عضو گیری (crew) برای مکس پین ۳

رتبه امروز اول خرداد ۶۹۵ ممنون از بچه ها (مهدی، حمید ، اشکان ، پدرام ، مصطفی و...) مخصوصا دو تا اولی که فعال هستن به لطف دوستان داریم گنده میشیم هرچی بیشتر بهتر

میشه لطفا یه توضیح مختصری بدید که تو این crews چه بازی هایی انجام میدید؟اگر یه نفر بازیش خوب نباشه و مبتدی باشه از این گروه اخراج میشه؟

دوست عزیز crews یه چی توو مایه های همون clan توو کال او هستش ترجیحا باید فعال باشی یعنی حداقل روزی ۶،۷ ساعت بازی کنی اگه نتوونی درست بازی کنی بالطبع رو کل crew تاثیر میزاری خودتم دیرتر لول میگیری...

multiplayer max ziad hal nmide red dead khili shakhtare albate levelamo yekam bala biaram aslahe khob mikharam hal mide rasty saeed khan dishab harchi invite mikardi full bod yeja invite kon ke kole ozv crew baham bashim

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

ta 2 3 shab dg rotbe crew 2 raghamie

mester spear
البته بازی اختصاصی من RDR هست (اگر اونجا کسی حرفه ای هست و مایله می تونه بهم بگه)
اما در غیر این صورت مکس پین هم بازی میکنم و فعالم.

mester spear
البته بازی اختصاصی من RDR هست (اگر اونجا کسی حرفه ای هست و مایله می تونه بهم بگه)
اما در غیر این صورت مکس پین هم بازی میکنم و فعالم.
salam age red dead bazi mikoni add kon :Sharki Ashkinz
albate felan vase crew max payne bazi mikonim vali gorizi ye red dead ham ba ham mizanim

دوست عزیز crews یه چی توو مایه های همون clan توو کال او هستش ترجیحا باید فعال باشی یعنی حداقل روزی ۶،۷ ساعت بازی کنی اگه نتوونی درست بازی کنی بالطبع رو کل crew تاثیر میزاری خودتم دیرتر لول میگیری...

یعنی من اگه امروز بیام بازی کنم و بترکونم به رتبمون اضافه می شه و اگه فردا کلا آفلاین باشم و نیام، رتبه میاد پاینن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or