عنوان جدید Cliffy B و Epic !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
115706-cliffy.jpg

درود .

Epic Games در حال حاضر مشغول ساخت 2 پروژه است .

BulletStorm ساخته استدیو People Can Fly برای Xbox 360, PS3 و PC . و دیگری Gears of War 3 به صورت انحصاری برای 360 که 2 پروژه Epic را تشکیل می دهند .

اما به نقل از کلیفی بلیزینسکی ( سازنده سری Gears of War ) در آخرین شماره مجله EGM ، این استدیو در حال کار بر روی پروژه جدیدی است .

کلیفی بلیزینسکی خبر از یک IP جدید داده است که در Game Developers Conference ( که در تاریخ 28 February تا 4 March برگزار خواهد شد ) رونمایی و معرفی خواهد شد .

هنوز تیم اصلی برای ساخت این بازی فاش نشده است . اما گفته می شود Eric Holmes - طراح ارشد Epic - یکی از سازندگان اصلی بازی خواهد بود . همچنین گفته شده است این بازی کاملا ایده جدید و اورجینالی از کلیفی بلیزینسکی خواهد داشت !

کمی صبر کنید و مشخص می شود عنوان جدید سازندگان GeOW چه خواهد بود !

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
خدا کنه یه عنوان انحصاری دیگه برای 360 باشه!
دیگه هممون استعداد ایشون رو در ساخت بازی در انحصار 360 می دونیم دیگه.
در ضمن امیدوارم که هیج ربطی به کینکت نداشته باشه و یه بازی آرکید هم نباشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
Unreal Tournament

شرمنده نتونستم جلوی خودم رو بگیرم

":-&"
خودش چند وقت پیش گفته بود که تا چند سال عنوانی غیر از شوتر نمی سازه ...
ما هم که هر چه این موجود دوست داشتنی بسازی خوشمان میاد ...

خودش نمی سازه دارو دستش می سازن

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اماده خلق یک سبک جدید هستیم
سبک Gears دیگه مگا خز شده همه دارن با گوشت و قارچ اضافه مصرفش میکنن یه سبک جدید که روند این نسل که تا 2015 ادامه داره(مدارکشم موجوده:d)تغییر بده

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سبک Gears دیگه مگا خز شده همه دارن با گوشت و قارچ اضافه مصرفش میکنن یه سبک جدید که روند این نسل که تا 2015 ادامه داره(مدارکشم موجوده:d)تغییر بده
مدارک ما که تا 2016 رو میرسونه:D
ولی کاملا با حرفت موافقم امیدوارم یه سبک جدید با gameplay متفاوترو به ما (مخصوصا من:D) تقدیم کنه!:D

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
مهراد احیانا" نمیخوای بگی که سبک گیرز جدید بوده و کلیف اونو خلق کرده ؟! :):|

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Geow Kinect خواهد بود ، اصلا هم IP جدیدی در کار نیست ، اگز هم IP جدیدی باشه من فکر میکنم مرتبط با Kinect خواهد بود .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,805
نام
مراد حلیمی
Geow Kinect خواهد بود ، اصلا هم IP جدیدی در کار نیست ، اگز هم IP جدیدی باشه من فکر میکنم مرتبط با Kinect خواهد بود .

شما چطور اینقدر مطمینی دوست من؟؟؟قصد مسخره کردن ندارم واقعا سوال پیش اومد واسم......... .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خدا کنه یه عنوان انحصاری دیگه برای 360 باشه!
دیگه هممون استعداد ایشون رو در ساخت بازی در انحصار 360 می دونیم دیگه.
در ضمن امیدوارم که هیج ربطی به کینکت نداشته باشه و یه بازی آرکید هم نباشه.

میگن دل به دل راه داره همینه :d
منم میخواستم الان همینو بگم که دیدم زحمتش رو کشیدی ;)

کاملا موافقم الان صنعت بازی شدیدا نیاز به یه سبک جدید داره دیگه کم کم داره حالم از هر چی بازی Shooter بهم میخوره :-s

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
شما چطور اینقدر مطمینی دوست من؟؟؟قصد مسخره کردن ندارم واقعا سوال پیش اومد واسم......... .
چنتا دلیل داره :
1 - اون نمایش VGA بازی Geow بیخود کنسل نشد ، دلیلش احتمال اماده نشدن بازی برای تست با کینکت بود ( حدس من هست )
2 - کینکت در اول راه هست و چون تا حالا بازی بزرگی براش معرفی نشده ( به جز Forza 4 و Codename D ) احتمالا بازیی که کلیفی بی میسازه میتونه محرک بزرگی برای تبلیغات باشه
3 - محاله ممکنه MS به فکر پیشنهاد ساخت یه بازی برای Kinect به پولسازترین بازیسازش در این نسل نباشه ( حالا بجز بانجی که بحثش جداست ) . میتونه فروش کینکت رو خیلی بالاتر از اینی که هست ببره .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
مهراد احیانا" نمیخوای بگی که سبک گیرز جدید بوده و کلیف اونو خلق کرده ؟! :):|
خوب الان هرکی میگه گیرز کاور گیری رو اورد یکی میاد وسط اسم اون بازیه خوشحالو میاره
ولی فکر نکنم کسی منکر این بشه که کاور گیری که الان داری توی بهترین بازی های نسل میبینیم از گیرز الهام گرفته
گیرز بود که کاور گیری رو مد کرد وگرنه بله kill switch خالق کاور گیریه ولی چرا نسل قبل بعد از ریلیز Kill switch هیچ بازی از کاور گیری استفاده نکرد؟
حتی تو توی نقد GT ـه انچارتد 1 ببینی میگه سبک کاور گیری شبیه kill switch و GeOW
در نتیجه نمیتونیم بگیم کلیفی خالق کاور گیری بوده ولی منکر اینم نمیتونیم بشیم که گیرز کاور گیری رو توی نسل جدید باب نکرد
یه چی میگیا
چون یه کینکت اومده جلو اسم گیرز کلا از ip جدید میشه یعنی مثلا Forza 4 ام که اول به Forza Kinect معروف بود الان یه ip جدیده؟؟؟
مدارک ما که تا 2016 رو میرسونه:biggrin1:
رودل میکنی:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
گیرز بود که کاور گیری رو مد کرد وگرنه بله kill switch خالق کاور گیریه ولی چرا نسل قبل بعد از ریلیز Kill switch هیچ بازی از کاور گیری استفاده نکرد؟
چیزی در مورد Project Naughty Dog شنیدی ؟
jASonRubindog_1147156415.jpg

حتی تو توی نقد GT ـه انچارتد 1 ببینی میگه سبک کاور گیری شبیه kill switch و GeOW
لینک نقد ؟! در ضمن اینکه بالفرض گفته باشه کاور گیری بازی شبیه به Gears هست دلیلی نمیشه که تقلید کرده باشه و اینکه بگیم از گیرز الهام گرفته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر