فارسي سازي PES 12 براي Xbox 360 !

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
اقا مجتبي بهتر است در مورد وينسار درست صحبت كني

وينسار منبع تمامي ويرايش هاي ايران ست و بهترين ها رو در خودش داره
پس قابل قياس با گرو هاي ديگر نيست
اينكه گفتند وينسار قرار pes12 ليگ برتر رو براي xbox بيرون بده دروغه ....

و شما ها هم و گروه پارس اديت يا هر گروه ديگري توانايي اين كارو ندارند

اما در مورد گزارش فارسي ..xbox
وقتي pes12 pc رو گزارش فارسي ميكنند . از لحاظ كد بندي هيچ فرقي با گزارش pes12 xbox نداره و خيلي راحت جاي گزين ميكنند
اما موارد ديگر فرق ميكنه و نميتونند اين كارو بكنند مثل تيم ملي يا حتي لگوي ان رو نميتونند درست كنند چه برسه به ليگ برتر

حالا من به زودي اينجا تصاويري رو نشون ميدم كه از طراحي استاديوم ازادي در 5 حالت و ليگ 91-92 با فيس و تمامي جزئيات
رو داره
براي اين كه بگم اعضاي وينسار بهترينند

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اقا مجتبي بهتر است در مورد وينسار درست صحبت كني

وينسار منبع تمامي ويرايش هاي ايران ست و بهترين ها رو در خودش داره
پس قابل قياس با گرو هاي ديگر نيست
اينكه گفتند وينسار قرار pes12 ليگ برتر رو براي xbox بيرون بده دروغه ....

و شما ها هم و گروه پارس اديت يا هر گروه ديگري توانايي اين كارو ندارند

اما در مورد گزارش فارسي ..xbox
وقتي pes12 pc رو گزارش فارسي ميكنند . از لحاظ كد بندي هيچ فرقي با گزارش pes12 xbox نداره و خيلي راحت جاي گزين ميكنند
اما موارد ديگر فرق ميكنه و نميتونند اين كارو بكنند مثل تيم ملي يا حتي لگوي ان رو نميتونند درست كنند چه برسه به ليگ برتر

حالا من به زودي اينجا تصاويري رو نشون ميدم كه از طراحي استاديوم ازادي در 5 حالت و ليگ 91-92 با فيس و تمامي جزئيات
رو داره
براي اين كه بگم اعضاي وينسار بهترينند

ببین. نمی دونم تو هم از وینساری ها هستی یا نه. لابد هستی که انقدر طرفداریشونو می کنی. اگر می شناختیشون چنین حرفی نمی زدی. ظاهرا شاید خوب به نظر بیان ولی از درون و اگه اینکه وارد همکاری با اونا بشی می فهمی که چه آدامایی هستن مخصوصا خودش مدیریش سیامک که سر دستشونه! حالا نمی خوام وارد جزئیاتش بشم. ولی اینو همه بدونید که اگه یه روزی وارد همکاری با اونا شدید مخصوصا اگه خواستید محصولاتتونو بدید به اونا به ثبت برسونن بدونید که واقعا دارید اشتباه بزرگی می کنید، غیر از اینکه جز ضرر و کلاه برداری چیزی نمی بینید ازش (سیامک).
در ضمن الان نصف بازار تو دست پارس ادیت و ناشرش آریا اندیشان طوبی هست که سری PGL الان داره بازارو می چرخونه!

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
ببین. نمی دونم تو هم از وینساری ها هستی یا نه. لابد هستی که انقدر طرفداریشونو می کنی. اگر می شناختیشون چنین حرفی نمی زدی. ظاهرا شاید خوب به نظر بیان ولی از درون و اگه اینکه وارد همکاری با اونا بشی می فهمی که چه آدامایی هستن مخصوصا خودش مدیریش سیامک که سر دستشونه! حالا نمی خوام وارد جزئیاتش بشم. ولی اینو همه بدونید که اگه یه روزی وارد همکاری با اونا شدید مخصوصا اگه خواستید محصولاتتونو بدید به اونا به ثبت برسونن بدونید که واقعا دارید اشتباه بزرگی می کنید، غیر از اینکه جز ضرر و کلاه برداری چیزی نمی بینید ازش (سیامک).
در ضمن الان نصف بازار تو دست پارس ادیت و ناشرش آریا اندیشان طوبی هست که سری PGL الان داره بازارو می چرخونه!

سلام
بنده میثم ایروانی هستم. فکر کنم نیازی به معرفی بیشتر نباشه.
میشه توضیح بدی سیامک چه کار کرده بعدش هم درست نیست اسم شخصی رو این طوری به کار ببرید
دوما سیامک رو خوب میشناسم اهل این حرف های که میخوای بزنی و زدی نیست
مشکل سیامک میدونی چیه . با امثالی هست که میگه کپی برارداری نکنید
امثالی هست که کار های دیگرانی رو بر میدارن به نام خودشون داخل محصولاتشون استفاده میکنند
برای همین خیلی ها بی جا فکر میکنند
شما یک کار رو نام ببر که کیفیت به کار های گروه وینسار برسه .(و هیچ اثاری از کار های بچهای وینسار نباشه )

پارس ادیت که کلا ادیت بلد نیست ...
اسمش رو بزگ نکن اول برند یه استادیوم ساز بیارند که از نام من نوعی سو استفاده نکنند
که این کارشون باعث شده من هم به مشکلاتی بخورم

از همین الان یک چیزی رو میگم
...
همین اریا اندیشان طوبی که میگی رو خوب میشناسم
قرار تا چند روز دیگه
بازی pes12 xbxo360 رو بده بیرون خب چه فرقی میکنه

توجه کن

اين مورادي هست بنده بعد از 8 ماه انلایز فایل هاش و شکستن فایل هاش . نه تنها برای کنسول های jtage بلکه برای همه کنسول ها درستش کردم

استاديوم ازادي در 5 حالت اب و هواي
ليگ برتر ايران همراه با لباس کامل ميزباني و ميهماني
منوي يورو 2012 به همراه اسکوربورد جام خليج فارس
چهر هاي بازيکنان تيم هاي ايراني

لوگوي hd
تيم ها
به همراه پرچم و ارم تمامي تيم هاي جام باشگهاهي کشور و تيم ملي ايران

ليسانس کردن ليگ هاي معتبر ليگ انگليس و اسپانياو...
به طور اتفاقی الان چند تصویر دارم
خواستی هنوز بازی منتشر نشده تمامی چیز های که گفتم تصاویر ش رو بزارم
http://up.vatandownload.com/images/blp4f1i9wgofub6uzjt.jpg

http://up.vatandownload.com/images/1c2yn945lsccvxwrdwu.jpg

http://up.vatandownload.com/images/8tsyojoi3l6mv71w916a.jpg

http://up.vatandownload.com/images/jwsgd18fkdvkdqr1t1yz.jpg

در اخر بگم
خیلی خلاصه بهت توضیح دادم نمیخوام تاپیک بهم بخوره در ضمن
این کار های هست که اعضای وینسار انجام میدن که در گرو های دیگه خوابش رو هم نمیبیند
پس اینقدر از وینسار و توانی هاش و از سیامک بد نگو دوست من
قصد تعریف ندارم بنده تمامی این کار ها رو خودم انجام دادم و برای اولین بار در ایران هست
مسئله دیگه هست بگو ....

راستی اگر خواستی میتونم در مورد ps3 هم یه چیز های نشون بدم که همگی گروه های ادیت pc هنگ کنند
هر چندبا دیدن همین کار xbox کلا هنگ میکنند ....

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام
بنده میثم ایروانی هستم. فکر کنم نیازی به معرفی بیشتر نباشه.
میشه توضیح بدی سیامک چه کار کرده بعدش هم درست نیست اسم شخصی رو این طوری به کار ببرید
دوما سیامک رو خوب میشناسم اهل این حرف های که میخوای بزنی و زدی نیست
مشکل سیامک میدونی چیه . با امثالی هست که میگه کپی برارداری نکنید
امثالی هست که کار های دیگرانی رو بر میدارن به نام خودشون داخل محصولاتشون استفاده میکنند
برای همین خیلی ها بی جا فکر میکنند
شما یک کار رو نام ببر که کیفیت به کار های گروه وینسار برسه .(و هیچ اثاری از کار های بچهای وینسار نباشه )

پارس ادیت که کلا ادیت بلد نیست ...
اسمش رو بزگ نکن اول برند یه استادیوم ساز بیارند که از نام من نوعی سو استفاده نکنند
که این کارشون باعث شده من هم به مشکلاتی بخورم

از همین الان یک چیزی رو میگم
...
همین اریا اندیشان طوبی که میگی رو خوب میشناسم
قرار تا چند روز دیگه
بازی pes12 xbxo360 رو بده بیرون خب چه فرقی میکنه

توجه کن

اين مورادي هست بنده بعد از 8 ماه انلایز فایل هاش و شکستن فایل هاش . نه تنها برای کنسول های jtage بلکه برای همه کنسول ها درستش کردم

استاديوم ازادي در 5 حالت اب و هواي
ليگ برتر ايران همراه با لباس کامل ميزباني و ميهماني
منوي يورو 2012 به همراه اسکوربورد جام خليج فارس
چهر هاي بازيکنان تيم هاي ايراني

لوگوي hd
تيم ها
به همراه پرچم و ارم تمامي تيم هاي جام باشگهاهي کشور و تيم ملي ايران

ليسانس کردن ليگ هاي معتبر ليگ انگليس و اسپانياو...
به طور اتفاقی الان چند تصویر دارم
خواستی هنوز بازی منتشر نشده تمامی چیز های که گفتم تصاویر ش رو بزارم
http://up.vatandownload.com/images/blp4f1i9wgofub6uzjt.jpg

http://up.vatandownload.com/images/1c2yn945lsccvxwrdwu.jpg

http://up.vatandownload.com/images/8tsyojoi3l6mv71w916a.jpg

http://up.vatandownload.com/images/jwsgd18fkdvkdqr1t1yz.jpg

در اخر بگم
خیلی خلاصه بهت توضیح دادم نمیخوام تاپیک بهم بخوره در ضمن
این کار های هست که اعضای وینسار انجام میدن که در گرو های دیگه خوابش رو هم نمیبیند
پس اینقدر از وینسار و توانی هاش و از سیامک بد نگو دوست من
قصد تعریف ندارم بنده تمامی این کار ها رو خودم انجام دادم و برای اولین بار در ایران هست
مسئله دیگه هست بگو ....

راستی اگر خواستی میتونم در مورد ps3 هم یه چیز های نشون بدم که همگی گروه های ادیت pc هنگ کنند
هر چندبا دیدن همین کار xbox کلا هنگ میکنند ....

توجه داشته باشید دوست عزیز که من تنها نیستم که از این آقا مواردی رو دیده که اصلا انتظار نداشته و ... (که نمی خوام بگم)
در ضمن نمی دونم شما با پارس ادیت چه خصومت هایی دارید ولی تا بحال هیچ کس هیچ بدی ای ازشون ندیده در حد وینسار که ترکونده!

این هم باید عرض کنم که مدیر پارس ادیت (که باز اسمش رو نمی برم)، به خاطر کارها و دروغ ها و .... همین مدیریت محترم وینسار از گروهش جدا شده و خودش یک گروه بزرگ دیگه تشکلیل داده و تونسته محبوبیت خیلی خوبی کسب کنه که تا حدی که الان بازار ایران رو داره سری PGL می چرخونه! (نمی خوام تبلیغ کنم ولی محض اطلاعتون فرمودم)
در ضمن لطفا بدونید چی می گید چون پارس ادیت کارش ادیت پیس و فیفا هست که توی ویرایش فوتبال ایران، بهترین ها رو ارائه داده در زمینه ادیت فوتبال که می تونید از اینجا ببنید:

خرید پستی بازی PGL 12 (Pars Gulf League)-Tractor Fans - لیگ حرفه ای خلیج فارس 90-91، ویژه هواداران تیم تراکتورسازی
خرید پستی بازی PGL 12 (Pars Gulf League)-Esteghlal Fans - لیگ حرفه ای خلیج فارس 90-91، ویژه هواداران تیم استقلال
خرید پستی بازی PGL 12 (Pars Gulf League)-Perspolis Fans - لیگ حرفه ای خلیج فارس 90-91، ویژه هواداران تیم پرسپولیس

که برای هر تیم جداگونه پی جی ال رو اختصاص داده.
که چهره های ساخته شده و برنامه های ساخته شده توسط این گروه رو می تونید اینجا مشاهده کنید: ParsEdit | شرکت ویرایشگران سرزمین پارس

معلومه که این طرفداریتون از وینسار به خاطر اینه که خودتون یکیشون هستید.
من اسمم مجتبی ایزدی ــه و عضو پارس ادیت هم نیستم، چون کارشون واقعا متفاوته و معرفتشون 100 برابر وینسار ازش خوشم اومده، در ضمن می تونید بپرسید که کسی به اسم مجتبی ایزدی تو تیمتون هست یا نه.

ضمنا این شرکت هیچ یک از کاراشون کپی نیست و یا اینکه بیان از کارای شما کپی کنن (بهتره خصومت های شخصی خودتون با این شرکت رو مطرح نکنید چون اینجا بازیسنتر هست و جای گله ها و خصومت ها نیست، امیدوارم که رعایت کنید)

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
توجه داشته باشید دوست عزیز که من تنها نیستم که از این آقا مواردی رو دیده که اصلا انتظار نداشته و ... (که نمی خوام بگم)
در ضمن نمی دونم شما با پارس ادیت چه خصومت هایی دارید ولی تا بحال هیچ کس هیچ بدی ای ازشون ندیده در حد وینسار که ترکونده!

این هم باید عرض کنم که مدیر پارس ادیت (که باز اسمش رو نمی برم)، به خاطر کارها و دروغ ها و .... همین مدیریت محترم وینسار از گروهش جدا شده و خودش یک گروه بزرگ دیگه تشکلیل داده و تونسته محبوبیت خیلی خوبی کسب کنه که تا حدی که الان بازار ایران رو داره سری PGL می چرخونه! (نمی خوام تبلیغ کنم ولی محض اطلاعتون فرمودم)
در ضمن لطفا بدونید چی می گید چون پارس ادیت کارش ادیت پیس و فیفا هست که توی ویرایش فوتبال ایران، بهترین ها رو ارائه داده در زمینه ادیت فوتبال که می تونید از اینجا ببنید:

خرید پستی بازی PGL 12 (Pars Gulf League)-Tractor Fans - لیگ حرفه ای خلیج فارس 90-91، ویژه هواداران تیم تراکتورسازی
خرید پستی بازی PGL 12 (Pars Gulf League)-Esteghlal Fans - لیگ حرفه ای خلیج فارس 90-91، ویژه هواداران تیم استقلال
خرید پستی بازی PGL 12 (Pars Gulf League)-Perspolis Fans - لیگ حرفه ای خلیج فارس 90-91، ویژه هواداران تیم پرسپولیس

که برای هر تیم جداگونه پی جی ال رو اختصاص داده.
که چهره های ساخته شده و برنامه های ساخته شده توسط این گروه رو می تونید اینجا مشاهده کنید: ParsEdit | شرکت ویرایشگران سرزمین پارس

معلومه که این طرفداریتون از وینسار به خاطر اینه که خودتون یکیشون هستید.
من اسمم مجتبی ایزدی ــه و عضو پارس ادیت هم نیستم، چون کارشون واقعا متفاوته و معرفتشون 100 برابر وینسار ازش خوشم اومده، در ضمن می تونید بپرسید که کسی به اسم مجتبی ایزدی تو تیمتون هست یا نه.

ضمنا این شرکت هیچ یک از کاراشون کپی نیست و یا اینکه بیان از کارای شما کپی کنن (بهتره خصومت های شخصی خودتون با این شرکت رو مطرح نکنید چون اینجا بازیسنتر هست و جای گله ها و خصومت ها نیست، امیدوارم که رعایت کنید)

سلام

سه تا محصول با یک محتوا و سه رنگ جالبه ....
اخه ساخت چند تا کیت یا چند تا منو با فتوشاپ و جایگزین کردن چند تا تیم و لگو و تبلیغات این حرف ها رو نداره
مهم شبیه سازی استادیوم هاست
مهم تر ساخت خود برنامه های ویرایش هست. به عناوان مثال بنده اگر استادیوم ها رو ندم. همین گروه از کجا میتونند استادیوم بزارند تو محصولشن

بخوام بگم زیاده ...
که نه تنها پارس ادیت حتی گروه های خارجی هم قابل رقابت نیستند ...
بنده در وینسار کاره ای نیستم
فقط وینسار با رقابت مخالف نیست به شرطی که رقابت سالم باشه...

نکته اخر این شما بودید که خصومت خودتون رو با سیامک گفتید طوری که مثل بنده اسمش رو واضح تایپ کردم, تایپ کردید

و این درست نیست ... در ضمن تو پست قبلی فکر کنم به همه ثابت شده به کسای که این پست رو دیدن و چند روز دیگه تو وبلاگ خودم با امکانات بیشتر میزارم (تصاویرش رو .+ps3)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام

سه تا محصول با یک محتوا و سه رنگ جالبه ....
اخه ساخت چند تا کیت یا چند تا منو با فتوشاپ و جایگزین کردن چند تا تیم و لگو و تبلیغات این حرف ها رو نداره
مهم شبیه سازی استادیوم هاست
مهم تر ساخت خود برنامه های ویرایش هست. به عناوان مثال بنده اگر استادیوم ها رو ندم. همین گروه از کجا میتونند استادیوم بزارند تو محصولشن

بخوام بگم زیاده ...
که نه تنها پارس ادیت حتی گروه های خارجی هم قابل رقابت نیستند ...
بنده در وینسار کاره ای نیستم
فقط وینسار با رقابت مخالف نیست به شرطی که رقابت سالم باشه...

نکته اخر این شما بودید که خصومت خودتون رو با سیامک گفتید طوری که مثل بنده اسمش رو واضح تایپ کردم, تایپ کردید

و این درست نیست ... در ضمن تو پست قبلی فکر کنم به همه ثابت شده به کسای که این پست رو دیدن و چند روز دیگه تو وبلاگ خودم با امکانات بیشتر میزارم (تصاویرش رو .+ps3)

سلام دوست عزیز
من هیچ خصومتی ندارم که فقط از خودم باشه، خیلی ها از اینشون شاکی هستن
بعدشم باید بگم که والا این حرفایی که می زنید خیلی خنده داره، یکی همین که می گید هیچکس نمی تونه با من رقابت کنه یکی این که می گید برای ps3 دارید استودیوم می زنید.

اول اینکه: اون شبیه سازهایی که از چهره بازیکنان زده بودید چیز قابل رقابتی نبود. بعد اینکه می گید من زمین های استودیوم رو به این گروه ها مثل پارس ادیت می دم و همش از صدقه سری من هست خیلی مسخره است چون خودشون تمام کاراشو انجام می دن و اگه اینکه شما تو گروهشون باشید اونوقت قبول داریم که شما استودیوم ها رو می سازید ولی اگه نباشید پارس ادیت اصلا به شما کاری نداره

دوم اینکه: دوست عزیز معلومه کع اطلاعاتتون خیلی در سطح پایینی هست، چطور می خواید برای ps3 که تمام بازی هاش انحصاری و اصل هست بازی ویرایش کنید و بزارید رو دستگاه، به محض اینکه اینکارو کردید دستگاه منفجر می شه! پس یعنی اینکه برای ps3 نمی شه بازی ادیت و ویرایش کرد و بعد روی این سی دی های رایتی رایت کرد. اگه مطلع باشید بازی های ps3 100دلار به بالاست مثل ایکس باکس نیست که راحت روی یه سی دی 9 گیگ رایت کنید و بزارید داخل دستگاه.

در ضمن اگه از من می پرسید وینسار دوست داره رقیباشو بزنه کنار تا باهاشون رقابت کنه!!!!

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام دوست عزیز
من هیچ خصومتی ندارم که فقط از خودم باشه، خیلی ها از اینشون شاکی هستن
بعدشم باید بگم که والا این حرفایی که می زنید خیلی خنده داره، یکی همین که می گید هیچکس نمی تونه با من رقابت کنه یکی این که می گید برای ps3 دارید استودیوم می زنید.

اول اینکه: اون شبیه سازهایی که از چهره بازیکنان زده بودید چیز قابل رقابتی نبود. بعد اینکه می گید من زمین های استودیوم رو به این گروه ها مثل پارس ادیت می دم و همش از صدقه سری من هست خیلی مسخره است چون خودشون تمام کاراشو انجام می دن و اگه اینکه شما تو گروهشون باشید اونوقت قبول داریم که شما استودیوم ها رو می سازید ولی اگه نباشید پارس ادیت اصلا به شما کاری نداره

دوم اینکه: دوست عزیز معلومه کع اطلاعاتتون خیلی در سطح پایینی هست، چطور می خواید برای ps3 که تمام بازی هاش انحصاری و اصل هست بازی ویرایش کنید و بزارید رو دستگاه، به محض اینکه اینکارو کردید دستگاه منفجر می شه! پس یعنی اینکه برای ps3 نمی شه بازی ادیت و ویرایش کرد و بعد روی این سی دی های رایتی رایت کرد. اگه مطلع باشید بازی های ps3 100دلار به بالاست مثل ایکس باکس نیست که راحت روی یه سی دی 9 گیگ رایت کنید و بزارید داخل دستگاه.

در ضمن اگه از من می پرسید وینسار دوست داره رقیباشو بزنه کنار تا باهاشون رقابت کنه!!!!

سلام ببين عزيز
لطفا از اين بحث هاي پوچ خود داري كن

1-كجايي حرف هاي من خنده داره.؟ من منظورم اين نبود كه كسي نميتونه با من رقابت كنه. اينكه شما اين طور برداشت كرديد به خودتون مربوطه.بنده منظورم اين هست كه اين كارو به عنوان عضو كوچك وينسار انجام دادم و براي اولين بار توي ايران اتفاق افتاده( اگر ميتونيد نمونه اي از اين كار پيدا كنيد توي بازار)
من نگفتم ميزنم گفتم زدم دليل هم نداره رو بلوري رايت بشه . ميشه مسقيم به هارد كنسول بازي رو ريخت و قبل از ون همه ويرايشات بايد انجام بشه...(در مورد ps3 اطلاعات زيادي نداره از نحوه هك اش اما ديتا باس بازي pes12 xbox360
با ديتا باس pes 2012 ps3 يك هست
اين كار دقيقا در مورد استاديوم ها صدق ميكنه...و...
اون چهر ها دقيقا مال خود پارس اديت بوده كه با واسطه شركت اراي انديشان طوبي به من رسيد بعد از بر رسي چهر ها
فهميدم استاندارد هاي لازم رو نداره يعني اينكه با دستكاري زياد چهر ها اون رو به كيفيت hd تغيير داده اند (البته اينكار در مورد pc خوبه ) ولي تمامي اديت هاي ايكس باكس بايد در حد شرايط استاندارد خود فايل باشه فقط شامل چهره نميشه
تمامي فايل هاست .يه نكته اي رو بگم من اين حد استاندارد رو براي استاديوم ازادي نتونستم راعايت كنم يعني كل مدلينگ استاديوم ازادي 6 مگ هست و كل مدلينگ استاديوم كونامي 700 كيلوبايت .كه استاديوم ازادي جايگزيني شده در استاديوم كونامي
و همين امر باعث ميشه وقتي استاديوم ازادي و انتخاب ميكني بين 8 تا 12 ثانيه فقط زمان لود داره و اين به خاطر حجم بالاي استاديوم هست ..
.من نگفتم استاديومي رو به پارس اديت دادم..
اين استاديوم ها از شركت اريا ادنيشان طوبي رسيده به دستشون و بنده خبري نداشتم از اين موضوع

من نميتونم جلوي كپي شدن استاديوم هام رو توسط افراد بگيرم . اما امثال با برنامه هاي كه دارم ميتونم كار بكنم كه هيچ شركتي نتونه استاديوم ها رو كپي بزنه ...چگونه.؟.. ( براي مثال وقتي بنده استاديومي رو ميدم به يه شركتي كه تبليغات همون شركت در بافت ها (تكسجرينگ) استاديوم هست بعضي خدا بي خبر ها اين بافت ها رو تغيير ميدن(يا بهتر بگم تبليغات رو ) و به نام خودشون يا شركتي ديگري در ميارند . از الان اين خبر رو بدم كه ديگه چنين شرايطي وجود نداره و نميتونند با نرم افزار هاي اديتور مانند ggs بافت هاي استاديوم رو باز كنند و تغيير بدنند در ضمن اين استاديوم ها توسط وينسار به ثبت رسيده ..
انشالله در اينده هم صحبتي بكنم تا بتونيم پيگيري كنيم...

در ضمن شما يكي از مديران يا هر كسي كه ميشناسيش تو پارس اديت بگو كه استاديوم هاش رو خودشن ساختند
منظور طراحي سه بعديش هست .. ببين چي ميگن .. از شون در خواست كن يك عكس رندر بهتون بدن ..
اما بنده ميتونم چند تا عكس رندر از اين استاديوم و 12 تا استاديوم ديگه رو بدم
ميتونيد توي گوگل اسم بنده رو سرج كنيد تا به وبلاگ دست رسي پيدا كنيد اونوقت ميفهميد كه تمامي اين كار ها رو بنده ساختم و مربوط به وينساره .... حتي اگر اينگليسي هم سرج كنيد و جلوي اسمم يه استاديوم اضافه كنيد meysam irvani stadium.به همين شكل ميبيند كه كه سايت هاي معروفي مانند
rapidlibrary
pes-patch
pes.europa
pes-serbia
moddingway
صحت حر فهاي من رو نشان ميده اند
از اين لينك هم ميتونيد كه استاديوم ثامن رو براي pes11 دانلود كنيد

Samen Stadium Mashhad - Pro Evolution Soccer 2011 at ModdingWay

در اين جا هم سه تا عكس از وبلاگم ميزارم كه مربوط به فروردين 91 هست
اون موقع اولين تست كارم رو نشان دادم اينم تصاويرش
آپلود سنتر عکس رایگان

آپلود سنتر عکس رایگان

viewer.php

اينم يه عكس رندر از استاديوم ازادي
آپلود سنتر عکس رایگان

آپلود سنتر عکس رایگان

در لينك زير رو هم ميتوني مطالب بيشتر بخوني
url

البته اون موقع كنسول نداشتم و در گيمنت محلمون تست كردم .
البته چند ماه پيش يكي گرفتم فقط براي همين تست هاي مختلف ..(الان داره خاك ميخوره)...
يعني چي دستگا ps3 منفجر ميشه.اين نشان از اطلاعات پايين شماست نه بنده .. اين همه بازي كپي كه توي گيم نت ها هم امثالش زياده . البته بنده بازي pes11 ps3 رو منظورم هست نه pes12...

...

خب زياد وقتت رو نگيرم من اين همه مدرك بهت نشون دادم حالا شما هم نشون بديد
يا حداقل ثابت كنيد كه اين استاديوم مربوط به پارس اديته ...
موفق باشي

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام ببين عزيز
لطفا از اين بحث هاي پوچ خود داري كن

1-كجايي حرف هاي من خنده داره.؟ من منظورم اين نبود كه كسي نميتونه با من رقابت كنه. اينكه شما اين طور برداشت كرديد به خودتون مربوطه.بنده منظورم اين هست كه اين كارو به عنوان عضو كوچك وينسار انجام دادم و براي اولين بار توي ايران اتفاق افتاده( اگر ميتونيد نمونه اي از اين كار پيدا كنيد توي بازار)
من نگفتم ميزنم گفتم زدم دليل هم نداره رو بلوري رايت بشه . ميشه مسقيم به هارد كنسول بازي رو ريخت و قبل از ون همه ويرايشات بايد انجام بشه...(در مورد ps3 اطلاعات زيادي نداره از نحوه هك اش اما ديتا باس بازي pes12 xbox360
با ديتا باس pes 2012 ps3 يك هست
اين كار دقيقا در مورد استاديوم ها صدق ميكنه...و...
اون چهر ها دقيقا مال خود پارس اديت بوده كه با واسطه شركت اراي انديشان طوبي به من رسيد بعد از بر رسي چهر ها
فهميدم استاندارد هاي لازم رو نداره يعني اينكه با دستكاري زياد چهر ها اون رو به كيفيت hd تغيير داده اند (البته اينكار در مورد pc خوبه ) ولي تمامي اديت هاي ايكس باكس بايد در حد شرايط استاندارد خود فايل باشه فقط شامل چهره نميشه
تمامي فايل هاست .يه نكته اي رو بگم من اين حد استاندارد رو براي استاديوم ازادي نتونستم راعايت كنم يعني كل مدلينگ استاديوم ازادي 6 مگ هست و كل مدلينگ استاديوم كونامي 700 كيلوبايت .كه استاديوم ازادي جايگزيني شده در استاديوم كونامي
و همين امر باعث ميشه وقتي استاديوم ازادي و انتخاب ميكني بين 8 تا 12 ثانيه فقط زمان لود داره و اين به خاطر حجم بالاي استاديوم هست ..
.من نگفتم استاديومي رو به پارس اديت دادم..
اين استاديوم ها از شركت اريا ادنيشان طوبي رسيده به دستشون و بنده خبري نداشتم از اين موضوع

من نميتونم جلوي كپي شدن استاديوم هام رو توسط افراد بگيرم . اما امثال با برنامه هاي كه دارم ميتونم كار بكنم كه هيچ شركتي نتونه استاديوم ها رو كپي بزنه ...چگونه.؟.. ( براي مثال وقتي بنده استاديومي رو ميدم به يه شركتي كه تبليغات همون شركت در بافت ها (تكسجرينگ) استاديوم هست بعضي خدا بي خبر ها اين بافت ها رو تغيير ميدن(يا بهتر بگم تبليغات رو ) و به نام خودشون يا شركتي ديگري در ميارند . از الان اين خبر رو بدم كه ديگه چنين شرايطي وجود نداره و نميتونند با نرم افزار هاي اديتور مانند ggs بافت هاي استاديوم رو باز كنند و تغيير بدنند در ضمن اين استاديوم ها توسط وينسار به ثبت رسيده ..
انشالله در اينده هم صحبتي بكنم تا بتونيم پيگيري كنيم...

در ضمن شما يكي از مديران يا هر كسي كه ميشناسيش تو پارس اديت بگو كه استاديوم هاش رو خودشن ساختند
منظور طراحي سه بعديش هست .. ببين چي ميگن .. از شون در خواست كن يك عكس رندر بهتون بدن ..
اما بنده ميتونم چند تا عكس رندر از اين استاديوم و 12 تا استاديوم ديگه رو بدم
ميتونيد توي گوگل اسم بنده رو سرج كنيد تا به وبلاگ دست رسي پيدا كنيد اونوقت ميفهميد كه تمامي اين كار ها رو بنده ساختم و مربوط به وينساره .... حتي اگر اينگليسي هم سرج كنيد و جلوي اسمم يه استاديوم اضافه كنيد meysam irvani stadium.به همين شكل ميبيند كه كه سايت هاي معروفي مانند
rapidlibrary
pes-patch
pes.europa
pes-serbia
moddingway
صحت حر فهاي من رو نشان ميده اند
از اين لينك هم ميتونيد كه استاديوم ثامن رو براي pes11 دانلود كنيد

Samen Stadium Mashhad - Pro Evolution Soccer 2011 at ModdingWay

در اين جا هم سه تا عكس از وبلاگم ميزارم كه مربوط به فروردين 91 هست
اون موقع اولين تست كارم رو نشان دادم اينم تصاويرش
آپلود سنتر عکس رایگان

آپلود سنتر عکس رایگان

viewer.php

اينم يه عكس رندر از استاديوم ازادي
آپلود سنتر عکس رایگان

آپلود سنتر عکس رایگان

در لينك زير رو هم ميتوني مطالب بيشتر بخوني
url

البته اون موقع كنسول نداشتم و در گيمنت محلمون تست كردم .
البته چند ماه پيش يكي گرفتم فقط براي همين تست هاي مختلف ..(الان داره خاك ميخوره)...
يعني چي دستگا ps3 منفجر ميشه.اين نشان از اطلاعات پايين شماست نه بنده .. اين همه بازي كپي كه توي گيم نت ها هم امثالش زياده . البته بنده بازي pes11 ps3 رو منظورم هست نه pes12...

...

خب زياد وقتت رو نگيرم من اين همه مدرك بهت نشون دادم حالا شما هم نشون بديد
يا حداقل ثابت كنيد كه اين استاديوم مربوط به پارس اديته ...
موفق باشي

ببینید دوست عزیز
من نه توی گروه پارس ادیتم و نه مدیرش پسر خالمه که بخوام ازش طرفداری کنم.
مدارک پارس ادیت به من مربوط نمی شه می تونید خودتوت ازشون بپرسید.
کار شما خوب و با سلیقست من بد از شما نگفتم و چنین چیزی نگفتم که کارتون خوب نیست که بیاید مدرک رو کنید.
حرف من از اول اینه که پارس ادیت کاراش احتصاصیه و کپی برداری به قول معروف تو کارش نیست.

در ضمن بنده خودم تخصصم کار روی بازی های معروف و عنوان های بزرگ مثل The witcher 2 , Alen Wake , Max Payne 3 , Halk 2 , Mafia 2 , سری های جی تی ای از جمله GTA V که در راهه و الی آخره. که خودمون یه گروه جدا داریم و چنین بازی هایی رو دوبله می کنیم پس لطفا ما رو قاطی عنوان های کوچکی مثل PES یا Fifa نکنید چون سری هایی هستن که اصلا به فارسی شدن نیاز ندارن.

در مورد پی اس 3 هم باید بگم که چرا بازی هاش انقدر گرونه، چرا انحصاری منتشر می شن؟ چرا ... ؟
به این دلیل که تنها نسخه ارژینالش از سوی Publisher شرکت سازندش منتشر می شه و هیچ شرکتی تو ایران تا بحال نتونسته نسخه های ps3 رو عرضه همینطور XBOX 360 که نمی کنن. در ضمن اون جایی که شما رفتید بازی کپی رو روی دستگاه تست کردید لابد دستگاش از عجایب بوده به قولا!!!!

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
ببینید دوست عزیز
من نه توی گروه پارس ادیتم و نه مدیرش پسر خالمه که بخوام ازش طرفداری کنم.
مدارک پارس ادیت به من مربوط نمی شه می تونید خودتوت ازشون بپرسید.
کار شما خوب و با سلیقست من بد از شما نگفتم و چنین چیزی نگفتم که کارتون خوب نیست که بیاید مدرک رو کنید.
حرف من از اول اینه که پارس ادیت کاراش احتصاصیه و کپی برداری به قول معروف تو کارش نیست.

در ضمن بنده خودم تخصصم کار روی بازی های معروف و عنوان های بزرگ مثل The witcher 2 , Alen Wake , Max Payne 3 , Halk 2 , Mafia 2 , سری های جی تی ای از جمله GTA V که در راهه و الی آخره. که خودمون یه گروه جدا داریم و چنین بازی هایی رو دوبله می کنیم پس لطفا ما رو قاطی عنوان های کوچکی مثل PES یا Fifa نکنید چون سری هایی هستن که اصلا به فارسی شدن نیاز ندارن.

در مورد پی اس 3 هم باید بگم که چرا بازی هاش انقدر گرونه، چرا انحصاری منتشر می شن؟ چرا ... ؟
به این دلیل که تنها نسخه ارژینالش از سوی Publisher شرکت سازندش منتشر می شه و هیچ شرکتی تو ایران تا بحال نتونسته نسخه های ps3 رو عرضه همینطور XBOX 360 که نمی کنن. در ضمن اون جایی که شما رفتید بازی کپی رو روی دستگاه تست کردید لابد دستگاش از عجایب بوده به قولا!!!!
سلام
اين پست تا پست قبلي خيلي تفاوت ميكنه
شما طوري صحبت كرده بودي كه . انگار بنده به شما دروغ گفتم كه استاديوم ها مربوط به كدام شركت هستند و سازنده اش كيه .. بگذريم
ببين سري pes يكي از پرطرفدارين بازي ها تو ايرانه . شركتهاي پخش بازي به اين بازي pes اهميت ميدن
و هميشه نسخه pc ان رو با تغييرات پخش ميكنند.
و اگر اين تغييرات در نسخه xbox به همين راحتي كه شما داري ميگي بود (عنوان هاي كوچك) مطمئنن خيلي وقت پيش از اين . اين بازي با تغييرات روانه بازار ميشود نه
كپي ان (برابر با اصل ) و بدون تغييرات ...

يه چيزي رو هميشه گفتم دوبله كردن .مثلا اضافه كردن گزارش فارسي براي بازي pes يا اصلا فارسي كردن (هر بازي ديگر)
هيچ كاري ندارد...براي مثل ميتونيم .pes12 نسخه pc رو گزارش فارسي كنيم. و بعد همين گزارش رو هم ميتونيم روي نسخه pes12 xbox به كار بگيرم
(چند سالي هست شركت ها فقط همين كارو ميكنند).چيزي كه مهمه اينه. بتوني يه بازي رو (نسخه كنسولي) به ديتا بس اون دست رسي پيدا كني
و هر نوع تغيراتي رو بهش اضافه كني . براي مثلا مكس پين سه . ميتونيد يه شخصيت ديگه درست كنيد. ميتونيد نقشه تهران ياي يكي از شهر هاي ايرانرو اضافه يا جايگزين كنيد
ميتونيد حالت منوي ان رو عوض كنيد
ميتونيد روش ها و متدد هاي ديگري به ان اضافه كنيد . ميتونيد خط فارسي رو بهش اضافه كنيد در كل بازي منو ها وغيره ...
و......خيلي چيز هاي ديگر......
پس دوبله كردن يه بازي كه مثل (مكس پين 3) ميشه از نسخه PC شروع كرد و در نسخه XBOX به كار برد (البته بدون حجم اضافي)
چون يه فايل صوتي از لحاظ كد دهي. هيچ فرقي بين دو نسخه PC و XBOX نيست.ولي ديگر جزئيات فرق دارند ...
كار كه من با اون بازي كردم . اين بود كه روش ها و متدد هاي به اون بازي اضافه كردم و مدلينگ رو بهش دادم
و خيلي چيز هاي ديگر. از همه مهم تر خط فارسي رو بهش دادم . يه مدل سه بعدي كه همون استاديوم باشه رو بهش دادم و خيلي چيز هاي ديگر ...
مطمئن هستم فكر كردن در اين مورد كه يه مدل طراحي كني
و بعد بتوني ان رو به فورمت قابل خواندن در موتور بازي و دستگاه در بياوري .خيلي سخته ..(من اون بازي رو فارسي (گزارش فارسي) نكردم
اميدوارم متوجه منظورم شده باشي
...

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام
اين پست تا پست قبلي خيلي تفاوت ميكنه
شما طوري صحبت كرده بودي كه . انگار بنده به شما دروغ گفتم كه استاديوم ها مربوط به كدام شركت هستند و سازنده اش كيه .. بگذريم
ببين سري pes يكي از پرطرفدارين بازي ها تو ايرانه . شركتهاي پخش بازي به اين بازي pes اهميت ميدن
و هميشه نسخه pc ان رو با تغييرات پخش ميكنند.
و اگر اين تغييرات در نسخه xbox به همين راحتي كه شما داري ميگي بود (عنوان هاي كوچك) مطمئنن خيلي وقت پيش از اين . اين بازي با تغييرات روانه بازار ميشود نه
كپي ان (برابر با اصل ) و بدون تغييرات ...

يه چيزي رو هميشه گفتم دوبله كردن .مثلا اضافه كردن گزارش فارسي براي بازي pes يا اصلا فارسي كردن (هر بازي ديگر)
هيچ كاري ندارد...براي مثل ميتونيم .pes12 نسخه pc رو گزارش فارسي كنيم. و بعد همين گزارش رو هم ميتونيم روي نسخه pes12 xbox به كار بگيرم
(چند سالي هست شركت ها فقط همين كارو ميكنند).چيزي كه مهمه اينه. بتوني يه بازي رو (نسخه كنسولي) به ديتا بس اون دست رسي پيدا كني
و هر نوع تغيراتي رو بهش اضافه كني . براي مثلا مكس پين سه . ميتونيد يه شخصيت ديگه درست كنيد. ميتونيد نقشه تهران ياي يكي از شهر هاي ايرانرو اضافه يا جايگزين كنيد
ميتونيد حالت منوي ان رو عوض كنيد
ميتونيد روش ها و متدد هاي ديگري به ان اضافه كنيد . ميتونيد خط فارسي رو بهش اضافه كنيد در كل بازي منو ها وغيره ...
و......خيلي چيز هاي ديگر......
پس دوبله كردن يه بازي كه مثل (مكس پين 3) ميشه از نسخه PC شروع كرد و در نسخه XBOX به كار برد (البته بدون حجم اضافي)
چون يه فايل صوتي از لحاظ كد دهي. هيچ فرقي بين دو نسخه PC و XBOX نيست.ولي ديگر جزئيات فرق دارند ...
كار كه من با اون بازي كردم . اين بود كه روش ها و متدد هاي به اون بازي اضافه كردم و مدلينگ رو بهش دادم
و خيلي چيز هاي ديگر. از همه مهم تر خط فارسي رو بهش دادم . يه مدل سه بعدي كه همون استاديوم باشه رو بهش دادم و خيلي چيز هاي ديگر ...
مطمئن هستم فكر كردن در اين مورد كه يه مدل طراحي كني
و بعد بتوني ان رو به فورمت قابل خواندن در موتور بازي و دستگاه در بياوري .خيلي سخته ..(من اون بازي رو فارسي (گزارش فارسي) نكردم
اميدوارم متوجه منظورم شده باشي
...

بله متوجه شدم، خودم کارم با بازی هاست می خواید متوجه نشده باشم :D
ویرایش بازی های ایکس باکس از نظر من هیچ فرقی با بازی های PC نداره، فقط یه ایمیج و Burn Image داره که همینه فرقش، که شما می گید کار سخت و مشکلیه!

در ضمن کار با فرمت های صوتی و ویدئویی برخی بازی ها خیلی مشکلن و بازی هایی مثل مکس پین و مافیا کار با فرمت های صوتیشون زمین تا آسمون با سری های پیس که هرکی دیگه می تونه فارسی کنه کاملا متفاوته.

من الان بازی مافیا 2 یا هالک 2 رو می دم دستت ببین می تونی صداهاشو ادیت کنی یا اکسترکت کنی و دوباره پکش کنی؟!
اگه دیدم می تونی اونوقت قبول می کنم که فارسی کردن هر بازی ای کاری نداره!!

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
کی گفته ویرایش یه بازی xbox با pc فرقی نداره ...! و با یه ایمیج میتونیم ان رو تغییر بدیم ..؟!

این گفته شما دیگه انحصاری بودن یه بازی رو هم زیر سوال میبره.با این وجود بازی های که برای xbox منتشر میشن.,و بعد از چند روز بعد نسخه pc ان میاد .اگر این طور که شما میگید دیگه کسی منتظر نسخه pc نمیمونه و میشه با ایمیج گرفتن و اکسترک کردن ان و ساخت یه فایل اجرایی
بازی لود بشه
..
اگر ویرایش بازی فرقی pc با xbox فرقی نمیکنه . شما یه نسخه pes12 xbox رو تهیه کن و ایمج بگیر بعد فایل های اون رو استخراج کن توی یه پوشه
...
حالا یه نسخه pes12 pc رو هم روی سیستمت نصب کن محل نصب بازی پوشه به نام img و جود دارد داخل ان فایل های مربوط به کل بازی هست
کل فایل هاش رو پاک کن
و فایل های که از ایمیج pes12 xbox استخراج کردی توی پوشه منتقل کن به محل نصب بازی pes12 pc و داخل پوشه img بریز (البته بجزxex)
حال بازی رو اجرا کن ببین اجرا میشه ...

این طوریی که شما گفتید فرقی نمیکنه . یعنی این که هیچ فرقی از لحاظ کد های بازی pc با xbox نمیکنه. یعنی اینکه یه نرم افزار ادیتور برای مثال بازی pes12 منتشر بشه (نسخه pc ) میشه با همون نرم افزار نسخه xbox رو هم ویرایش کرد ....

یعنی میان این دوکلمه هیچ فرقی دیگه نیست big-endian & small endian
تفاوت یک فایل pc با xbox هیمن هست
مثلا
این کد های یک بازی pc به این شکله
0003 5d88 2856 3f02
ولی برای ایکس باکس 360 به این شکله

0003 20f3 6582 88d5
دقیقا بر عکس
در ضمن من منظورم این نبود که فارسی کردن بازی کار نداره . گفتم نوع فورمت کد های صوتی یکی هستند و این بیشتر در مورد بازی های ورزشی صدق میکنه
و درصد کمتری از بازی های دیگر ...
حالا امتحانش مجانی هست شما هم میتونید یه بک لگو تیم مثلا چلسی رو عوض کنید یا یه استادیوم به جای استادیوم دیگر جایگزین کنید
یا یک اسکروبورد جایگزین کنید..

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
منظورم من این نیست که که تمام فایل های PC و Xbox یکیه جناب.
اکثرا تستچرها و صوت های اکثر بازی ها یکی هستن. شما دارید حرف منو عوض می کنید.
برای PES که اینجوری هست.

و یه فرق دیگه که بین بازی های پی سی و ایکس باکس هست اینه که اگه توی پی سی مدت ضبط و یا حجم صوت ها بیشتر باشه به درستی جواب می ده ولی تو ایکس باکس این چنین نیست و یه کیلو مدت و حجم بیشتر عملی نیست روی اجرای بازی.

در ضمن مشکل ترین بخش کار، فایل های صوتی هست که برای هر بازی ای متفاوته.
مثلا برای بازی آلن ویک (Alen Wake) چندین راه رو باید طی کنی تا تازه استخراجشون کنی، که مسئله دوباره پک کردنش جداست!

1- استخراج فایل های .rmdp از طریق فایل های .bin
2- تبدیل فایل های fsb استخراج شده به Wave
3- اضافه کردن فرکانس و Header به فایل های تبدیل شده، چون اجرا نمی شن و باید مرحله 3 رو روشون حتما انجام داد

و برای Repack کردنشون هم باید همین مراحلو دوباره البته برعکس انجام داد.

پس اینطور نیست که اکثر بازی ها کدک هاشون یکی باشه برای بازی های PES می شه گفت یکین تقریبا.

بین PES و FIFA کاملا فرمت ها و کدک هاشون متفاوته.

که برای FIFA مراحل خیلی سختی رو باید طی کرد.

در ضمن من ادعای ساخت استودیوم و ویرایش فایل های IMG پیس (PES) رو نکردم که می گید:

" حالا امتحانش مجانی هست شما هم میتونید یه بک لگو تیم مثلا چلسی رو عوض کنید یا یه استادیوم به جای استادیوم دیگر جایگزین کنید
یا یک اسکروبورد جایگزین کنید.. "

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر