فامیتسو تایید کرد، Jill Valentine مرده است

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بعد از آن دموی Play God که اخیرا از بازی RE5 عرضه شد، به تازگی تصویر جدیدی منتشر شده است که در ان سنگ قبر یکی از بزرگترین شخصیت‌های سری رزیدنت اویل را وضوحا به تصویر کشیده است.

به نظر می‌رسد که مرگ Jill Valentine نقش اساسی در داستان RE5 داشته باشد.

208328-2.jpg

فامیتسو در اخرین شماره از مجله خود، دو صفحه کامل را به RE5 اختصاص داده است. تصویری در این مجله دیده می‌شود که در ان کریس ردفیلد، در حال قرار دادن یک دسته گل بر روی قبر شریک و دوست قدیمی خود، Jill Valentine می‌باشد که نشان دهنده این است که او حقیقتا مرحوم شده است.

متن کاملی که بر روی قبر نوشته شده است بدین صورت می‌باشد:
"In Ever Loving Memory of Our Dear
BSAA
Jill Valentine
1974-2006"

" به یاد جیل‌والنتاین محبوب و عزیزمان در BSSA"

Source

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
مگه تو res3 هنگامی که شهرو با بمب اتم نابود کردن با هلی کوپتر از اونجا نرفتن؟ زنده موندن که!! حالا چرا هیچی نشده میگن مرده؟!
مرگش رو نوشته 2006 ، اون وقایع Raccoon City مقدس واسه 1998 بود، مربوط میشه به همین 5.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Jill یکی از جذاب ترین شخصیت های RE series هست همینجوری الکی که نیست
اولا مرگ حقه:d

دوما کسی نمیگه الکی می‌میره. بلکه فامیتسو اشاره کرده که مرگ جیل والنتاین نقش اساسی توی ماجرا‌های RE5 داره. در ضمن وقتی فامیتسو می‌گه مرده، زیاد نباید به این حرف شک کنید.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
خداوند رحمتش کنه
خداییش عجب مرگیه آدم واقعی بمیره اینقدر جالب نمیشه که این مرد:biggrin1:
منم با شماره 3 لذت بردم از بازیش
حالا اینها بچه نداشتن؟:biggrin1: اینها که بمیرن لا اقل بچه هاشون راهشونو ادامه بدن :biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوما کسی نمیگه الکی می‌میره. بلکه فامیتسو اشاره کرده که مرگ جیل والنتاین نقش اساسی توی ماجرا‌های RE5 داره. در ضمن وقتی فامیتسو می‌گه مرده، زیاد نباید به این حرف شک کنید.
ببین منم منظورم از الکی این نبود که الکی میمیره - منظورم اینه امکان نداره الکی اومده باشن تو دمو مردن Jill رو نشون بدن . حتما کپکام از این کارش یه سو نیتی داره :biggrin1:
من که میگم این اصل قضیه نیست و اگه واقعا مرده بود تو بازی بازیباز رو شوکه میکردن با یه حرکت سینمایی :-"!!
پس کپکام در این مورد یه سوپرایزی داره !!:blushing:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
مطمئنا یکی از شگرد های سناریو نویسان است و احتمال کمی میرود که جیل مرده باشد;) چون الکی میان راه نمیان بگن شخصیت اصلی مرده باشه ;)

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
خوب من به همه تسلیت می گم :D
کاراکتر خوبی بود
فکر کنم مرگش یه تراژدی قشنگ و زیبا رو درست کنه (البته اگه مربوط به همین نسخه ی جدید باشه)
یک دقیقه سکوت کنید به خاطرش :D :D :D
کریس ردفیلد الان چه شادی و خوشحالی بکنه :D :D :D

آخرین ویرایش:

HITMAN-47

کاربر سایت
Dec 13, 2007
11
نام
علی قاسمی
یه عکس هم ازش میزاشتین خوب بودا ! :cheesygri
[دیگه اینقدر بیکار نیستم که اسمه کاراکتر بازیها رو یاد بگیرم ! (بلانسبت شما)]:confused:

اینم عکس مرحومه ! :
jill.jpg

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
بلکه فامیتسو اشاره کرده که مرگ جیل والنتاین نقش اساسی توی ماجرا‌های RE5 داره.
درسته...
به احتمال زیاد ان مرگ ساده:biggrin1:توی نسخه 5 خواهد بود!
خدا نسل همه شخصیت های زن رو منقرض کنه !
متاسفانه بعضی از ما ایرانی ها دیدمون خیلی...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
چون الکی میان راه نمیان بگن شخصیت اصلی مرده باشه
خوب جیل که شخصیت اصلی نیست! به نظر من موضوع مهم اینه که جیل چطور می‌میره و این چیزیه که توی بازی مشخص میشه.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خوب جیل که شخصیت اصلی نیست! به نظر من موضوع مهم اینه که جیل چطور می‌میره و این چیزیه که توی بازی مشخص میشه.

چی میشه جیل همون زن کلاغه باشه و خودمون با دستای خودمون بکشیمش :laughing:
جالب میشه ها جیل والنتاین از اول ماجرا یا از اواسط رفته باشه تو گروه وسکر :laughing::laughing: ( نمیگم هست میگم چه جالب میشه ) :biggrin1::biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم فکر نکنم مرده باشه. اینا همه طرفنده :D به نظرم حتی خود کریس هم نمیدونه زندست. آخه خیلی بی منطقیه این حرکت بعد از این همه سال بدون هیچ گونه اطلاع یا خبری و جریانی بیان بگن جیل مرده.:confused: امکان نداره بابا. آخر بازی یهو میبینین جیل از پنجره با موتورش پرید تو :D در ضمن اگر دقت کنید که یه بار هم توی تاپیک نمایشگاه گفته بودم جیل توی شرکت BSAA هستش. یعنی نمیخوان بگن چی شده اینم رفته اونجا؟ حالا شما ببینین دیگه جیل زندست.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
جایی که کریس سر قبر جیل وایستاده چقدر شبیه کیوجوجو بنظر میاد!:eek:
نمی دونم چطور جیل رو تو کیوجوجو دفنش کرده اند؟!:confused:
پ.ن.فکر کنم جیل اخرای عمرش ملیت کیوجوجویی گرفته بوده!:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر