عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این خمیر سیلیکون هایی که تو بازار هست مثل گچ بناییِ :d
نه ! باید خمیر خوب مثل thermal tek بگیری که حدودا بین 45 تا 70 متغیره قیمتش ، بعد جای کارت رو که عوض کنی تهویه پردازنده بهتر میشه چرا چون حرارت کارت مستقیم توسط فن هاش به اطراف و به بالاش منتقل میشه ، بعد کولینگ cpu اونو میک میزنه ، پس هوای گرم رو مکش می کنه ،

حالا prime که برای بنچمارکِ مهم کار دسکتاپ و گیمِ ، با این کولینگ دما نباید از 60 بیشتر باشه نهایتا 64 ،
دمای سیستم خودم رو که بهت دادم دیدی که ، باید تو حالت Idle دور ور 30 تا 35 6 باشه برای cpu
البته دمای اتاق و محیط و منطقه هم بی تاثیر نیست ،
دمای اتاق هرچقدر که هست دمای داخل کیس معمولا 10 الی 15 یا حتی 20 درجه بیشتر از دمای محیط میشه

مورد بعدی کیس رو از داخل اون باکس که ساختی در بیار ،
تا گردش هوا به بدنه و سوراخ سنبه هاش برسه ،
خمیر سیلیکن ـی که خریدم همون Thermal Tek هست بابا ، فکر کردی از اونا آبدارا میزنم :d
اوکی اونو جاشو عوض میکنم .
دمای اتاق حدود 28 هست اما دمای اون باکس فکر کنم 30-32 باشه
اما در آوردن کیس از اونجا واقعا سخته ، داستانه:))

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
اقا برای کیسش جا رختخوابی درست کرده :)) :d
نکن عزیز من اون کیس باید تو چشم باشه خودش رو نشون بده نه که بکنیش تو گاوصندوق :d

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اقا برای کیسش جا رختخوابی درست کرده :)) :d
نکن عزیز من اون کیس باید تو چشم باشه خودش رو نشون بده نه که بکنیش تو گاوصندوق :d
:))=))
ما رو تخت ميخوابيم ، گناه داره خوب!!!
روچشم ، اونم يه كاريش بايد بكنم...:d

ikeyvan

کاربر سایت
Nov 27, 2007
48
نام
کیوان
نمای نزدیک!
6f31cef52426f2ca4a8d740d893aad06d8c4ee87.jpg

نمای دور!
be817d69106f797edf26ea4dc072d557acda3e5c.jpg

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
نمای نزدیک!
6f31cef52426f2ca4a8d740d893aad06d8c4ee87.jpg

نمای دور!
be817d69106f797edf26ea4dc072d557acda3e5c.jpg

خیلی خوبه کیستون دوست عزیز. مخصوصا سابرتوث و اون کولر مستر :X
فن های 12 سانتی که استفاده کردین رو میشه برند و مدلش رو بگید ؟

فقط به نظرم یه فکری برای کابلهای زیر کارت گرافیک بکنید. یه خورده ناجوره؛ حس میکنم خدایی نکرده یه زمانی مشکل ساز میشه با کارت.

درضمن احیاناً کیس درحال سقوط نیست ؟ نصفش فقط رو میزه ها :D

ikeyvan

کاربر سایت
Nov 27, 2007
48
نام
کیوان
خیلی خوبه کیستون دوست عزیز. مخصوصا سابرتوث و اون کولر مستر :X
فن های 12 سانتی که استفاده کردین رو میشه برند و مدلش رو بگید ؟

فقط به نظرم یه فکری برای کابلهای زیر کارت گرافیک بکنید. یه خورده ناجوره؛ حس میکنم خدایی نکرده یه زمانی مشکل ساز میشه با کارت.

درضمن احیاناً کیس درحال سقوط نیست ؟ نصفش فقط رو میزه ها :D

مرسی
فن ها هم کولر مستره..مدلش یادم نیست اما فکر کنم فروشنده بهشون میگفت سایلنت ال ای دی دار!
نه محکمه جاش :p

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من نمی دونستم اینو کجا بگم گفتم اینجا بگم:
بعد از یه سال محل نذاشتن یه heat sink گرفتم برای CPU، بعد از اینکه فهمیدم دمای توصیه شده max باید 60 باشه. این مدل رو:
main.jpg

الان بعد از نصب، دمای CPU تو Full load که 65-70 بود، از 37 بالاتر نمی ره! نمی دونم چرا ولی روی کارت گرافیک هم اثر گذاشته، از 70 اورده روی 63. کلا خیلی توجه کنید، ارزش خریدن دارن و به یه heat sink مال خود CPU بسنده نکنید. البته اندازه رو هم در نظر داشته باشید، این از بس گندس روی رم ها رو کامل گرفته و مجبورم کرد یکی از فن های بقل کیس رو هم دربیارم.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من نمی دونستم اینو کجا بگم گفتم اینجا بگم:
بعد از یه سال محل نذاشتن یه heat sink گرفتم برای CPU، بعد از اینکه فهمیدم دمای توصیه شده max باید 60 باشه. این مدل رو:
main.jpg

الان بعد از نصب، دمای CPU تو Full load که 65-70 بود، از 37 بالاتر نمی ره! نمی دونم چرا ولی روی کارت گرافیک هم اثر گذاشته، از 70 اورده روی 63. کلا خیلی توجه کنید، ارزش خریدن دارن و به یه heat sink مال خود CPU بسنده نکنید. البته اندازه رو هم در نظر داشته باشید، این از بس گندس روی رم ها رو کامل گرفته و مجبورم کرد یکی از فن های بقل کیس رو هم دربیارم.

دمای Maximum برای هر سی پی یو متفاوت هست و فرق میکنه و همه 60 نیستند ، سی پی یو های حال حاضر تا 78-80 هم هیچ مشکلی نخواهند داشت.
قطعا وقتی دمای سی پی یو و حرارت از داخل کیس کم میشه روی قطعات دیگر هم تاثیر میذاره
معمولا Air Cooling ها سایز بزرگی روی مادربورد میذارن و اکثرا هم روی Slot های Ram ها قرار میگیرند و فرد باید به سایز کیس توجه کنه.
درضمن شما سی پی یو ـتون چیه که توی Full Load بیشتر از 37 سلسیوس نمیره ؟ یکی از عجایبی بود که من تاحالا اصلا نشنیده بودم و یه رکورد جهانی محسوب میشه ، الان کولینگ بنده روی Full Load تا 85 هم میره ، یا حتی h110 هم تا 72-75 میره !!!
بنچمارک آخرین مدل این کولینگ رو در بهترین دما و حالت و بدون اور گذاشتم

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    12.6 KB · مشاهده: 21
آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دمای Maximum برای هر سی پی یو متفاوت هست و فرق میکنه و همه 60 نیستند ، سی پی یو های حال حاضر تا 78-80 هم هیچ مشکلی نخواهند داشت.
قطعا وقتی دمای سی پی یو و حرارت از داخل کیس کم میشه روی قطعات دیگر هم تاثیر میذاره
معمولا Air Cooling ها سایز بزرگی روی مادربورد میذارن و اکثرا هم روی Slot های Ram ها قرار میگیرند و فرد باید به سایز کیس توجه کنه.
درضمن شما سی پی یو ـتون چیه که توی Full Load بیشتر از 37 سلسیوس نمیره ؟ یکی از عجایبی بود که من تاحالا اصلا نشنیده بودم و یه رکورد جهانی محسوب میشه ، الان کولینگ بنده روی Full Load تا 85 هم میره ، یا حتی h110 هم تا 72-75 میره !!!
بنچمارک آخرین مدل این کولینگ رو در بهترین دما و حالت و بدون اور گذاشتم

من 8350 دارم. آره تا 90 درجه هم می تونه بره بدون اینکه سیستم خاموش بشه یا ریست کنه ولی، اینجوری که من دیدم طبق توصیه خود AMD و اینور اونور همه دارن میگن 60 درجه MAx هست برای stable بودن و جلو گیری از Bottle necking. اون دما رو هم مطئنم، HWmonitor رو گذاشتم و Uningine benchmark مال Heaven رو گذاشتم برای 20 دقیقه، دما از 37 بالاتر نرفت. الیته این رو هم بگم جایی که من زندگی می کنم کلا سرده ها! چندین بار تا حالا وسط بازی های سنگین هم چک کردم چون به نظر خودم هم کم بود ولی بین 30-37 هستش.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من 8350 دارم. آره تا 90 درجه هم می تونه بره بدون اینکه سیستم خاموش بشه یا ریست کنه ولی، اینجوری که من دیدم طبق توصیه خود AMD و اینور اونور همه دارن میگن 60 درجه MAx هست برای stable بودن و جلو گیری از Bottle necking. اون دما رو هم مطئنم، HWmonitor رو گذاشتم و Uningine benchmark مال Heaven رو گذاشتم برای 20 دقیقه، دما از 37 بالاتر نرفت. الیته این رو هم بگم جایی که من زندگی می کنم کلا سرده ها! چندین بار تا حالا وسط بازی های سنگین هم چک کردم چون به نظر خودم هم کم بود ولی بین 30-37 هستش.
خيلى عاليه
مبارك باشه
عكس از سيستم هم در صورت امكان بذارين

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286

بسیار عالی ، مخصوصا بنفش :x
حیف که کیس ـم جلو چشم نیست وگرنه حتما به ال ای دی مجهز ـش میکردم :d
الان خودمم با Unigine Heaven گذاشتم ، دما بیشتر از 39 نشد ;)، البته Unigine Heaven فکر نکنم برای سی پی یو Full Stress باشه ...:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر