عرضه Soul Reaver collection برای استیم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

Soul Reaver , Soul Reaver 2 و Legacy of Kain: Defiance در حال حاضر برای عرضه بر روی Steam اماده است,در پی این خبر شایعه ساخت یک ریبوب از سری Soul Reaver توسط Crystal Dynamics جانی دوباره گرفت.
قیمت هر کدام این بازیها در استیم $9.99/€9.99/£6.99. در نظر گرفته شده است.

منبع

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
ایول !!!
Soul Reaver 2 و Defiance جزو بهترین خاطرات من از نسل قبل بودن و خیلی وقت بود میخواستم دوباره بازیشون کنم ، ولی حال و حوصله درگیری با مشکلات سازگاری ویندوز و ... رو نداشتم.
متأسفانه زمانی هم که این سری رو بازی میکردم زیاد کاری به داستان فوق العاده زیبای اون (که بعدها فهمیدم عجب داستانی بوده) نداشتم و بیشتر گیم پلی و جو بازی جذبم میکرد ولی الآن باید سراغ داستانش هم برم ! :D
در خاتمه هم اعلام میکنم که همون Cutscene ابتدایی Soul Reaver به تنهایی 90% Cutscene های عالم رو له میکنه ! :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
ایول !!!
Soul Reaver 2 و Defiance جزو بهترین خاطرات من از نسل قبل بودن و خیلی وقت بود میخواستم دوباره بازیشون کنم ، ولی حال و حوصله درگیری با مشکلات سازگاری ویندوز و ... رو نداشتم.
متأسفانه زمانی هم که این سری رو بازی میکردم زیاد کاری به داستان فوق العاده زیبای اون (که بعدها فهمیدم عجب داستانی بوده) نداشتم و بیشتر گیم پلی و جو بازی جذبم میکرد ولی الآن باید سراغ داستانش هم برم ! :D
در خاتمه هم اعلام میکنم که همون Cutscene ابتدایی Soul Reaver به تنهایی 90% Cutscene های عالم رو له میکنه ! :D
بی شک می تونم بگم خفن ترین بازی عمرم هست اون موزیک های بی نظیر به همراه اون تالارها و قصر ها و معماها :((منو برد به 10 سال پیش :d
داستان داشت در حد ادیسیوسمعما داشت در حد ترکوندن مغز
اینو الان hdکردن دقیقا چی کار کردن نسخه را
...................
درضمن تموم کردن این باز ی کار هر کسی نبود :d

1 معما بود تو شماره 2 دروغ نگم 1 سال سرش بودیم تا حلش کردم

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Legacy of Kain: Defiance رو چندسال پیش خردیم بازی کنم لذتی ببریم ولی شانس ما تمام دمو و سکانس های بازی رو شرکت ایرانی محترم برداشته بود طوری که با کلیک روی بازی از وسط منو و از اون ور وسط بازی سردرمیاوردی بدون کوچکترین دمویی بازی می کردم:|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یعنی کل سری یه طرف، قضیه ی سیو کردن تو سول ریور یه طرف! :D وضعیتی بود برای خودش! :D امیدوارم یه شماره ی جدید از این سری ببینیم :( :D

آخ آخ لحظه ای که بال های رازیل رو پاره می کنن و می اندازنش تو دریاچه ی مردگان...... رازیل بیدار میشه با اون صورت کریه.... پارچه رو می اندازه دور صورتش و ...... :D عالی بود اون Cutscene! :D

Andrea

کاربر سایت
Jun 7, 2011
7
نام
سپهراد
یک شاهکار به تمام معنا، مخصوصا از لحاظ داستان و موسیقی. اتمسفر و جو بازی هم دیوونه کنندست! چه غولایی داشت :x

این بازی تاثیر زیادی رو من گذاشت.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چی میشه اگه نسخه جدیدش معرفی بشه,SE هنوز این و Thief 4 رو تو آستین داره واسه یه معرفی فوق خفن!!
بیاد و کوماندوز رو هم بازسازی کنه دیگه هیچی ازش نمیخوایم!!:d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
هر بار اسم اين بازي وسط مياد اشكم در مياد. تصور يك نسخه جديد با گرافيكي در حد Tomb Raider يا بيشتر آدمو به وجد مياره.معركه بود معركه.

داستانش حتما جز بهترين هاي تاريخ هستش.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
حسرت حتی یه شایعه ، یه شات ، یه آنونس خشک و خالی از این IP تو این نسل به دل ما موند :|

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
بچه ها فقط برای کامپیوتر لانچ میشه ؟
از لحاظ گرافیکی چی فقط hd شده ؟
از نظر داستان چی تغییری نکرده ؟
واقتی من بازی میکردم هنوز بچه بودم واز داستان بازی خیلی متوجه نمیشدم خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر.:d

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
ایول !!!
داستان SR به خاطر وجود شخص شخيص Amy Hanning بود كه اينقدر خوب بود:x
يه تيكه تو SR 2 بود كه با فرمانده رازيل زنده روبه رو ميشديم كه خيلي باحال بود:x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر