عرضه Marvel’s Spider-Man در 12 اگوست برای کامپیوترهای شخصی(Miles Morales همچنین در راه PC)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
714dmJEi4rL._AC_SL1500_.jpg
عرضه ی یکی پس دیگری عناوین انحصاری سونی این روزها دیگر امری غیر عادی به شمار نمی رود با این حال همچنان بعد از هر معرفی جدال میان طرفداران دو اتیشه سونی و پی سی بازان داغ می شود، اینبار نوبت اسپایدرمن است تا اتش این جدال را روشن کند.
Marvel’s Spider-Man در سال 2018 رلیز شد و با استقبال گسترده ای روبرو شد تا جایی که برای ان دنباله ای نیز عرضه شد، یک کمپین کامل اضافی در Miles Morales (که عنوان لانچ PS5 بود)، و اکنون نیز دنباله جدید آن در دست ساخت است.
در طی لایو استریم جدید سونی تریلر جدیدی از بازی اسپایدرمن به نمایش در امد که همراه خودش بمب خبری نیز داشت عرضه نسخه ریمستر بازی برای استور اپیک و استیم در 12 اگوست(21 مرداد)
این تریلر رو می تونید در زیر مشاهده کنید.
همچنین Miles Morales نیز پاییز 2022 برای کامپیوترهای شخصی عرضه می شود.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من هر بازی که هم روی کنسول باشه و هم روی PC، حتما روی PC بازی می‌کنم. اما واقعیت اینه که الان یه کارت گرافیک مناسب برای PC تقریبا هم قیمت PS5ـه.
---------
اسپایدرمن رو هم روی PS4 تموم کردم و واقعا عالی بود. جز معدود بازی‌هایی هم بود که شخمش زدم و هیچ ماموریت فرعی رو هم از قلم ننداختم (جز آخرین مرحله فرعی یکی از کاراکترهای فرعی روانی)
و مشکلی هم نداشتم. البته اگر الان کسی بخواد بره سراغش بهتره همین PC رو بره. گرافیک بازی واقعا زیبا بود و توی این تریلر زیباتر هم شده بود.

خودم هم مایلز مورالس رو بازی نکرده بودم و می‌خواستم روی PS5 برم (وقتی که پولدار شدم و خریدم=(() اما خوب حالا صبر می‌کنم برای انتشار PC
الان دیگه نه الان 3060 می شه با 15 تومنم خرید که هم قدرت ps5 می شه اما خود ps5 الان 24 تومن شده پردازنده هم می شه 2 تومن داد 10100f خرید الان خرید پی سی خیلی به صرفه هست
کلا با همین 25 می شه یک سیستم خیلی خوب جمع کرد تازه اگر سیستم قدیمی هم داشته باشید کمک خرج می شه
دیگه بازی اصل خریدن خیلی کار سختی شده و پی سی اکثر بازی هاش کرک می شن یکجورایی بیشترم خرج کنید بعدا جبران می شه

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
الان یعنی با این مبلغ می‌شه یه سیستم جدید بست در حد سری اکس و پلی استیشن فایو + مانیتور 4K؟ :-?
نه . فقط گرافیک خوب دست دوم ۲۵ تا ۳۰ میلیون درمیاد . سی پی یو و مادربورد و رم و پاور و غیره هم هست . دور و ور ۵۰ ۶۰ درمیاد کم کم سیستمی که چند سال در بالاترین تنظیمات بازی ها را اجرا کند .

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
الان یعنی با این مبلغ می‌شه یه سیستم جدید بست در حد سری اکس و پلی استیشن فایو + مانیتور 4K؟ :-?
مگه شما ps5 میخری بهت مانیتور فور کی میدن بله با نهایت 30 تومان میشه سیستم عالی و به روز جمع کرد که خیلی بهتر از اون کنسول هست بی نهایت بازی رایگان در اختیارت هست تازه زیرنویس فارسی هم بماند همین سایبرپانک امکان نداشت من بدون زیرنویس چیزی حالیم بشه یا بتونم بازی کنم ولی رو پی سی با زیرنویس کلی حال کردم

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نه دیگه مانیتور که هزینه ش جداست ps5 بخرید هزینه دیسپلی جداست
به نظرم یک مانیتور فول اچ دی 24 یا 22 اینچ هم بخرید خیلی کار راه بندازه تازه اگر برید تو فاز خرید قطعات دست دوم یا حداقل برخیش دست دوم تمیز بخرید بازم صرفه جویی می شه
الان طبق برسی دیجیتال فاندری ps5 در حد 2060 سوپر هست پس با این حساب 3060 بهترم هست جدای از بحث dlss که داره و می تونه اختلاف بیشترم بکنه
سری ایکس که خیلی به قیمته الان زیر 18 تومن می شه خریدش
می شه گفت بهترین گزینه س اما خوب از انحصاری های عالی سونی هم نمی شه گذشت
مشکل پوله و الا ترکیب پی سی خوب با ps5 بهترین ترکیبه
در کل قبلا که پی سی به خاطر ماین مخصوصا گرافیکش خیلی گرون بود به صرفه نبود اما الان قیمت ها عالی شده
به نظرم اگر پی سی می خرید که های اند نیست دیسپلی فول اچ دی بردارید 60 هرتز که همه بازی ها بهتون 60 فریم ثابت بده تا سال ها هم راحت باشید الان کنسول ها هم اکثرا 2k 60 هست بازی هاشون اینطوری می تونید با گرافیک بهتریم نسبت به کنسول بازی کنید خود dlss یا fsr 2.0 هم خیلی به عمرشون کمک می کنه تازه زمانیم ps5 بخرید 1080p کامل ساپورت می کنه در حالی که 2k نداره
حتی 2k هم برداشتید هزینه 144 هرتزی ها خیلی زیاده اینجوری هم گرافیک باید خیلی بالا برداشته بشه تا بتونه بالای 100 فریم بده هم پردازنده باید های اند باشه که بتونه برخی از بازی ها بالای 100 فریم بده
به نظرم 60 فریم استاندارد خوبیه و همه می تونن باهاش کنار بیان هر چند که قاعدتا لذت بالای 120 هرتز یا 120 فریم بیشتره اما خوب هزینه شم خیلی بیشتره

آخرین ویرایش:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
نه . فقط گرافیک خوب دست دوم ۲۵ تا ۳۰ میلیون درمیاد . سی پی یو و مادربورد و رم و پاور و غیره هم هست . دور و ور ۵۰ ۶۰ درمیاد کم کم سیستمی که چند سال در بالاترین تنظیمات بازی ها را اجرا کند .
اقا 50 میلیون سیستم خیلی عالی میشه جمع کرد شما چه طور سیستم 50 میلیونی را با کنسول مقایسه میکنی الان کارت 6700xt که 12 گیگ هست میشه بهترین مدلش را 20 تومان خرید بعد سیستم بر پایه 12400 هم بخری کلا میشه 20 میلیون روی هم میشه 40 تومان اونوقت شما این سیستم 40 میلیونی را با کنسولی که الان 25 تومان شد مقایسه کن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
من سیستم بستم 3060 و cpu 12400 با یه ترا ssd جمعا 40 شد
حالا مثلا کیس متوسط میخریدم و بعضی چیزا دست دوم بازم کمتر درمیومد و هم اینکه من شهرستان بودم که فروشنده باز دوباره روی این سودم کرده
اگه اینا رو ازش حذف میکردی شاید با 35 هم میشد جمعش کرد ولی درعوض کلی بازی مفتی ریخته و کارهای دیگه هم میشه انجام داد

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
اقا 50 میلیون سیستم خیلی عالی میشه جمع کرد شما چه طور سیستم 50 میلیونی را با کنسول مقایسه میکنی الان کارت 6700xt که 12 گیگ هست میشه بهترین مدلش را 20 تومان خرید بعد سیستم بر پایه 12400 هم بخری کلا میشه 20 میلیون روی هم میشه 40 تومان اونوقت شما این سیستم 40 میلیونی را با کنسولی که الان 25 تومان شد مقایسه کن
مقایسه نکردم . کلا فقط سیستم : کامپیوتر

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
یه چیز دیگه که خیلی ها در نظر نمیگرن میگن خب 24 تومن میدی یه کنسول میخری تمام به شخصه الان تنها دلیلی که کنسول نمیگریم اینه که tv که دارم 1080 هست یه tv خوب بخای بگیری حداقل 25-35 باید هزینه کنی. حقیقتا از وقتی GOW اومد دلسرد شدم چون من فقط کنسول رو برای انحصاری هاش میخوام واقعا زورم میاد 30 تومن پول TV بدم . به مانیتور هم که نمیشه وصل کرد مگه اینکه 4K باشه چون رزولوشن 2K رو اونجوری که میگن اسکیلش میکنه رو 1080

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
یه چیز دیگه که خیلی ها در نظر نمیگرن میگن خب 24 تومن میدی یه کنسول میخری تمام به شخصه الان تنها دلیلی که کنسول نمیگریم اینه که tv که دارم 1080 هست یه tv خوب بخای بگیری حداقل 25-35 باید هزینه کنی. حقیقتا از وقتی GOW اومد دلسرد شدم چون من فقط کنسول رو برای انحصاری هاش میخوام واقعا زورم میاد 30 تومن پول TV بدم . به مانیتور هم که نمیشه وصل کرد مگه اینکه 4K باشه چون رزولوشن 2K رو اونجوری که میگن اسکیلش میکنه رو 1080
منم مشکل شمارو دارم .. متاسفانه 50تایی آب میخوره که بیشتر هم درمیاد . فکرش هم عذاب آوره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
الان اکثر مانیتورها ورودی HDMI هم دارم یک عدد 22 یا 24 اینچ بخرید 1080 از نزدیک بازی کنید قیمتیم نداره با 4 5 تومن می شه پنل VA خرید

• Like
Reactions: Taha75

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
غیر منتظره بود واقعا اصلا انتظار نداشتم
من خودم فک میکردم سونی برنامش اینه اکثر بازی ها رو بعد مثلا دو سال از انتشار بازی برای pc بده
بعد که گزارش اومد که تا 2025 فقط 50 درصد بازی ها رو برای pc منتشر میکنه ، گفتم پس حتما فقط سرویس محور ها میده دیگه به سینگل پلیر داستانی نمیرسه
حالا اینو منتشر میکنه که من نگاه هم کردم جز لیک های انویدیا هم نبود
یکم عجیبه چون وقتی سیستم سلر ترین بازی کنسول نسل قبلتو منتشر میکنی پس قاعدتا با منتشر کردن بقیه ی بازی ها هم مشکلی نداری

لیست لیک انویدیا بازیای سونی
  • Demon's Souls
  • Ghosts of Tsushima
  • God of War ✅
  • Gran Turismo 7
  • Helldivers 2
  • Horizon Forbidden West
  • Ratchet & Clank
  • Returnal
  • Sackboy: A Big Adventure
  • Uncharted: Legacy of Thieves Collection

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
غیر منتظره بود واقعا اصلا انتظار نداشتم
من خودم فک میکردم سونی برنامش اینه اکثر بازی ها رو بعد مثلا دو سال از انتشار بازی برای pc بده
بعد که گزارش اومد که تا 2025 فقط 50 درصد بازی ها رو برای pc منتشر میکنه ، گفتم پس حتما فقط سرویس محور ها میده دیگه به سینگل پلیر داستانی نمیرسه
حالا اینو منتشر میکنه که من نگاه هم کردم جز لیک های انویدیا هم نبود
یکم عجیبه چون وقتی سیستم سلر ترین بازی کنسول نسل قبلتو منتشر میکنی پس قاعدتا با منتشر کردن بقیه ی بازی ها هم مشکلی نداری

لیست لیک انویدیا بازیای سونی
  • Demon's Souls
  • Ghosts of Tsushima
  • God of War ✅
  • Gran Turismo 7
  • Helldivers 2
  • Horizon Forbidden West
  • Ratchet & Clank
  • Returnal
  • Sackboy: A Big Adventure
  • Uncharted: Legacy of Thieves Collection
خب مزه پول رفته زیر زبون سونی باز خوبه با تاخیر میده ولی منی که سونی فن بودم دیگه له له نمیزنم یه مدت دست نگه میدارم رو pc با گرافیک فریم ریت بهتر تجربش میکنم (هرچند حداقل ۱ سال باید صبر کرد )
کلا pc داشته باشی دوسر برده هم گیم پس ماکرو هست هم انحصاری های سونی دیگه چی میخوای تازه استیم اپیک هم بزار کنارش از لحاظ هزینه خرید هم باصرفه تره برای ارج بازها
اگه کسی مشکلی با بودجه نداره فقط بره طرف pc

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,356
نام
بابک
خب مزه پول رفته زیر زبون سونی باز خوبه با تاخیر میده ولی منی که سونی فن بودم دیگه له له نمیزنم یه مدت دست نگه میدارم رو pc با گرافیک فریم ریت بهتر تجربش میکنم (هرچند حداقل ۱ سال باید صبر کرد )
کلا pc داشته باشی دوسر برده هم گیم پس ماکرو هست هم انحصاری های سونی دیگه چی میخوای تازه استیم اپیک هم بزار کنارش از لحاظ هزینه خرید هم باصرفه تره برای ارج بازها
اگه کسی مشکلی با بودجه نداره فقط بره طرف pc
آخه الان قضیه بودجه هم تا درصد زیادی حل شده و مثل قبل نیست
شما فکر کن اصلا ۲۲ تومن بدی ps5
میتونی با همین قیمت یه کیس ۳۰۵۰ ببندی که حداقل تمام بازی های آنلاین الان رو با دستکاری تنظیمات بالای ۶۰ فریم میده
از اونور قیمت بازیای کنسولم هست که سر به فلک کشیده،خیلیارو میشناسم از بچه های همینجا و من جمله خودم دیگه ۶ ماه یکبارم نمیتونیم یه اکانت ظرفیتی بخریم...
اون قدیم بود که کنسول خیلی بصرفه تر بود،الانم هنوز بصرفه هست اما خودشو که میخری میمونی با یه دنیا هزینه نرم افزاری

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر