عنوان جدید Cliffy B و Epic !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
115706-cliffy.jpg

درود .

Epic Games در حال حاضر مشغول ساخت 2 پروژه است .

BulletStorm ساخته استدیو People Can Fly برای Xbox 360, PS3 و PC . و دیگری Gears of War 3 به صورت انحصاری برای 360 که 2 پروژه Epic را تشکیل می دهند .

اما به نقل از کلیفی بلیزینسکی ( سازنده سری Gears of War ) در آخرین شماره مجله EGM ، این استدیو در حال کار بر روی پروژه جدیدی است .

کلیفی بلیزینسکی خبر از یک IP جدید داده است که در Game Developers Conference ( که در تاریخ 28 February تا 4 March برگزار خواهد شد ) رونمایی و معرفی خواهد شد .

هنوز تیم اصلی برای ساخت این بازی فاش نشده است . اما گفته می شود Eric Holmes - طراح ارشد Epic - یکی از سازندگان اصلی بازی خواهد بود . همچنین گفته شده است این بازی کاملا ایده جدید و اورجینالی از کلیفی بلیزینسکی خواهد داشت !

کمی صبر کنید و مشخص می شود عنوان جدید سازندگان GeOW چه خواهد بود !

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
یعنی چه ؟! U2 دقیقاً سیستم Coveringـی رو که توی Drakes fortune و Project Naughty Dog دیدیم کامل کرد، اگر قرار بود حرفی در این مورد زده بشه باید در مورد نسخه اول میبود نه دوم. (که صد البته الهام گیری کاور گیری نسخه اول از گیرز یک حرف بی پایه س)
لینک نقد رو هم لطف کنید بدید ما هم بخونیم. :d
اینکه GeoW کاورینگ رو مُد کرد و یاد همه انداخت حقیقت ِ غیر قابل انکاری هست. حالا میخواد شماها خوشتون بیاد یا بدتون بیاد. جالبه تا قبل از GeoW هیشکی یاد Covering نبود!:))

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
اینکه GeoW کاورینگ رو مُد کرد و یاد همه انداخت حقیقت ِ غیر قابل انکاری هست. حالا میخواد شماها خوشتون بیاد یا بدتون بیاد. جالبه تا قبل از GeoW هیشکی یاد Covering نبود!:))

البته باید بگی به استاندارد تبدیل کرد ! بازیهایی بودند که کاور میگرفتن ولی هیچ کدوم به اندازه gears کامل نبوده و یا بسیار کاربردی و حیاتی و اجباری نبوده خلاصه یه جاشون میلنگیده.دقیقا کار بسیار مهمی که gears of war انجام داد مکانیک و سیستم گیم پلی را روی Covering پیاده کرد یعنی بدون Covering یک دقیقه هم نمیشه بازی را جلو رفت و الان دقیقا فوتو کپی برابر اصلش را در دیگر بازی ها استفاده میکنند! اینا را اصلا نمیشه انکار کرد . چطور شد با اومدن gears سیستم Covering تو زبانها به شدت پیچید و الان هیچ سوم شخصی را بدون Covering نمیسازن . چیزیه که باید از خود پرسید ؟

باشد که بگن gears of war بازی تاثیر گذار نبوده و هیچ الهامی ازش گرفته نشده؟!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
البته باید بگی به استاندارد تبدیل کرد ! بازیهایی بودند که کاور میگرفتن ولی هیچ کدوم به اندازه gears کامل نبوده و یا بسیار کاربردی و حیاتی و اجباری نبوده خلاصه یه جاشون میلنگیده.دقیقا کار بسیار مهمی که gears of war انجام داد مکانیک و سیستم گیم پلی را روی Covering پیاده کرد یعنی بدون Covering یک دقیقه هم نمیشه بازی را جلو رفت و الان دقیقا فوتو کپی برابر اصلش را در دیگر بازی ها استفاده میکنند! اینا را اصلا نمیشه انکار کرد . چطور شد با اومدن gears سیستم Covering تو زبانها به شدت پیچید و الان هیچ سوم شخصی را بدون Covering نمیسازن . چیزیه که باید از خود پرسید ؟
اینکه کاورگیری GEARS OF WAR فوق العاده دقیق و خوب بود شکی نیست ولی اینکه UNCHARTED کاور گیری رو از رو GeOW کپی کرده باششه یک جوک بیشتر نیست ! دیگه وقتی نمیخواین تریلرهای اولیه و تصاویر اولیه-ی UNCHARTED رو یادتون بیاد رو هیچکس نمیتونه حل کنه . تو اون تصاویر هم UNCHARTED کاورگیری داشت . هرچند کاورگیریه UNCHARTED 1 در مقابل GeOW کاملا از رده خارج بود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
دیگه وقتی نمیخواین تریلرهای اولیه و تصاویر اولیه-ی UNCHARTED رو یادتون بیاد رو هیچکس نمیتونه حل کنه . تو اون تصاویر هم UNCHARTED کاورگیری داشت . هرچند کاورگیریه UNCHARTED 1 در مقابل GeOW کاملا از رده خارج بود

عزیز من کسی نگفت تقلید میگم الهام گیری . دقیقا اون سیستمی که گیرز پیاده میکنه دیگر بازی ها هم میکنن ونمیشه انکار کرد .
شما همون تصویر اولیه و تریلری که از UNCHARTED اومده مال کی بوده ؟! من صفحات قبل تریلر gears 1 را گذاشتم که نمایشش مال 2005 بوده تریلری که 3 دقیقه گیم پلی بازی را نشون میده یعنی همه چیش را !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ

درسته فرخ منم منظورم دقیقا همین حرفای تو بود.

پ.ن: من هیچوقت نگفتم GeoW خالق کاورینگ هست و این حرفا. من میگم کاورینگ قبل از گیرز تو بازهایی مثل SC, GR, MGS, Killswitch هم بوده ولی سیستم کاورینگ ای که گیرز ارائه داد بسیار پیشرفته بود و باعث شد تا اکثر بازهای های سوم شخصی که بعدش میان از کاور تو گیم پلی استفاده کنن. درواقع همونطور که Gartall گفت GeoW کاورینگ رو به یک استاندارد برای بازی های هم سبک تبدیل کرد.
و َ لَـــو کــَر ِه َ الفــَــنون!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
عزیز من کسی نگفت تقلید میگم الهام گیری . دقیقا اون سیستمی که گیرز پیاده میکنه دیگر بازی ها هم میکنن ونمیشه انکار کرد .
شما همون تصویر اولیه و تریلری که از UNCHARTED اومده مال کی بوده ؟! من صفحات قبل تریلر gears 1 را گذاشتم که نمایشش مال 2005 بوده تریلری که 3 دقیقه گیم پلی بازی را نشون میده یعنی همه چیش را !
منم گشتم الان اولین عکسهایی که از Project Naughty Dog پیدا کردم واسه may 6 سال 2006 بود . اما من فکر میکردم سال 2005 بود :D بازم درست نمیدونم . من خودمم بالا گفتم سیستم کاورگیری-ای که GeOW ارائه داد فوق العاده بود . که حتی UNCHARTED 1 تو این زمینه نسبت گیرز 1 خیلی پیش افتاده عمل کرده بود . اما موضوعی که بعد از این سیستم کاور گیری دوستان دنبال میکنن اینه کهUNCHARTED کلون GeOW هستش . کاور گیری باعث نمیشه که یک بازی کلون بازیه دیگه بشه مثل این میمونه بگیم دوربین رو شانه برای RE4 هستش پس هر بازی-ای که این سیستم درِش ! پیاده بشه میشه یک تقلید محض از اون بازی !

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
عجب گیری دادید به کاورگیری اصلا اولین کسی که کاورگیری مد کرد گرشاسب بود :d(چه ربطی داشت نمیدونم)
اینا میگن IP جدید میخواند رونمایی کنند گیر دادید به کاورگیری اومدی بازیش اصلا کاورگیری نداشت بعد این همه بحث داشت آخه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر