عنوان IGI 3 معرفی شد

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
kskm_igi3_2785643.jpg

عنوان خاطره انگیز IGI که تقریبا تمامی گیمرها با نسخه های اول و دوم آن خاطره دارند قرار است با نسخه ی سوم یا Origins مجددا به جمع گیمرها بازگردد! امروز و در خبری شرکت Toadman Interactive با انتشار تیزری اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه ی سوم عنوان IGI میباشد و این عنوان دنباله ای برای نسخه ی دوم بازی میباشد. کمپانی Toadman Interactive اعلام کرده که این عنوان برای سال 2021 برنامه ریزی شده است و به احتمال بالا برای کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد.

طبق صحبت سازندگان، سبک بازی همانند نسخه های قبل FPS خواهد بود و البته گفته شده که بازی هنوز در مراحل اولیه ی ساخت قرار داشته هیچگونه گیم پلی برای بازی طراحی نشده است اما طبق صحبت سازندگان، گیم پلی بازی فراتر از واقعیت خواهد بود و خاطرات خوش نسخه های اول و دوم را تهدید نخواهد کرد.

رابین فلویدین از اعضای ارشد شرکت Toadman Interactive در مصاحبه ای اعلام کرد که ما این اطمینان خاطر را میدهیم که بازی همانند نسخه های اول و دوم جذاب و خاطره انگیز خواهد بود و تیم فعال بر روی بازی متشکل از اعضایی حرفه ای میباشند که بازی را به بهترین نحو خواهند ساخت. همچنین رابین فلویدین از فن های قدیمی و سرسخت بازی خواسته تا از طریق این لینک پیشنهادات خود در مورد بازی را با او در میان بگذارند. همچنین او اعلام کرد درجه بندی سنی بازی 15+ سال خواهد بود و بازی برای اشخاص بزرگسال طراحی خواهد شد.

Source

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
انقدر گفتید igi حوس کردم برم دانلودش کنم بازی زیر خاکی رو
راستی من دنبال یه بازی قدیمی میگردم زمانی که مکس پین 1 نسخه نوین پندار رو خریدم پشت کاور مکس پین تبلیغش بود گروه سرخ یا ارتش سرخ بازیش هم نکردم ولی از کاورش خوشم اومد انگار تو مریخم بود کسی اسم انگلیسی بازی رو میدونه؟

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نمیدونم اصلا برای چی میگن سخت بوده. :-? منم با تکرار و تمرین تقریبا همین مدلی جلو میرفتم:
watch?v=0mrVXFLXHn4
یکم باگ هاش توی بعضی جاهاش دردسرساز بودن ولی خود بازیش سخت نبود.

یعنی فقط کات سین خالی بوده؟ شماره چندمش؟ اگه حالا عدد گفت. هی ما رو میپیچونه :D
به نظرم تنها آسونی بازی این بود که اگه تو بوته ها پنهان میشدی حتی اگه از روت هم رد میشدن نمیفهمیدن ... بگذریم از نشونه گیری داغون شخصیت بازی و برعکس برای دشمنان و اون نداشتن چکپوینت

• Wow
Reactions: River Phoenix

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
راستی من دنبال یه بازی قدیمی میگردم زمانی که مکس پین 1 نسخه نوین پندار رو خریدم پشت کاور مکس پین تبلیغش بود گروه سرخ یا ارتش سرخ بازیش هم نکردم ولی از کاورش خوشم اومد انگار تو مریخم بود کسی اسم انگلیسی بازی رو میدونه؟
red faction بوده احتمالا

River Phoenix

کاربر سایت
Mar 19, 2018
85
به نظرم تنها آسونی بازی این بود که اگه تو بوته ها پنهان میشدی حتی اگه از روت هم رد میشدن نمیفهمیدن ... بگذریم از نشونه گیری داغون شخصیت بازی و برعکس برای دشمنان و اون نداشتن چکپوینت

تا حدودی درسته و گاهی اوقات نشونه گیری باگ داشت ولی طبق لینک یوتیوبی که توی پست قبلی بهتون دادم اکثر مواقع میشد افراد دشمن رو با گزینه Zoom اسلحه Sniper از فاصله های دور هدف گرفت و کشت. توی اون ویدیو که طرف توی درجه سختی Hard بازی رو ظرف 3 ساعت تموم کرده بخوبی ملاحظه میکنید که اکثر اوقات قبل از اینکه وارد محوطه دشمن بشه افراد دشمن رو با Sniper میکشه. یعنی انگار که تنظیمات گرافیکی روی حداکثر گذاشته شده و میدان دید کرکتری که شما هدایتش میکنید بیشتر شده و به همین دلیل اون باگ که فقط از نزدیک میتونست بکشه از بین رفته. توی GTA San Andreas هم خوب یادمه یه همچین گزینه گرافیکی ای بود و اگه میدان دید کرکتر روی کمترین حالت میزاشتی نمیتونست دشمنی که فقط باهات 10 متر فاصله داره رو با تفنگ بکشه.

اون جریان پنهان شدن توی بوته ها رو گفتید و خاطراتم از بازی زیبای Shadow Tactics: Blades of the Shogun هم زنده شدن. مرسی.
(توی بوته ها که پنهان میشدم، نیروی اصلی دشمن تا نزدیکم میومد و با صدای بامزه ای می گفت: ! Where did he go? ... Vanished) :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tolkien

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
Red Alert نبود؟

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
تا حدودی درسته و گاهی اوقات نشونه گیری باگ داشت ولی طبق لینک یوتیوبی که توی پست قبلی بهتون دادم اکثر مواقع میشد افراد دشمن رو با گزینه Zoom اسلحه Sniper از فاصله های دور هدف گرفت و کشت. توی اون ویدیو که طرف توی درجه سختی Hard بازی رو ظرف 3 ساعت تموم کرده بخوبی ملاحظه میکنید که اکثر اوقات قبل از اینکه وارد محوطه دشمن بشه افراد دشمن رو با Sniper میکشه. یعنی انگار که تنظیمات گرافیکی روی حداکثر گذاشته شده و میدان دید کرکتری که شما هدایتش میکنید بیشتر شده و به همین دلیل اون باگ که فقط از نزدیک میتونست بکشه از بین رفته. توی GTA San Andreas هم خوب یادمه یه همچین گزینه گرافیکی ای بود و اگه میدان دید کرکتر روی کمترین حالت میزاشتی نمیتونست دشمنی که فقط باهات 10 متر فاصله داره رو با تفنگ بکشه.

اون جریان پنهان شدن توی بوته ها رو گفتید و خاطراتم از بازی زیبای Shadow Tactics: Blades of the Shogun هم زنده شدن. مرسی.
(توی بوته ها که پنهان میشدم، نیروی اصلی دشمن تا نزدیکم میومد و با صدای بامزه ای می گفت: ! Where did he go? ... Vanished) :D
البته که اون موقعها اوایل دوران پی سی گیمری من بود و نه از این ترفند ها سر در میاوردم و نه از تیرینر و نه هاردکور گیمر بودم:-bd

• Smile

River Phoenix

کاربر سایت
Mar 19, 2018
85
البته که اون موقعها اوایل دوران پی سی گیمری من بود و نه از این ترفند ها سر در میاوردم و نه از تیرینر و نه هاردکور گیمر بودم:-bd

خب بعضی از دوستان اشاره کرده بودن که اعصابشون خرد شده و بعدا با ترینر خودشونو خالی کرده بودن. ولی خداوکیلی از اون دسته از بازی ها نیست که ترینر احتیاج داشته باشی.
منم همون موقع ها مثل شما در اوایل دوران پی سی گیمری خودم بودم ولی هر مرحله از IGI رو اینقدر میرفتم تا جای دشمنا رو حفظ بشم و بدونم کجا بهتره از sniper استفاده کنم و کجا باید دوربین ها رو با تیر بزنم که دشمنا نریزن سرم و کدوم اتاق ها هستن که فقط مهمات دارن و میشه بدون استرس داخلشون رفت. هر مرحله رو میانگین بخوام بگیرم بالای 7 یا 8 بار میرفتم تا آخرش اون مرحله رو درست و حسابی رد میکردم. ترفند و ترینر هم نمیخواست. مهمترین عوامل بنظرم حفظ بودن مکان دشمن و زمان حمله دشمن هستن و اینکه قبل از بازی شکمت سیر باشه که چند ساعت بشینی پای بازی و به همه چی دقت کنی. همین. :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خب بعضی از دوستان اشاره کرده بودن که اعصابشون خرد شده و بعدا با ترینر خودشونو خالی کرده بودن. ولی خداوکیلی از اون دسته از بازی ها نیست که ترینر احتیاج داشته باشی.
منم همون موقع ها مثل شما در اوایل دوران پی سی گیمری خودم بودم ولی هر مرحله از IGI رو اینقدر میرفتم تا جای دشمنا رو حفظ بشم و بدونم کجا بهتره از sniper استفاده کنم و کجا باید دوربین ها رو با تیر بزنم که دشمنا نریزن سرم و کدوم اتاق ها هستن که فقط مهمات دارن و میشه بدون استرس داخلشون رفت. هر مرحله رو میانگین بخوام بگیرم بالای 7 یا 8 بار میرفتم تا آخرش اون مرحله رو درست و حسابی رد میکردم. ترفند و ترینر هم نمیخواست. مهمترین عوامل بنظرم حفظ بودن مکان دشمن و زمان حمله دشمن هستن و اینکه قبل از بازی شکمت سیر باشه که چند ساعت بشینی پای بازی و به همه چی دقت کنی. همین. :D
دقیقا منم کار شما رو میکردم ( سر دارک سولز 1 هم همین ماجرا بود) ... با چهار - پنج بار تکرار کردن مرحله ها رو تموم می کردم ... ولی از حق نگذریم این نداشتن چک پوینت واقعا رو اعصاب بود

• Like

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
وااای چه خاطراتی داشتیم اون زمان هم 1 عالی بود و هم دو . ولی دوستان یه چیزی برام خیلی جالبه قبلا هر بازی میومد میخریدیم و تموم میکردم خیلی زود حال حوصله مون خیلی بود الان مثل قبل نیست بازی ها یا ما فرق کردیم ! اکثریت بازی هخارو نصفه میریم یا خوشمون نیومد بعد از یه مرحله پاک ولی اون زمان همه بازی ها عالی بودن هیتمن . مکس پین . آی جی آی .جی تی آ . درایور . مافیا یادش همه شون بخیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر