عکس:gears of war pc

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
بهتره سریع قضاوت نکنید.شما گیم پلی این بازی رو ازگیم اسپای دانلود کنید و بعد نتیجه رو اعلام کنید .از روی چند تا عکس که نمی شه قضاوت کرد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
بهتره سریع قضاوت نکنید.شما گیم پلی این بازی رو ازگیم اسپای دانلود کنید و بعد نتیجه رو اعلام کنید .از روی چند تا عکس که نمی شه قضاوت کرد.
خب چطور بود گیم پلیش؟
از 360 پایین تر بود؟

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
خب چطور بود گیم پلیش؟
از 360 پایین تر بود؟

------------------------------------------------------------------------------
هم گیم پلی اون وهم گرافیک اون دریک حد بود.ولی اون گیم پلی که من دانلود کردم یک جایی بود که تو 360 وجود نداشت .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من فكر كنم براي نسخه ي كامپيوتر ميخوان برهه ي زماني بين 2 نسخه ي 1 و 2 رو توي اين نسخه نشون بدن
البته همش در حد شك و گمانه ولي بعضي از صحنه ها هستش كه توي نسخه ي 360 نبوده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
------------------------------------------------------------------------------
هم گیم پلی اون وهم گرافیک اون دریک حد بود.ولی اون گیم پلی که من دانلود کردم یک جایی بود که تو 360 وجود نداشت .
خب خودشون هم گفتن که نسخه ی pc یه سری مرحله اضافه تر داره..!

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
احتمال خیلی زیاد میخان مثل gow و mgs که نسخش بانسخه های دیگه فرق میکرد و انحصاری برای اون کنسول بود بره pc هم همینجوری کنن:cheesygri

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
در مورد گیم پلی باید عرض کنم که اونهایی که بازی LOST PLANET را روی XBOX360 و روی PC بازی کردن بهتر میتونن نظر بدن!!!!!

خوب از اون جا که من هر دو ورژن 360 و PC بازی LOST PLANET رو انجام دادم نظرم بر این هست که این سبک بازی ها با موس و کیبر خیلی عالی و خوب هستش!!

در مورد gears of war هم من همین نظر رو دارم آدم خیلی با موس بهتر میتونه دیدن رو کنترل کنه تا با گیم پد!!!!

نمونه دیگه هم بازی کانتر هستش!!!! با موس بهتر میتونید زاویه دیدتون رو عوض کنید یا با گیم پد؟؟؟

در مورد گرا فیک فعلآ هیچ چیزی نمیشه گفت با این که من معتقد هستم که بازی از روی 360 کا مل پرت میشه روی PC اما شاید هم به خودشن زحمت بدن و دست کاریش کنن!!

کسی چمیدونه شاید هم این قدر بی کار باشن که دوباره بشینن و برنامه نویسیش کنن!!!!

البته این بسته به زمان انتشار بازی هستش!!

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
در مورد گیم پلی باید عرض کنم که اونهایی که بازی LOST PLANET را روی XBOX360 و روی PC بازی کردن بهتر میتونن نظر بدن!!!!!

خوب از اون جا که من هر دو ورژن 360 و PC بازی LOST PLANET رو انجام دادم نظرم بر این هست که این سبک بازی ها با موس و کیبر خیلی عالی و خوب هستش!!

در مورد gears of war هم من همین نظر رو دارم آدم خیلی با موس بهتر میتونه دیدن رو کنترل کنه تا با گیم پد!!!!

نمونه دیگه هم بازی کانتر هستش!!!! با موس بهتر میتونید زاویه دیدتون رو عوض کنید یا با گیم پد؟؟؟

در مورد گرا فیک فعلآ هیچ چیزی نمیشه گفت با این که من معتقد هستم که بازی از روی 360 کا مل پرت میشه روی PC اما شاید هم به خودشن زحمت بدن و دست کاریش کنن!!

کسی چمیدونه شاید هم این قدر بی کار باشن که دوباره بشینن و برنامه نویسیش کنن!!!!

البته این بسته به زمان انتشار بازی هستش!!

اتفاقاً اشتباه نکن... geras of war فرق داره..چون گيم پليش يه جورايی فقط با دسته میشه
راحت رفت ..به خاطر همون دکمه a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر