عرضه Marvel’s Spider-Man در 12 اگوست برای کامپیوترهای شخصی(Miles Morales همچنین در راه PC)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
714dmJEi4rL._AC_SL1500_.jpg
عرضه ی یکی پس دیگری عناوین انحصاری سونی این روزها دیگر امری غیر عادی به شمار نمی رود با این حال همچنان بعد از هر معرفی جدال میان طرفداران دو اتیشه سونی و پی سی بازان داغ می شود، اینبار نوبت اسپایدرمن است تا اتش این جدال را روشن کند.
Marvel’s Spider-Man در سال 2018 رلیز شد و با استقبال گسترده ای روبرو شد تا جایی که برای ان دنباله ای نیز عرضه شد، یک کمپین کامل اضافی در Miles Morales (که عنوان لانچ PS5 بود)، و اکنون نیز دنباله جدید آن در دست ساخت است.
در طی لایو استریم جدید سونی تریلر جدیدی از بازی اسپایدرمن به نمایش در امد که همراه خودش بمب خبری نیز داشت عرضه نسخه ریمستر بازی برای استور اپیک و استیم در 12 اگوست(21 مرداد)
این تریلر رو می تونید در زیر مشاهده کنید.
همچنین Miles Morales نیز پاییز 2022 برای کامپیوترهای شخصی عرضه می شود.

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
واقعا PC Gamer ها دیگه دلیلی برای خرید PS5 ندارن
خوب شد که 20+ تومن پول پاش ندادم! :razz:
دلیل که هست . کسانی دلیلی نمی بینند که صبر ایوب دارند . فکر نکنم زیر 2 سال بازی های جدیدشو برای کامپیوتر بدهد مثلا گاد جدید اگر اواخر 2022 برای PS5 بیاد برای کامپیوتر زودتر از اواسط 2024 نمیاد یا همین هورایزن 2 فکر نکنم زودتر از اوایل 2024 بیاد .

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دلیل که هست . کسانی دلیلی نمی بینند که صبر ایوب دارند . فکر نکنم زیر 2 سال بازی های جدیدشو برای کامپیوتر بدهد مثلا گاد جدید اگر اواخر 2022 برای PS5 بیاد برای کامپیوتر زودتر از اواسط 2024 نمیاد یا همین هورایزن 2 فکر نکنم زودتر از اوایل 2024 بیاد .
به صبرش میارزه+کلی بازی انجام نشده دیگه هست لنگ چندتا انحصاری سونی نمیمونیم;)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
حالا بحث vs میشه ولی اصولاً کسی که کنسول میخره درصد زیادی برای راحتی و بی دردسر بودن و در دسترس بودن میخره،البته درصدی هم برای انحصاری ها میخرن که همونا دوسال که هیچ شاید دو ماه هم نتونن صبر کنن واسه بازی کردن اون گیم،خود من مثلا سر لست ۲ این اتفاق برام افتاد،جدا از اون مسئله هزینه هم هست و اینکه یسری باور دارن سونی انحصاری ها رو روی PC میده تا اونا بیان کنسول بخرن این اشتباهه،چون PC پلیر جماعت سیستمشو به دوتا بازی انحصاری نمیفروشه و صبر میکنه براش بیاد،درکل این عرضه بازی ها روی PC با فاصله دو ساله هم برای فنای سونی قابل هضمه هم فروش خوبی رو روی PC برای خود سونی داره هم PC پلیرا انحصاری سونی رو تجربه میکنن،کلا یه معامله همه سر سوده برای همه

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
دو سال که هیچ، 10 سال دیگه بده مشکلی نداره :D
صبر میکنیم نسخه فول DLC میزنیم
تازه هزارتا بازی هست که موندن

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
من هر بازی که هم روی کنسول باشه و هم روی PC، حتما روی PC بازی می‌کنم. اما واقعیت اینه که الان یه کارت گرافیک مناسب برای PC تقریبا هم قیمت PS5ـه.
---------
اسپایدرمن رو هم روی PS4 تموم کردم و واقعا عالی بود. جز معدود بازی‌هایی هم بود که شخمش زدم و هیچ ماموریت فرعی رو هم از قلم ننداختم (جز آخرین مرحله فرعی یکی از کاراکترهای فرعی روانی)
و مشکلی هم نداشتم. البته اگر الان کسی بخواد بره سراغش بهتره همین PC رو بره. گرافیک بازی واقعا زیبا بود و توی این تریلر زیباتر هم شده بود.

خودم هم مایلز مورالس رو بازی نکرده بودم و می‌خواستم روی PS5 برم (وقتی که پولدار شدم و خریدم=(() اما خوب حالا صبر می‌کنم برای انتشار PC

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من خودم همیشه کنسولارو میخرم کلا ولی ریلیز رو PC بازیای انحصاری بهترین اتفاق ممکنه.
الان من بره 99 درصد بازیای نسل 7 بالای 1080 و فریم بالای 60 رو پی سی میگیرم ولی بره بازیایی مثل Infamous باید PS3 رو وصل کنم و 720 و به زووووووور 30 فریم برمش. جدای اینکه کنسولای قدیمی عمری ازشون گذشته و خب یه عمر حداکثری دارن.
یا کمپانی لطف کنه 20 سال دیگه ریمیک یا ریمسترش کنه. اگه تازه اون ریمیک یا ریمستر راضی کننده باشه.
بکوارد هم حتی به خوبی یه پورت به پی سی نیست به نظرم. الان خیلی از بازیای 360 رو اکس باکس هم پچ 60 فریم ندارن.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
حالا بحث vs میشه ولی اصولاً کسی که کنسول میخره درصد زیادی برای راحتی و بی دردسر بودن و در دسترس بودن میخره
دقیقا متوجه منظورتون نمیشم، نصب و اجرای بازی چه کرکی چه ارجینال هیچ دردسر و مشکلی روی PC در قیاس با کنسول نداره، من خودم آخرین باری که سر نصب و اجرای بازی مشکل داشتم رو یادم نمیاد!
این دردسری که میگید مال خیلی سال پیشه و برای موارد خاصی مثل زمان GTA IV یا Batman Arkham بوده، الانا بازیای ارجینال که اصلا نصب و اجراشون مشکلی نداره، کرکای اکثر بازیا هم عالی و بدون مشکله (یه ریپک دانلود می کنی و تمام)، حتی پورت های چندین سال اخیرم ببینیم اکثرا دیگه حداقل در حد قابل قبولن کما اینکه شما همیشه امکان کاستومایز کردن تنظمیات گرافیکی مطابق با قدرت سیستمت رو هم داری
من هر بازی که هم روی کنسول باشه و هم روی PC، حتما روی PC بازی می‌کنم. اما واقعیت اینه که الان یه کارت گرافیک مناسب برای PC تقریبا هم قیمت PS5ـه.
بله همیشه اوایل نسل همینطور بوده ولی این نسل تقریبا تمام کسایی که PS5 هم خریدن در واقع بین 750 تا حتی بیش از 1000 دلار بابت فقط خود دستگاه پول دادن
من منظورم کسیه که کلا پلتفرم اصلیش PC هست که تا همین چند سال پیش ناچار بود به خاطر یه تعداد بازی انحصاری کنسول بخره و الا کسی که پلتفرمش از قدیم کنسول بوده که بحثش فرق می کنه
من خودم اگر سونی همون سیاست قبلش رو داشت و بازی های انحصاریشو فقط منحصر کنسولش نگه می داشت بازم با هر قیمتی شاید PS5 رو می خریدم اما الان دیگه واقعا خیلی دلیلی برای خریدش ندارم مخصوصا که به نظر میاد با توجه به سود بسیار خوب سونی از فروش بازی هاش در استیم، فاصله زمانی عرضه بازی ها نسبت به کنسول کمتر و کمترم بشه، چون همه هم می دونیم که سود اصلی سونی از فروش بازی ها و سرویس هاشه نه فروش خود دستگاه
در کل تقریبا همه از سیاست و روند فعلی راضین چه فروشنده چه مصرف کننده! :D (به استثنای یکسری افراد معلوم الحال که مهم نیستن!)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دقیقا متوجه منظورتون نمیشم، نصب و اجرای بازی چه کرکی چه ارجینال هیچ دردسر و مشکلی روی PC در قیاس با کنسول نداره، من خودم آخرین باری که سر نصب و اجرای بازی مشکل داشتم رو یادم نمیاد!
این دردسری که میگید مال خیلی سال پیشه و برای موارد خاصی مثل زمان GTA IV یا Batman Arkham بوده، الانا بازیای ارجینال که اصلا نصب و اجراشون مشکلی نداره، کرکای اکثر بازیا هم عالی و بدون مشکله (یه ریپک دانلود می کنی و تمام)، حتی پورت های چندین سال اخیرم ببینیم اکثرا دیگه حداقل در حد قابل قبولن کما اینکه شما همیشه امکان کاستومایز کردن تنظمیات گرافیکی مطابق با قدرت سیستمت رو هم داری

بله همیشه اوایل نسل همینطور بوده ولی این نسل تقریبا تمام کسایی که PS5 هم خریدن در واقع بین 750 تا حتی بیش از 1000 دلار بابت فقط خود دستگاه پول دادن
من منظورم کسیه که کلا پلتفرم اصلیش PC هست که تا همین چند سال پیش ناچار بود به خاطر یه تعداد بازی انحصاری کنسول بخره و الا کسی که پلتفرمش از قدیم کنسول بوده که بحثش فرق می کنه
من خودم اگر سونی همون سیاست قبلش رو داشت و بازی های انحصاریشو فقط منحصر کنسولش نگه می داشت بازم با هر قیمتی شاید PS5 رو می خریدم اما الان دیگه واقعا خیلی دلیلی برای خریدش ندارم مخصوصا که به نظر میاد با توجه به سود بسیار خوب سونی از فروش بازی هاش در استیم، فاصله زمانی عرضه بازی ها نسبت به کنسول کمتر و کمترم بشه، چون همه هم می دونیم که سود اصلی سونی از فروش بازی ها و سرویس هاشه نه فروش خود دستگاه
در کل تقریبا همه از سیاست و روند فعلی راضین چه فروشنده چه مصرف کننده! :D (به استثنای یکسری افراد معلوم الحال که مهم نیستن!)
یسری از مشکلاتی که یقه خود منو گرفت یسری ارور برای Battleye بود که روی R6 کرش میکردم و فقط بهم میگفت یا close کن یا report،بازیمم اورجینال بود و اصلا دلیل این کرش هارو متوجه نمیشدم،بحث دیگه ای هم که در خلال همین مسائل دردسر اجرای بازیا بود گاها غیر اپتیمایز بودن بازی بود که این مسئله روی کنسول کمتره و مورد مهمتر موضوع قیمته که الان بستن سیستم با این قیمتا (که تازه قیمت کارت بهتر شده) کار حضرت فیله
درکل در خیلی از موارد مقیاس درستی نیست که این دوتا پلتفرم باهم مقایسه بشن،هرکدوم خوبیا و بدیای خودشونو دارن و بعضی از فن بوی های بی منطق دو طرف میخوان تحمیل کنن که پلتفرم ما از همه بهتره درصورتیکه اینجوری نیست.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
جدی این صبر کردن چه ایرادی داره؟ :D
بازیا بعد یکی دو سال معمولا خیلی وضعیتشون بهتر میشه، هم از نظر پرفورمنس، هم گرفتن آپدیت و DLC حالا وقتی واسه پی سی منتشر میشن تو کامل ترین حالت ممکنشون هستن، سونی هم نشون داده پورتاش چقد واسش مهم هست دلیل خرید Nixxes ـم همین بود.
برای مثال Horizon forbidden west جدیدا آپدیت گرفته که گرافیکو رو حالت پرفورمنس خیلی به رزولوشن نزدیک کرده که کسایی که روزای اول بازیو تموم کردن ازش غافل شدن اما قطعا زمانی که واسه پی سی بیاد باز از الان هم وضعش بهتر خواهد بود و فیچرای بیشتری خواهد داشت، یا همین اسپایدر منو من روی PS4 یک ساعت بازی کردم واقعا نمیتونستم این سرعت بالای گیمپلیو با 30 فریم تحمل کنم بماند که رزولوشن هم تو ذوق میزد رو تلویزیون بیخیالش شدم اما الان دیگه میشه اطمینان داشت بهترین/کامل ترین ورژن گیم قراره منتشر بشه، مخصوصا که دوال سنس هم ساپورت رسمی رو پی سی گرفته و قابلیتای PS5 رو داره.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
جدی این صبر کردن چه ایرادی داره؟ :D
بازیا بعد یکی دو سال معمولا خیلی وضعیتشون بهتر میشه، هم از نظر پرفورمنس، هم گرفتن آپدیت و DLC حالا وقتی واسه پی سی منتشر میشن تو کامل ترین حالت ممکنشون هستن، سونی هم نشون داده پورتاش چقد واسش مهم هست دلیل خرید Nixxes ـم همین بود.
برای مثال Horizon forbidden west جدیدا آپدیت گرفته که گرافیکو رو حالت پرفورمنس خیلی به رزولوشن نزدیک کرده که کسایی که روزای اول بازیو تموم کردن ازش غافل شدن اما قطعا زمانی که واسه پی سی بیاد باز از الان هم وضعش بهتر خواهد بود و فیچرای بیشتری خواهد داشت، یا همین اسپایدر منو من روی PS4 یک ساعت بازی کردم واقعا نمیتونستم این سرعت بالای گیمپلیو با 30 فریم تحمل کنم بماند که رزولوشن هم تو ذوق میزد رو تلویزیون بیخیالش شدم اما الان دیگه میشه اطمینان داشت بهترین/کامل ترین ورژن گیم قراره منتشر بشه، مخصوصا که دوال سنس هم ساپورت رسمی رو پی سی گرفته و قابلیتای PS5 رو داره.
مجدداً باید برم روی منبر:D

من بازی‌ها رو خیلی خیلی دیرتر از تاریخ عرضه شروع می‌کنم و معمولا بین شروع و پایانشون هم خیلی زمان می‌گذره. مثلا همین دو هفته پیش Guardians of the Galaxy رو تموم کردم و الآن هم دارم A Plague Tale رو بازی می‌کنم. بنابراین مشخصه که هیچ مشکلی ندارم بازی‌ها رو چند سال بعد از عرضه انجام بدم.

در گذشته هم همه همین حال رو داشتن. یعنی مثلا خیلی از افراد این انجمن ممکنه با آتاری و سگا و ... خاطره داشته باشن در حالی که سن‌شون از سن بازی‌هایی که باهاشون خاطره دارن کمتره.
اما در این ۱۰-۱۵ سال اخیر، وجود جوامع (کامیونیتی‌های) گیم باعث شده این تاخیر برای اکثریت دشوار بشه.

شما مدام در جریان اخبار و هیجان جمعی و ... هستی. می‌بینی که همه دوستات یا آدم‌هایی که پیگرشون هستی دارن مثلا GoW جدید رو بازی می‌کنن. یوتیوب تا خرخره پر از کلیپ‌ها و استریم‌های این بازیه.
از طرفی دو روز بعد از انتشار بازی عالم و آدم دارن جزئیات داستانیش رو لو می‌دن.
و البته اگر با همه اینا کنار بیایی، ممکنه بعد از ۲ سال دیگه اون هیجان اولیه برای حرف زدن و فعالیت در کامیونیتی اون بازی وجود نداشته باشه.

حالا ممکنه یه نفر با این ماجراها مشکل نداشته باشه. مثلا من هیچ اهمیتی به اسپویل نمی‌دم. چندان حرف خاصی ندارم که در مورد بازی‌هایی که انجام میدم بزنم و البته مشکلی با تاریخ مصرف گرافیک و گیم‌پلی بازی‌ها هم ندارم.
همین حالا هم Beyond Good and Evil روی کامپیوترم نصبه و گاه به گاهی یه مقدار بازیش می‌کنم. با این که مال سه نسل قبله.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
مجدداً باید برم روی منبر:D

من بازی‌ها رو خیلی خیلی دیرتر از تاریخ عرضه شروع می‌کنم و معمولا بین شروع و پایانشون هم خیلی زمان می‌گذره. مثلا همین دو هفته پیش Guardians of the Galaxy رو تموم کردم و الآن هم دارم A Plague Tale رو بازی می‌کنم. بنابراین مشخصه که هیچ مشکلی ندارم بازی‌ها رو چند سال بعد از عرضه انجام بدم.

در گذشته هم همه همین حال رو داشتن. یعنی مثلا خیلی از افراد این انجمن ممکنه با آتاری و سگا و ... خاطره داشته باشن در حالی که سن‌شون از سن بازی‌هایی که باهاشون خاطره دارن کمتره.
اما در این ۱۰-۱۵ سال اخیر، وجود جوامع (کامیونیتی‌های) گیم باعث شده این تاخیر برای اکثریت دشوار بشه.

شما مدام در جریان اخبار و هیجان جمعی و ... هستی. می‌بینی که همه دوستات یا آدم‌هایی که پیگرشون هستی دارن مثلا GoW جدید رو بازی می‌کنن. یوتیوب تا خرخره پر از کلیپ‌ها و استریم‌های این بازیه.
از طرفی دو روز بعد از انتشار بازی عالم و آدم دارن جزئیات داستانیش رو لو می‌دن.
و البته اگر با همه اینا کنار بیایی، ممکنه بعد از ۲ سال دیگه اون هیجان اولیه برای حرف زدن و فعالیت در کامیونیتی اون بازی وجود نداشته باشه.

حالا ممکنه یه نفر با این ماجراها مشکل نداشته باشه. مثلا من هیچ اهمیتی به اسپویل نمی‌دم. چندان حرف خاصی ندارم که در مورد بازی‌هایی که انجام میدم بزنم و البته مشکلی با تاریخ مصرف گرافیک و گیم‌پلی بازی‌ها هم ندارم.
همین حالا هم Beyond Good and Evil روی کامپیوترم نصبه و گاه به گاهی یه مقدار بازیش می‌کنم. با این که مال سه نسل قبله.
من تازه میخوام A Plague Taleپلی کنم اونم با زیرنویس فارسی
کلا بازی خوب ناریخ مصرف نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر