عکس PS3 شما در حال اجرای بازی

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,726
نام
امیر
سلام به همگی.
ببخشید من یه سوال کلی دارم بدون تعصّب بهم بگید(با اینکه من عاشق شرکت سونی ومتنفر از سامسونگ هستم ولی طبق گفته ی دوستم navid-x360 این سوال رو میپرسم: )
خونواده ی ما اگر بخواد یه تلویزیون خوب در حد 3 میلیون یا 4 میلیون بگیره و در حد 40 اینچ باشه،به نظر شماها چه مدلی بگیریم که به دردمون بخوره و تا چند سال دیگه هم کاملاً نیازهامون رو برآورده کنه؟حتماً هم 1080p باشه و حتماً هم hdmi 1.3a رو ساپورت کنه و حتماً هم امکانات جانبی کوچیک کوچیک هم مثل درگاه فیشهای a/v و s-video و component رو هم داشته باشه.و از همه مهمتر اینکه واقعاً برامون یه چندسالی کارکنه.
متشکر میشم جوابم رو بدید ولی گذشته از این حرفا نمیدونم این تاپیک چه ربطی به بحث داخلش داره و چون بحث داغ بود گفتم سوال خودم رو بپرسم.
یا علی.
خدانگهدار.

M.A جان یه چی میگم لپ کلوم :biggrin1: جنس خر کار میخوای x350 بیگیر حالشو ببر . یه ویژگی که داره اینه که made in japan اه . حد اقل تا 5،6 ماه پیش که اینجوری بود . توی خرید X350 نباید شک کرد . کلا lcdtv های سامسونگ در برابر سونی مثل اسباب بازی میمونه . جنس تیتیش میخوای برو سامسونگ بیگیر .

امیرخان...

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اقا به نظر من ps3 خيلي بزرگه ولي به خدا غرض بي احترامي ندارم :confused:

این بزرگیش بی دلیل نیست;)برای تهویه بهتر بزرگتر هستش وگرنه میشد مثل 360:biggrin1:
مشکل 360 بیشتر بخاطر باریک بودن کیسش هست و چیدمان نادرست اجزای داخلی:biggrin1:
خیلی هم شیک و با وقار هستش:love:

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
M.A جان یه چی میگم لپ کلوم :biggrin1: جنس خر کار میخوای x350 بیگیر حالشو ببر . یه ویژگی که داره اینه که made in japan اه . حد اقل تا 5،6 ماه پیش که اینجوری بود . توی خرید X350 نباید شک کرد . کلا lcdtv های سامسونگ در برابر سونی مثل اسباب بازی میمونه . جنس تیتیش میخوای برو سامسونگ بیگیر .

امیرخان...

میشه لطف کنی یه دلیل کاملا محکم بیاری برای برتری Sony که منو واقعا قانع کنه ...؟ ممنون میشم.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,726
نام
امیر
میشه لطف کنی یه دلیل کاملا محکم بیاری برای برتری Sony که منو واقعا قانع کنه ...؟ ممنون میشم.

بابا چقدر سرعت عمل داری تو رسول ، این پستو من فکر کنم یه یه هفته ای میشه زدم :biggrin1: به هر حال
والله رسول جون دلیلی که بیام برات از لحاظ سخت افزاری بگم نیست ، بیشتر حالت تجربی داره برای من این حرف که sony در لوازم صوتی و تصویری همیشه شماره 1 بوده ، حداقل توی ایران
البته فکر نکنی من x350 دارم و ازش طرفداری میکنم . اتفاقا lcd من مارکش LG هست . من از بچگی همه برند ها رو یه دوری زدم ، خدا وکیلی عین حقیقت رو میگم ، sony توی همه اینا از همه خرکار تر بوده ، خودت همین ps3 و xbox رو یه نیگا بنداز ، از نظر تکنولوژی ساخت با هم مقایسه کن . حرف من بیشتر روی کیفیت ساخت هست . ممکنه A650 از لحاظ سخت افزاری با x350 برابری کنه و یا حتی بهتر باشه ولی از نظر کیفیت ساخت مطمئن باش به x350 نمی رسه . اینو حداقل توی SDTV های هر 2 تا مارک دیدم و مطمئنم در HDTV هم به همین شکل خواهد بود . به هر حال این رو از روی تجربه میگم و دلیل خاص دیگه ای ندارم براش ;) .

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
2qjaveb.jpg

1fuzck.jpg

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
با سلام .
گول مارک sony نخورید . نرید بیخود پول sony ندید . چون پنلش رو هم میگن samsung داره میزنه . به خدا نصف مردم ایران میگن ما lcd tv sony دارم براشون مثل اینکه فقط چون sony هستش دیگه آخر tv هستش . sony یه مارکه که داره فروش میکنه . چون به هزار دلیل دیگه sony اون sony سابق نیست . یکی میشه به همین کنسولش گفت که همین رقیب پیدا کرد زر ، زد . میگید نه دارید میبینید . شما هایی که lcd tv sony میگیرید فقط دارید پول مارکش رو میدید نه چیز دیگه . این نظر منه . حالا صاحب اختیار خوده خریدارید . اگه کسی بگه خوب چون خودش پول نداره میگه لازم به ذکر که lcdtv امضام samsung ه که یکسال پیش 3.300 میلیون گرفتم که با میز و home teater شد 4.100 . اینا برای تعریف نگفتم برای این گفتم که بدونید میتونستم برم بهترین مارک سونی اون موقع بگیرم ولی چرا برم پول مارک بدم چون هر دو مارک چه سونی و چه سامسونگ هیچ فرقی ندارند . خودتون بگیرید میفهمید .
باتشکر

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
با سلام .
گول مارک sony نخورید . نرید بیخود پول sony ندید . چون پنلش رو هم میگن samsung داره میزنه . به خدا نصف مردم ایران میگن ما lcd tv sony دارم براشون مثل اینکه فقط چون sony هستش دیگه آخر tv هستش . sony یه مارکه که داره فروش میکنه . چون به هزار دلیل دیگه sony اون sony سابق نیست . یکی میشه به همین کنسولش گفت که همین رقیب پیدا کرد زر ، زد . میگید نه دارید میبینید . شما هایی که lcd tv sony میگیرید فقط دارید پول مارکش رو میدید نه چیز دیگه . این نظر منه . حالا صاحب اختیار خوده خریدارید . اگه کسی بگه خوب چون خودش پول نداره میگه لازم به ذکر که lcdtv امضام samsung ه که یکسال پیش 3.300 میلیون گرفتم که با میز و home teater شد 4.100 . اینا برای تعریف نگفتم برای این گفتم که بدونید میتونستم برم بهترین مارک سونی اون موقع بگیرم ولی چرا برم پول مارک بدم چون هر دو مارک چه سونی و چه سامسونگ هیچ فرقی ندارند . خودتون بگیرید میفهمید .
باتشکر
کی گفته سونی سونیه سابق نیست ؟! من به بحثی که میکنید کاری ندارم ولی سونی از لحاظ کیفیت بی نظیر هست ! سامسونگ و این مارک های متفرقه کیفیتشون در برابر سونی 0 هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر