عرضه X1 در 28 کشور، آیا این 28 کشور به کمک مایکروسافت خواهند آمد؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
xbox-one-amd.jpg

به زودی کنسول نسل جدید شرکت مایکروسافت، Xbox One در 28 کشور که بعضی از آن‌ها حاصل تاخیر برای بهینه‌سازی بیشتر برای هر کشور، عرضه رسمی کنسول را از دست دادند.

این عرضه همراه با آمدن تعدادی از بهترین بازی‌های انحصاری شرکت مانند Sunset Overdrive، Forza Horizon2، Halo:TMC یا بازی همکار قدیمی مایکروسافت، بانجی، Destiny همراه است. باندل‌هایی نیز همراه این عرضه جهانی هستند مانند باندل کنسول با بازی Kinect Rivals و یا FIFA 15.

اما سوال اصلی این است که این 28 کشور می‌توانند فاصله فروش این کنسول را با رقیب خود که به تازگی فروش 10 میلیونی خود را جشن گرفت، کم کند؟

کشور‌ها و روز عرضه به شرح زیر است:

9/2: Chile and Colombia
9/4: Japan
9/5: Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, Greece, Hungary, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Saudi Arabia, Slovakia, Sweden, Switzerland, Turkey, United Arab Emirates
9/15: Israel
9/23: Hong Kong, India, Korea, Singapore, South Africa, Taiwan
9/23: China
9/26: Russia

منبع

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
واقعا بعضی فن های سونی یه جور حرف میزنن انگار هر کی ندونه فک میکنه مایکرو همین روزاست که ورشکست کنه...
با این حرفا و بزرگ نمایی های الکی فقط باعث میشن یه سری ادم مثل من که میخوان بین دو کنسول انتخاب درستی داشته باشن گمراه بشن...

Sent From My Nexus 5 (Hammerhead)

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
دوستان توی این تاپیک حرفای نا امید کننده ای در مورد ایکس باکس میزنند...
من قصدم خرید یه کنسول نسل هشت هست و با توجه به تحقیقاتی که در مورد انحصاری های دو کنسول کردم دیدم با ایکس باکس بیشتر جور هستم...اما بعضی پستای این تاپیک رو که خوندم یکم مردد شدم...اینکه میگین دیگه مایکرو این نسل رو باخته یا حمایت و ساپورت خوبی نداره...این حرفا خیلی مرددم کرد...
خواهش میکنم ازتون خواهش کردما بدون تعصب بگید که من اگه ایکس زباکس رو بخرم واقعا پشیمون نمیشم؟ من خیلی برای پولم زحمت کشیدم، میخوام یه کنسول بگیرم که تا اخر نسل لذتشو ببرم...خواهش میکنم بدون تعصب نظر بدید

بهتره که صبر کنی این سه ماه چی میشه کدوم بیشتر فروش میکنه، چون xbox one توی زمینه بازی های آنلاین طرفداراش بیشتر هست
مثلا کسی تا حالا نگفته فروش titanfall به اندازه کل فروش انحصاری های PS4 هست! یعنی بازی های انلاین طرفدار حسابی داره ، و مردم بیشتر انلاین بازی میکنند

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بهتره که صبر کنی این سه ماه چی میشه کدوم بیشتر فروش میکنه، چون xbox one توی زمینه بازی های آنلاین طرفداراش بیشتر هست
مثلا کسی تا حالا نگفته فروش titanfall به اندازه کل فروش انحصاری های PS4 هست! یعنی بازی های انلاین طرفدار حسابی داره ، و مردم بیشتر انلاین بازی میکنند

این آمار ها رو شما از کجا میاری ؟ میشه برای این حرفی که زدی منبع بدی ؟ که فروش Titan Fall روی X1 بیشتر از کل فروش بازی های انحصاری PS4 .:|

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
طوری می گی انلاین ،هرکی ندونه فکر می کنه ps4 اصلا انلاین نداره.اگه راست می گی خودت وان بخر

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
کنسول امشب ساعت 11 تو دبی رسما عرضه میشه، تو مراسم لانچ DJ A2L هم هست lol حالا این مهم نیست، مهم اینه که تو دبی داره عرضه میشه و برای ما خبر خیلی خوبیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر