عکس های جدید از Heavy Rain

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
دو رندر جدید از بازی Heavy Rain:

http://www.totalvideogames.com/screens/Heavy_Rain_5475_77298_0.htm

Heavy_Rain_77297.jpg

Heavy_Rain_77298.jpg

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یعنی واقعا نمیدونم چی بگم . فوق العادست ، عالیه !
بچه ها حتما تریلر اخیر رو بگیرید همون که تو نمایشگاه نشون دادن . واقعا عالی بود .
خدایا Heavy Rain را برسان :D .

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
ممنون.واقعا خارق العادست.
میگم چقدر آزادی عمل هست در انجام کارهای بد؟
تو فارنهایت که یکیش تو خود دمو بود اما یکیش که یه کم مخفی بود خودت یه کم آزادی عمل داشتی.حالا فکر کنم تو این هم اینطور خواهد بود.(هر چی باشه تکنولوژی پیشرفت میکنه دیگه:biggrin1:)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این عکسا واقعین :eek:
peace of shit !
نه تو تخیل من تو شکل گرفته:biggrin1:
آرش دستت دردنکنه. من که بیشتر از گرافیک واقعا عاشق داستان بازی شدم چون فکر می کنم بسیار درگیرکننده و دارای بعدهای بسیار زیادی هست. یک نقدی داشتم ازش می خوندم که نوشته بود تو بازی Game Over وجود نداره و اگه شخصیتی بمیره یک سری از نکات داستانی رو از دست میدین. در هر صورت خدا صبر بده بهمون:biggrin1:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
با سلام
از دوستاني كه بازي فارنهايت رو تجربه كردن خواهش مي كنم اگر وقتشو دارن تو تاپيك retro bazicenter در موردش بنويسن توضيح كامل game play گرافيك و مو سيقي با تصوير. تا همه افرادي كه نتونستن اين بازي رو به هر دليلي تجربه كنن اطلاعات بيشتري بدست بيارن....
متاسفانه من خودم هم اين بازي رو از دست دادم و خيلي دوست دارم بيشتر در موردش بدونم تا قبل از عرضه heavy rain :love: بيشتر با شاهكار هاي اين كمپاني اشنا بشم با تشكر....
لينك تاپيك تو امضا ....

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
همه چي كه عاليه! تو تريلر قبلي گرافيكش يكم ضعيف به نظر ميومد ولي بنابر اين عكس هاي جديد ميشه گفت اون هم شاهكاره:biggrin1:

نه تو تخیل من تو شکل گرفته:biggrin1:
آرش دستت دردنکنه. من که بیشتر از گرافیک واقعا عاشق داستان بازی شدم چون فکر می کنم بسیار درگیرکننده و دارای بعدهای بسیار زیادی هست. یک نقدی داشتم ازش می خوندم که نوشته بود تو بازی Game Over وجود نداره و اگه شخصیتی بمیره یک سری از نکات داستانی رو از دست میدین. در هر صورت خدا صبر بده بهمون:biggrin1:

بله برهان جان درسته اگر يك شخصيتي بميره با يكي ديگه ادامه ميدي بازي رو:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر