عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
سلام دوستان

اینم بیلد جدید من که منتظر سری 3000 انویدیا یا 6000 amd هستم

به خاطر اسباب کشی اتاق داغون هست انشالا تمام که شد از اتاق هم عکس میزارم

مشخصات سیستم :

3950x

Asus X570 Tuf Gaming

Gskill 4x16gb 3200 Mhz RGB

GTX 1660

Corsair AX1500i

Corsair Obsidian 900D

Aorus ATC800 Cooler

11x NZXT Aer RGB Fan

Samsung 860 Evo 1Tb SSD

Samsung 860 EVO 250Gb SSD

Samsung Tu7000 55" TV

http://uupload.ir/files/kzzj_20200916_173042res.jpg

اینم 2 تا فایل ویدیو از سیستم در حال کار با نرم افزار مافوق زیبای Wallpaper Engine

20200918_223434res.mp4 - یو آپلود

20200919_201753res.mp4 - یو آپلود
برادر این فن های RGB ت دونه ای چقدر آب خورده؟! ببینم میصرفه بگیرم؟!

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
برادر این فن های RGB ت دونه ای چقدر آب خورده؟! ببینم میصرفه بگیرم؟!
سلام عزیز دل
والا اینا بصورت پک بودن هر 3 تا دونه یه بسته
بسته ای 80 دلار خریدم با دلار 3500 تومنی8->
بعد که رسید دستم اگه اشتباه نکنم هر بسته 500 تومن برام افتاد منتها پول لازم شدم بسته ای 350-400 گزاشتم برا فروش
یک سال تمام گزاشتم برا فروش دریغ از یه مشتری واقعی
آخر سر هم خسته شدم و رو سیستم خودم اسمبل کردم
4 پک 3 تایی فن 120 میل و 1 پک 3 تایی فن 14 سانت
منتها این فنهای NZXT یدونه هم کیت مخصوص میخواد بنام HUE که الان ورژن 2اش اومده
تو آمازون نگاه میکردم فن 120 میل دونه 27 دلار و کیت هم دونه ای 50 دلار اینا بود ولی الان موجود نیست متاسفانه
الان دیگه خرید سیستم NZXT ارزش نداره
در عوضش میتونین اینا رو یه نگاه بندازین

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام عزیز دل
والا اینا بصورت پک بودن هر 3 تا دونه یه بسته
بسته ای 80 دلار خریدم با دلار 3500 تومنی8->
بعد که رسید دستم اگه اشتباه نکنم هر بسته 500 تومن برام افتاد منتها پول لازم شدم بسته ای 350-400 گزاشتم برا فروش
یک سال تمام گزاشتم برا فروش دریغ از یه مشتری واقعی
آخر سر هم خسته شدم و رو سیستم خودم اسمبل کردم
4 پک 3 تایی فن 120 میل و 1 پک 3 تایی فن 14 سانت
منتها این فنهای NZXT یدونه هم کیت مخصوص میخواد بنام HUE که الان ورژن 2اش اومده
تو آمازون نگاه میکردم فن 120 میل دونه 27 دلار و کیت هم دونه ای 50 دلار اینا بود ولی الان موجود نیست متاسفانه
الان دیگه خرید سیستم NZXT ارزش نداره
در عوضش میتونین اینا رو یه نگاه بندازین

شُغال کامپیوتر ی مدت از این مدل فن ها موجود کرده بود به قیمت خون پدرش میداد .
هنوز هم بنر تبلیغاتیش روی سایتش هست .

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
w5ah2u2udca21.jpg

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
داداش دمت گرم ما رو بردی به 21 سال پیش یادش بخیر اولین بازی که رو کامپیوتر نصب کردم همین فیفا 2000 بود چه قدر دلها خوشتر بود اون موقع یادش بخیر

فدات داداش
من اولین ویندوز تجربه کردم ویندوز ۳.۱ بود
بعد ویندوز ۹۵
یادش بخیر ?

بعدش ویندوز ۹۸ و نسخه se
و ........

چه بازیایی که بازی نکردم ??
دنیایی داشت

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
سلام دوستان
بعد از 10 سال مانیتور رو تعویض کردم

هم سن و سال های من الان بچه دارند، من همش هر چی در میارم خرج کامپیوتر میکنم، هدف بعدی نه زن و بچه هست، نه زندگی بلکه زندگی واقعی PS5=)):D

Attachments

• IMG_20201103_155042.jpg.0acbe34f453bdbfa4a41ef6f00e94432.jpg
    IMG_20201103_155042.jpg.0acbe34f453bdbfa4a41ef6f00e94432.jpg
    607.7 KB · مشاهده: 157
  • IMG_20201103_155033.jpg.5bda66064ecf91831685bfa4be190dcf.jpg
    IMG_20201103_155033.jpg.5bda66064ecf91831685bfa4be190dcf.jpg
    712.5 KB · مشاهده: 145
  • IMG_20201103_154819.jpg.63d1eca2f34018bc7817ea651c273697.jpg
    IMG_20201103_154819.jpg.63d1eca2f34018bc7817ea651c273697.jpg
    533.8 KB · مشاهده: 159

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
سلام دوستان
بعد از 10 سال مانیتور رو تعویض کردم

هم سن و سال های من الان بچه دارند، من همش هر چی در میارم خرج کامپیوتر میکنم، هدف بعدی نه زن و بچه هست، نه زندگی بلکه زندگی واقعی PS5=)):D
مبارکه
مدلش چی هست؟

یه توضیح مختصر از تجربه کاربریتون میگید
ممنون

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
مبارکه
مدلش چی هست؟

یه توضیح مختصر از تجربه کاربریتون میگید
ممنون
ممنون دوست عزیز
خرید این مانیتور حاصل تحقیق 6 ماهه من هستش

مدلش بنکیو 2283 22 اینچ هستش، پنل IPS و بدون حاشیه
خوبی این مانیتور اینه 2 عدد خروجی HDMI داره همراه با یک خروجی VGA
همچنین خروجی هدفون یا هدست و همچنین اسپیکر، همین باعث میشه بدون اسپیکر برای وسیله های دیگه ای مثل پلی استیشن یا ایکس باکس یا حتی دیجیتال مورد استفاده بگیره که هیچ میتونید خودتون خروجی اسپیکر با کیفیت تر هم بهش وصل کنید.
از خوبی های مهمترش اینه، یک حسگر زیر حاشیه مانیتور هست، که نور رو بر اساس نور محیط خودش خودکار تنظیم میکنه و یک از محاظ قوی برای نور ابی برای محافظت از چشم بر خورداره
شدت روشنایی اش 250 تا هست، که تو هم قیمت های خودش خیلی بالاتر هست.
برای این خرید مانیتور، من از خرید مانیتور های MSI و سام سونگ و ال جی گذشتم، که حتی 1 میلیون ارزون تر بودن و اینچشون هم بالا تر بود!
پنل هم ساخت خود شرکت بنکیو تایوان هست، جالبه حتی بدونید یک عدد پیکسل سوخته نداشت، برای مثال همون مانیتور قدیمی الجی رو موقعه ای که خریدم فکر کنم 3 تا پیکسل سوخته داشت
پایه اش هم زیبایی خاصی داره م میشه تموم سیم ها رو توش گذاشت و تو چشم دیده نشن
این لینک مشخصات دقیقش تو امازون

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من چیزی که دیدم اینجا اکثرا رعایت نکردن استفاده از کولر ابی به صورت اشتباه هست بهترین حالتش بستنش روی سقف هست بهترین کاراییش و طول عمرش(جدای از هوای گرم بالای کیس به طور کلی) اگر جلوی کیس می بندینش باید حتما مسیر تیوپ های به سمت پایین باشه نه بالا که مشکل بابلینگ نویز ایجاد نشه و از عمرشم کم نکنه.
نکته بعدی هم برند های کورسیر NZXT بخرید خیلی بهترن خرابیشون خیلی کمره برعکس کولر مستر که همیشه همه نوعش مشکل لیک داشته
در نهایت تا می تونید سمت ایر کولینگ برید اگر ظاهر براتون چندان مهم نیست یا اینکه جاگیر بودنش براتون ازاردهندس ایرهای خوب همون کارایی با نویز کمتر می دن تا 360 AIO می گم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
همون جریان هوای گرم که به بالا میره و حرارت تولید شده از کارت گرافیک که باز هم به بالا میره خودش عامل افزایش دما و افزایش فشار مضاعف روی رادیاتور و گرم شدن مایع کولانت و افزایش حرکت و دور فن و در نتیجه افزایش نویز کلی و اصطهلاک پمپ میشه . من 7 سال CORSAIR داشتم پر از نویز بود بعد از 7 سال الان کولر مستر گرفتم و کاملا راضی ام .

یوتوب رو بررسی کنید میبینید اکثریت یوتوبر ها برای تست کولر اون رو جلوی کیس میبندن تا از شر هوای گرم در امان باشه .
چیزی که کسی در این مورد بهش دقت نمیکنه هدر رفت مایع کولانت به علت جذب بیش از اندازه گرما در طولانی مدته که به کم شدن مایع کولانت منجر میشه و از اونجا که این سیستم خنک کننده یک لوپ بسته است بنابراین کم شدن یا اتمام مایع کولانت یعنی دور انداختن اون کولینگ . چون پر کردن دوباره اش حتی با مایع کولانت مناسب و استاندارد کاری وقت گیر و بی فایده است که در نهایت منجر به صرف هزینه اضافی میشه .

کاری که من با کولینگ کورسیرم انجام دادم و در نهایت مجبور به خرید کولرمستر شدم .

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
امروز برای کامپیوتر ذغالی خودم یه رم 2gb رم خریدم به قیمت 230 هزار تومن . رم قبلیش 2 بود که الان شده 4 و سرعتش واقعا دوبرابر شده.
قبلا انقدر هنگ میکرد میخواستم با مشت بکوبم روی مانیتور بدبخت! ولی الان راضیم ازش. خلاصه انقدر تاثیر یه رم تعجب کردم که درباره اش پست دارم میزارم?
اینم مشخصات کامپیوتر ذغال سنگی ما

Attachments

• Capture1.PNG
    Capture1.PNG
    26.3 KB · مشاهده: 68
  • Capture2.PNG
    Capture2.PNG
    14.3 KB · مشاهده: 55
  • Capture4.PNG
    Capture4.PNG
    15.6 KB · مشاهده: 42
  • Capture3.PNG
    Capture3.PNG
    15.1 KB · مشاهده: 44

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امروز برای کامپیوتر ذغالی خودم یه رم 2gb رم خریدم به قیمت 230 هزار تومن . رم قبلیش 2 بود که الان شده 4 و سرعتش واقعا دوبرابر شده.
قبلا انقدر هنگ میکرد میخواستم با مشت بکوبم روی مانیتور بدبخت! ولی الان راضیم ازش. خلاصه انقدر تاثیر یه رم تعجب کردم که درباره اش پست دارم میزارم?
اینم مشخصات کامپیوتر ذغال سنگی ما
چند ماه پیش من یه رم 2 گیگ گرفتم شد 90 تومن. ماشالا به رم 2 هم رحم نکردن :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
سلام دوستان
بعد از مدت ها، یک هدفون با کیفیت خریدم، اینو اینجا میگم تا هر کسی تو اینده نیاز داشت یک هدفون با کیفیت بخره!

W855BT Hi-Fi Bluetooth Headphones - Edifier USA

من مدت ها بود تو اینترنت دنبال یک مدل هدست یا هدفون با کیفیت تو رنج قیمت 2 میلیون بودم، خلاصه بعد از تحقیق بسیار تو سایت های نقد و بررسی به این موضوع پی بردم با همون بودجه میشه یک هدفون همه چیز تمام عیار خرید، درصورتی که تو همون بودجه هدست هایی که برچسب گیمینگ خوردن قیمتشون بالای 7.8 میلیون هستش :/ برای همین خرید هدست از دیدگاه من خارج شد و با توجه به نقد و بررسی های ممکن هدفون رو انتخاب کردم !

اگر کسی قصد خرید هدست یا هدفون تو همین بودجه من یعنی دو میلیون داشت، به هیچ عنوان، به هیچ عنوان طرف هدست ها نره، تو بودجه دو میلیون تنها میشه هدست های اشغال و فوق ترش 17$ دلاری رو خرید در صورتی که این هدفونی که من خریدم 150$ دلار قیمتش هست و ملیون ها بار بیشتر از هدست های اشغال کیفیتش بالاتر و بهتره!
تو این بودجه دو میلیون دستتون برای هدفون های فوق با کیفیت، چه ایرپاد، چه هدفون بشدت بازه و دها انتخاب میتونید داشته باشید!
الان این هدفونی که من خریدم امکاناتش از این قراره :
امکان اتصال از طریق بلوتوث با هر دستگاهی که بلوتوث داره ( بلوتوث هدفون 4.2 هستش)
امکان اتصال با هر دستگاهی که NFC داشته باشه
خروجی 3.5 میلی متری برای هر دستگاهی از جمله لپتاب ها، موبایل ها، کامپیوتر ها!
خروجی میکرو USB که از طریق کامپیوتر فقط میشه خروجی صدا ازش گرفت همچنین برای شارژ خود هدست!
دکمه های کم و زیاد کردن صدا رو خود هدفون
دکمه قطع و و وصل کردن صدا، که برای قطع تماس هم استفاده میشه ازش
امپلی فایر داخلی قدرمند
میکرفون داخلی
و از همه مهم تر و مهمتر و مهمتر ، وجود پایه های فوق عالی المینیومی و همچنین کاپ های المینیومی و استفاده از چرم با کیفیت که پاشنه اشیل 99 درصد هدست های بازر هستش!
خود درایو های هدفون هم فوق العاده قدرتمند هستن و با تکنولوژی HI FI که خود ادیفایر سازنده درایو بلدنگو هستش و معوملا از نظر کیفیت با هارمن کاردن و سونی و یاماها مقایسه میشه!

غیر از اینا هم یک کیف زد اب و خیلی خیلی قشنگ با هدفون همرا هش هست، خدایی اگر اینا جدا بفروشن فکر کنم یک میلیون ارزشش باشه :)):D

Attachments

• IMG_۲۰۲۱۰۱۱۳_۱۰۰۴۵۹.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۱۱۳_۱۰۰۴۵۹.jpg
    697.7 KB · مشاهده: 86
  • IMG_۲۰۲۱۰۱۱۳_۱۰۱۴۴۰.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۱۱۳_۱۰۱۴۴۰.jpg
    571.6 KB · مشاهده: 87
  • IMG_۲۰۲۱۰۱۱۳_۱۰۱۵۰۰.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۱۱۳_۱۰۱۵۰۰.jpg
    571.5 KB · مشاهده: 88

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
سلام دوستان
بعد از مدت ها، یک هدفون با کیفیت خریدم، اینو اینجا میگم تا هر کسی تو اینده نیاز داشت یک هدفون با کیفیت بخره!

W855BT Hi-Fi Bluetooth Headphones - Edifier USA

من مدت ها بود تو اینترنت دنبال یک مدل هدست یا هدفون با کیفیت تو رنج قیمت 2 میلیون بودم، خلاصه بعد از تحقیق بسیار تو سایت های نقد و بررسی به این موضوع پی بردم با همون بودجه میشه یک هدفون همه چیز تمام عیار خرید، درصورتی که تو همون بودجه هدست هایی که برچسب گیمینگ خوردن قیمتشون بالای 7.8 میلیون هستش :/ برای همین خرید هدست از دیدگاه من خارج شد و با توجه به نقد و بررسی های ممکن هدفون رو انتخاب کردم !

اگر کسی قصد خرید هدست یا هدفون تو همین بودجه من یعنی دو میلیون داشت، به هیچ عنوان، به هیچ عنوان طرف هدست ها نره، تو بودجه دو میلیون تنها میشه هدست های اشغال و فوق ترش 17$ دلاری رو خرید در صورتی که این هدفونی که من خریدم 150$ دلار قیمتش هست و ملیون ها بار بیشتر از هدست های اشغال کیفیتش بالاتر و بهتره!
تو این بودجه دو میلیون دستتون برای هدفون های فوق با کیفیت، چه ایرپاد، چه هدفون بشدت بازه و دها انتخاب میتونید داشته باشید!
الان این هدفونی که من خریدم امکاناتش از این قراره :
امکان اتصال از طریق بلوتوث با هر دستگاهی که بلوتوث داره ( بلوتوث هدفون 4.2 هستش)
امکان اتصال با هر دستگاهی که NFC داشته باشه
خروجی 3.5 میلی متری برای هر دستگاهی از جمله لپتاب ها، موبایل ها، کامپیوتر ها!
خروجی میکرو USB که از طریق کامپیوتر فقط میشه خروجی صدا ازش گرفت همچنین برای شارژ خود هدست!
دکمه های کم و زیاد کردن صدا رو خود هدفون
دکمه قطع و و وصل کردن صدا، که برای قطع تماس هم استفاده میشه ازش
امپلی فایر داخلی قدرمند
میکرفون داخلی
و از همه مهم تر و مهمتر و مهمتر ، وجود پایه های فوق عالی المینیومی و همچنین کاپ های المینیومی و استفاده از چرم با کیفیت که پاشنه اشیل 99 درصد هدست های بازر هستش!
خود درایو های هدفون هم فوق العاده قدرتمند هستن و با تکنولوژی HI FI که خود ادیفایر سازنده درایو بلدنگو هستش و معوملا از نظر کیفیت با هارمن کاردن و سونی و یاماها مقایسه میشه!

غیر از اینا هم یک کیف زد اب و خیلی خیلی قشنگ با هدفون همرا هش هست، خدایی اگر اینا جدا بفروشن فکر کنم یک میلیون ارزشش باشه :)):D

دقیقا چند خریدی؟
بسیار زیباست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر