عرضه Soul Reaver collection برای استیم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

Soul Reaver , Soul Reaver 2 و Legacy of Kain: Defiance در حال حاضر برای عرضه بر روی Steam اماده است,در پی این خبر شایعه ساخت یک ریبوب از سری Soul Reaver توسط Crystal Dynamics جانی دوباره گرفت.
قیمت هر کدام این بازیها در استیم $9.99/€9.99/£6.99. در نظر گرفته شده است.

منبع

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
به احتمال قریب به یقین این حرکت مقدمه ای هستش برای عرضه نسخه جدید این سری که گفته شده یک شوک به سری LoK می زنه و اون رو Reboot می کنه. یعنی مثل همین تومب ریدر جدید که لارا رو قراره Reboot کنه...
2lw8lcgar3lauig49z4b.jpg

سری Legacy of Kain واقعا جزو بهترین بازی های ساخته شده بوده، و من کلی خاطره با این سری دارم، خصوصا با Raziel و بازی های Soul Reaver یک و دو.
sentimental.gif

فقط یه چیزی رو همین الان تو تاپیک استیم هم نوشتم و اینجا هم تذکر میدم: این سری بازی مال دورانی هستند که هنوز عصر نوب ها در دنیای گیم آغاز نشده بود! یعنی فی الواقع مخ آدم رو می ترکونند با پازل هاشون (Soul Reaver 1 رو خودم نابود شدم تا تمومش کردم!
mwyyw7r1nxorzpo8l.gif
)، بنابراین اگه خواستید برید سراغ شون قبلش یه مقدار گل گاو زبون و عرق نعنا و خر زهره مصرف کنید و با آمادگی قبلی برید!
82760256887296558125.gif

-----------------------------------------------------
در خاتمه هم اعلام میکنم که همون Cutscene ابتدایی Soul Reaver به تنهایی 90% Cutscene های عالم رو له میکنه ! :D
+1
حسرت حتی یه شایعه ، یه شات ، یه آنونس خشک و خالی از این IP تو این نسل به دل ما موند :|
+1
می تونم بگم از زمان خودشون چند سال جلوتر بودن.
این هم +1

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
هیچوقت نشد بازی رو تموم کنم ! هیچی از بازی نمیفهمیدم ولی عظمت بازی رو عظمت فضا و تالارهارو درک میکردم ! خوف برم میداشت :D
بخاطرش سیستمم رو ارتقا دادم ولی نشد که بازیش کنم . اگه نسخه-های HD شدش هم بیاد که دیگه واویلا میشه .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به احتمال قریب به یقین این حرکت مقدمه ای هستش برای عرضه نسخه جدید این سری که گفته شده یک شوک به سری LoK می زنه و اون رو Reboot می کنه. یعنی مثل همین تومب ریدر جدید که لارا رو قراره Reboot کنه...
2lw8lcgar3lauig49z4b.jpg

سری Legacy of Kain واقعا جزو بهترین بازی های ساخته شده بوده، و من کلی خاطره با این سری دارم، خصوصا با Raziel و بازی های Soul Reaver یک و دو.
sentimental.gif

فقط یه چیزی رو همین الان تو تاپیک استیم هم نوشتم و اینجا هم تذکر میدم: این سری بازی مال دورانی هستند که هنوز عصر نوب ها در دنیای گیم آغاز نشده بود! یعنی فی الواقع مخ آدم رو می ترکونند با پازل هاشون (Soul Reaver 1 رو خودم نابود شدم تا تمومش کردم!
mwyyw7r1nxorzpo8l.gif
)، بنابراین اگه خواستید برید سراغ شون قبلش یه مقدار گل گاو زبون و عرق نعنا و خر زهره مصرف کنید و با آمادگی قبلی برید!
82760256887296558125.gif

-----------------------------------------------------

+1

+1

این هم +1
من فکر میکنم دلیل اصلی عرضه نشدن یه نسخه از بازی همین سخت بودنش هست. چون الان همه نوب شدن و بازی که سخت باشه با مخ میخوره زمین. :D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خبر خوبی بود ... از این جور کارا استقبال میشه ... حس نوستالوژیک خوبی بهم دست داد ... رازیل و کِین ..چه خاطراتی ... پنتیوم 2 و.....

SinaK

کاربر سایت
Oct 8, 2011
13
نام
سینا
در اینکه این بازی بی نقص بود و خط داستانیش امروزه پیشینه بازیهایی مثل خدای جنگ یا darksiders هست شکی نیست ولی شرکت سازنده هیچوقت ادای دینشو نسبت به این بازی با یک ادامه ادا نکرد. همین الان خیلی ها هستن که خواهان این بازی هستن. یه زمانی همین بازی با هیتمن روانه بازار شد که هر دو از یه شرکت بودن یادش بخیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر