عکس:gears of war pc

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
اتفاقاً اشتباه نکن... geras of war فرق داره..چون گيم پليش يه جورايی فقط با دسته میشه
راحت رفت ..به خاطر همون دکمه a

اصلآ با شما موافق نیستم این دکمه میتونه روی کیبوردجای خودش روبه دکمه ( shift ) بده یا چیز دیگه!!!!!

اصلآ دلیلتون موجه نبود!!!!

این دکمه در حقیقت عمل دویدن را انجام میده!!!!

شما بازی دای هارد رو انجام ندادی؟؟ یا خیلی بازی های دیگه که با گرفتن دکمه شیفت میشد دوید؟؟

خوب اگر دکمه شیفت نباشه دکمه سمت چپ موس که همیشه دکمه فایر اسلحه بوده دکمه سمت راست هم میتونه گزینه مناسبی باشه .

البته دکمه سمت راست میتونه گزینه مناسبی برای عمل زربه زدن یا همون ( B ) باشه!!!

البته اینها رو میشه عوض کرد!!!!

ولی من معتقد هستم بازی هایی که کنترل دور بین به وضغیت دید شخص ربط داره بهترین گزینه و پلتفرم برای اون بازی pC هستش .

چون بهترین کنترل کننده دوربین موس هستش!!!

****************ویرایش*********************

این جور که من الان متوجه شدم تاریخ انتشار بازی اواخر امسال در تعطیلات کریسمس هستش پس نباید توقع زیادی در مورد تغییر گرا فیک چیزی داسته باشیم.

چیزی که من مطمعن هستم اینه که بازی چیزی بدتری از 360 اصلآ نیستش بلکه بهتر هم میتونه باشه.

آخرین ویرایش:

gamemodern

کاربر سایت
Dec 31, 2006
10
geras of war که برای pc میاد همون نسخه 360 است اما با اضافه شدن چند مر حله جدید تازه همیشه بازی های اکشن با کیبورد و موس بهتره گرافیک بازی زیاد بخواهد آخرش هم 7900 است

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
و همچنین قطعی شد که Content اضافه نسخه ی PC هیچ وقت بر روی X360 عرضه نخواهد شد(5 تا مرحله Single با یه سری چیز میز دیگه.)

alip30

کاربر سایت
Mar 26, 2006
84
نام
یه بنده خدا
خوب بالاخره تاریخ عرضه مشخص نشده؟ توی این 2 صفحه که چیزی ننوشتین!
ولی عجب بازی میشه ها این
3384.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر