فارسي سازي PES 12 براي Xbox 360 !

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اعضاي تيم دارن نهايت سعيشون رو مي كنن تا راهي براي فارسي سازي فيفا 12 پيدا كنن تا حدي كه يكي از اعضاي تيم ديشب به خاطر اين برنامه نخوايده و درگيرش بوده!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
عالیه دوست من ادامه بدین که من خریدارم!!
فقط یه چیزی؟
چجوری تو بازار پخشش میکنین؟مثلا با باکس و کیفیت متفاوت؟ یا فقط دانلودی؟
اگه میشه بازیای دیگه رو هم دوبله بکنید(+فارسی سازی)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
عالیه دوست من ادامه بدین که من خریدارم!!
فقط یه چیزی؟
چجوری تو بازار پخشش میکنین؟مثلا با باکس و کیفیت متفاوت؟ یا فقط دانلودی؟
اگه میشه بازیای دیگه رو هم دوبله بکنید(+فارسی سازی)

ناشر داريم. با همون كيفيت اصلي. بازي هاي ديگه رو هم فارسي مي كنيم همراه با دوبله فارسي.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اگر یک بازی که نیاز به زیبانش بیشتر بود ، فارسی میکردید بهتر بود ... فوتبال و بازی های اسپرت خیلی نیاز به زبان ندارن ....معمولا گزارشگری فارسی هم زیاد جالب در نمیان .... البته میتونه استارتی باشه برای بازی های دیگه که فارسی بشن .... ممنون ;)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من از همين الان ازتون تشكر ميكنم
فكر ميكنين تا كي بتونين اماده كنينش

خواهش مي كنيم. الان درگير نرم افزار هاش هستيم و تا يكي دو روز آينده شروع مي كنيم و تموم شدنش دست خداست

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

در مورد بازکردن محتوای بازی xbox و دوباره کامپایل کردنش تحقیق کردین که فرمتش برای خواندن در دستگاه مشکلی ایجاد نکنه!!!

بله دوست عزيز!

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:26 PM ارسال شده بود ----------

اگر یک بازی که نیاز به زیبانش بیشتر بود ، فارسی میکردید بهتر بود ... فوتبال و بازی های اسپرت خیلی نیاز به زبان ندارن ....معمولا گزارشگری فارسی هم زیاد جالب در نمیان .... البته میتونه استارتی باشه برای بازی های دیگه که فارسی بشن .... ممنون ;)

اصلا فوتبال فارسي يه حال و هواي ديگه داره! :d

آخرین ویرایش:

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
کارمند لازم ندارین:d

فقط دلسرد نشین، من تجربه چندین پروژه کوچک رو داشتم، با اینکه کاربلد بودم ولی نوعی حس دلسردی داشتم که مثلا دارم کار بیهوده ای میکنم. به نظر من بجای تغییر دستکاری فایلهای بازی، بهتره فقط زیرنویس فارسی اضافه کنید. من به شخصه از بازیهایی که دستکاری بشن خوشم نمیاد و اصلا بازی نمیکنم!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
نمیخوام ناراحتتون کنم ها ولی فیفا که همه چیش معلمومه بعدشم فیفا بازی نیست که موندگار باشه و مثلا چند سال بشه باش سرو کله زد سال بعد یه نسخه دیگش میاد اگه بازی های باحال و موندگار که انقضای سالی ندارند فارسی منید بهتره مثل red dead redemption l.a noire gta iv ...

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
کارمند لازم ندارین:d

فقط دلسرد نشین، من تجربه چندین پروژه کوچک رو داشتم، با اینکه کاربلد بودم ولی نوعی حس دلسردی داشتم که مثلا دارم کار بیهوده ای میکنم. به نظر من بجای تغییر دستکاری فایلهای بازی، بهتره فقط زیرنویس فارسی اضافه کنید. من به شخصه از بازیهایی که دستکاری بشن خوشم نمیاد و اصلا بازی نمیکنم!

خيلي ممنون. در صورت نياز خبرتون مي كنيم! كي فيفا رو مياد زيرنويس كنه!!!؟؟؟ كي گزارش رو زيرنويس مي كنه؟!!!! بايد گزارش كاملا فارسي شه همين طور محيط. چون فيفا مثل بازي هاي ديگه نيست و سبكش ورزشيه.

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

نمیخوام ناراحتتون کنم ها ولی فیفا که همه چیش معلمومه بعدشم فیفا بازی نیست که موندگار باشه و مثلا چند سال بشه باش سرو کله زد سال بعد یه نسخه دیگش میاد اگه بازی های باحال و موندگار که انقضای سالی ندارند فارسی منید بهتره مثل red dead redemption l.a noire gta iv ...

هر بازي اي مال يك دوره هست. تموم گيمرا ميان بازي هاي جديد رو بازي مي كنن نه مال يك سال پيش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر