زیادی از داستان بازی گفته شده و Ascension قراره این داستان رو تکمیل کنه و به سوالات بی پاسخ جواب بده ! تازه برای اولین بار بخش آنلاین، به بازی اضافه شده که تا مدت ها می تونه سرگرم کننده باشه ! به نظر من که به تایم بازی هیچ اعتراضی وارد نیست ! فن متعصب GOW هستم ولی این حرفو از سر فن بازی نمی گم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر