علت انتخاب نام کاربری شما چی بوده?؟?؟?؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
gamekhor2007 b-):">:d>:d< .خوب موضوع از اینجا شروع شد که من سال 2007 خیلی مجله کلیک میخوندم و اونجا یه قسمت داشت به اسم بازیخور ها و منم اومدم این اسم رو انتخاب کردم و یه وبلاگ هم اون موقع درست کردم به اسم gameeater و توش نقد بازی ها رو میزاشتم که الان هرچی میگردم وبلاگ نابود شده(البته قبلش هم بازیخور بودیم هاb-) )

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من وقتی گذاشتم تازه Hitman Blood Money اومده بود و منم حسابی تو جوش بودم واسه همین اسمم رو گذاشتم Silent assassin که بالاترین رنک این بازی بود!!:d

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
g_virus علت این نامگذاری عشق بازی های رزیدنت اویل البته کلاسیک هاش نه این درپیتی هایی که فقط اسم رزیدنت اویل رو یدک میکشند. حرف g رو کوچک انتخاب کردم برای این که کوچیک همه بازیسنتری های گل هستم. زنده باد بازی ساز و بازیخور و بازیسنتر و بازی باز و .... :x

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اکانت اصلیم (هک شد بدبخت:D) یعنی HDXC همینطور الکی دستمو گذاشتم رو کیبورد یه چی در اومد:D حال انتخاب اسم نداشتم اکانت قبلیم بن دائم شده بود آخه:D

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
m2relax نام مستعارمه!(?problem):d چون خخخخخخخعلی relax ام:d m2 هم که اول نام و نام خانوادگی و از این حرف هاس:d

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
خب من در دوران بچگی و خام بودن "بخوانید گاگولیت:|" این برداشت رو داشتم که gh در هر حالتی "ق" خونده میشه و برای همین این کلمه رو "وری هیق" میخوندم "حتی به Yogurt میگفتم یوقورت
shame.gif
، بعد یه دفه به یکی گفتم آقا همچین بهم خندید و مسخرم کرد "بی شعور بد مسخره کردااا..." بعد گفت این دوتا با هم "گ" خونده میشه باید بگی وری هیگ :| "کودنه ابله خودش هم اشتباه میگفته ها بعد مارو له کرد" خلاصه بعد فهمیدم که اون "i" رو باید به صورت "آی" تلفظ کنم که این کلمه تبدیل شد به "وری هایگ" :| خلاصه دیگه سرتون رو درد نیارم بعدا فهمیدم که اصلا اون gh خونده نمیشه و میشه "وری های" ، اولین چیزی که به ذهنم اومد برای نام کاربری همین خاطره بود وگرنه اگه رو حساب سیستمم میخواستم انتخاب کنم very low بهترین گذینه بود :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اکانت اصلیم (هک شد بدبخت:D) یعنی HDXC همینطور الکی دستمو گذاشتم رو کیبورد یه چی در اومد:D حال انتخاب اسم نداشتم اکانت قبلیم بن دائم شده بود آخه:D
اااااااا
میگم این HDXC یک دفعه رفت :D پس تو بودی:D

-------
آخ عجب تاپیکی زدم چه پر طرفدار شد:D:D:p

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بخاطر انیمه و بازیه naruto این اسم رو انتخاب کردم
اسمه hidan برای یکی از کاراکتر های naruto البته hidan کراکتر محبوب من نیست و اول میخواست اسممو pain بزارم اما سیستم قبول نکرد ماهم دیگه نا امید این اسم کنونی مزخرف رو گذاشتم اما بد از ثبت نام یادم افتاد چرا نزاشتم pain akatsuki:-/؟ بدشم که دیگه حوصله نداشتم دوباره ثبت نام کنم اما من به امید premium شدن صبر میکنم ~o) اینم از قهوه میخورم تا خوابم نبره

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
من هرکاری میکردم ps3 ـم به نت وصل شه هی اررور dns میداد حتی چون اونموقع بلد نبودم با ps3 کار کنم دوبار پلی ام رو فرمت کردم و همه ی ترافی هام رو از دست دادم :|
ولی بعد که تو درست شد به خاطر این فلاکتی که کشیدم نام کاربریم رو dns error گذاشتم >:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر