عرضه Horizon: Zero Dawn در سال ۲۰۲۰ بر روی PC (گزارش کوتاکو)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای جیسون شرایر سردبیر وبسایت پرمخاطب کوتاکو که یکی از منابع مهم خبری صنعت ویدیو گیم محسوب میشود و سابقه طولانی در لو دادن اطلاعات درست صنعت ذکر شده دارد، شایعه عرضه نسخه پی سی بازی Horizo: Zero Dawn رای پی سی را رد نکرد.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۲۸_۲۱-۱۹-۰۸.jpg
تقریبا دو الی سه هفته پیش بود که یک بلاگر مشهور روسی خبر از عرضه بازی انحصاری پلی استیشن 4 یعنی Horizo: Zero Dawn برای پی سی در ماه فبریه 2020 را داده بود. وی همچنین پیش تر خبر عرضه بازی دث استردنیگ برای پی سی را یکسال زودتر لو داده بود. اما به هر جهت بسیاری این شایعه را نادیده گرفتند تا پای اقای جیسون شرایر به وسط قضیه باز شد.

در توییتر یک کاربر از جیسون شرایر پرسیده است که آیا میتوانیم خبر شایعه عرضه Horizon: Zero Dawn برای پی سی را به فراموشی بسپاریم که وی پاسخ میدهد من نمیتوانم این شایعه را رد کنم. احتمالش وجود دارد.

اپدیت: شایعه به واقعیت پیوست

بازی Horizon: Zero Dawn از ابتدای سال 2020 تا 17 فروردین ماه به سرویس PS NOW که بر روی PC نیز دردسترس است، اضافه خواهد شد.

اپدیت 2: اقای جیسون شرایر باتوجه به منابع داخلی خود عرضه نیتیو این بازی را در سال 2020 برای پی سی تایید کرد

اپدیت 3: جیسون شرایر احتمال عرضه انحصاری های بیشتری از سمت پلی استیشن را برای PC تایید کرد.
دلست او اس 2 ؟

اپدیت 4: نسخه PC بازی دو روز قبل از سالگرد دو سالگی در سایت آمازون لیست شد

اپدیت 5: بازی توسط سونی رسما برای PC برای عرضه در تابستان 2020 تایید شد (استیم)

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۷_۲۰-۲۰-۲۷.jpg

در یک سال اخیر کمپانی سونی بشدت از عرضه بازیهای خود به صورت انحصاری فاصله گرفته و عناوین بزرگ نسل هشتمی آنها همانند دیترویت، دث استرندینگ برای پی سی عرضه و تایید شده اند. و همچنین نسخه MLB The Show 21 کمپانی مذکور به تایید رسمی مولتی پلتفرم خواهد شد. همچنین هفته گذشته سونی تاریخ عرضه بازی نسبتا کوچک Predator: Hunting Grounds را برای پی سی و پلی استیشن 4 تعیین کرد.

منبع:

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
با توجه به اینکه Horizon 2 قطعا یا بازی لانچ PS5 و یا سال الو عرضه میشه، امدن نسخه اول برای PC، اونم چند ماه مونده به عرضه PS5 بسیار اقدام هوشمندانه ای خواهد بود. چون ممکنه بسیاری از گیمرهایی که روی PC میزنن بازی رو قبلا تجربه نکردن بهش علاقه مند بشن و به خاطر شماره دوم سریع بیان سراغ PS5. سونی باید همین فرمون رو در مورد TLoU هم میرفت.
عزیز شما خودت را بذار جای یه پی سی گیمر
برای مجاب شدن برای خرید یه بازی میری یوتیوب تریلر یا گیم پلی ازش میبینی و نقدهاشو و نمره هاش و نظر مردم رو میخونی یا ۶۰ دلار میدی نسخه قبلیش رو بازی میکنی تا مجاب بشی نسخه جدیدش را بخری؟
منظورم از این حرفم اینه که مطمئنا همه پی سی گیمرها میدونن HZD بازی خوبیه
کاملا مشخصه سونی نسل بعد برای عرضه همزمان یا با تاخیر عناونیش واسه پی سی برنامه داره

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظر میاد PS5 برای سونی فقط یه آپشنه که دلیلی نمیبینه معرفیش کنه
اینطور که آمازون لیک کرده یعنی نسخه فیزیکی هم داره بازی ؟!

قطعا PS5 برای سونی یک آپشن هست زمانی که شما میتونی بازی ای مثل هرایزن و دنباله های آتی رو برروی PS4، PC و PS Now به صورت استریم تجربه کنی چه نیازی به خرید مثلا پلتفرم جدید هست؟

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اخطار به دلیل بد حرف زدن
قطعا PS5 برای سونی یک آپشن هست زمانی که شما میتونی بازی ای مثل هرایزن و دنباله های آتی رو برروی PS4، PC و PS Now به صورت استریم تجربه کنی چه نیازی به خرید مثلا پلتفرم جدید هست؟
هیچ نیازی نیست آدمی که عقل سالم داشته باشه PC میخره !
PS5 بدون شک یه آپشن کناری هست برای سونی پلتفرم اول PC هستش از این به بعد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
عزیز شما خودت را بذار جای یه پی سی گیمر
برای مجاب شدن برای خرید یه بازی میری یوتیوب تریلر یا گیم پلی ازش میبینی و نقدهاشو و نمره هاش و نظر مردم رو میخونی یا ۶۰ دلار میدی نسخه قبلیش رو بازی میکنی تا مجاب بشی نسخه جدیدش را بخری؟
منظورم از این حرفم اینه که مطمئنا همه پی سی گیمرها میدونن HZD بازی خوبیه
کاملا مشخصه سونی نسل بعد برای عرضه همزمان یا با تاخیر عناونیش واسه پی سی برنامه داره

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
نه همه PC گیمرا ها مثل من شما نیستن که سرشون تو متا و ریست ارا و رددیت و غیره باشه خیلی از PC گیمرا شاید حتی یـ بار هم اسم بازی رو نشنیده باشن یا شنیدن اصلا پیگیر خبرش هاش نشدن چون انحصاری بوده و این صحبتا اگه فن بیسش رو PC درست بشه مسلما یک سریا رو وادار میکنه به خاطر عشق و علاقه ای که بازی پیدا کردن تن به خرید کنسول بدن خود من به خاطر همین بازی کنسول گرفتم من سرم توی اخبار و فروم و این چیزا بوده بقیه مثل من نیستن فقط کافیه طعم بازی بره زیر زبون اون دسته افراد اگه همین افراد 100K هم باشن برا سونی کافیه همین 100Kبا تعریف دهن به دهن بعد دو سه سال میشن 1 میلیون و ....

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دقیقا هم همینطوره... حالا اون دوستمون ادعا داره که سونی هیچوقت همچین خودکشی رو نمیکنه.... ولی وقتی یه بازی همزمان روی پلتفرم های در دسترس قرار میگیره... چه دلیلی برای خرید کنسول هست... خصوصا برای ایرانی ها...
اختلاف قیمت بستن یه PC با کنسول رو نگاه نکنید، نسل بعد کنسول رو که اینجا بخری، بعد باید وایسی خودش و جعبش رو تماشا کنی...

• Like
Reactions: Un_Tlou

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیقا هم همینطوره... حالا اون دوستمون ادعا داره که سونی هیچوقت همچین خودکشی رو نمیکنه.... ولی وقتی یه بازی همزمان روی پلتفرم های در دسترس قرار میگیره... چه دلیلی برای خرید کنسول هست... خصوصا برای ایرانی ها...
اتفاقا بر عکس، چه دلیلی برای جمع کردن یه PC گرون قیمت تو این وضعیت شخمی مملکت برای یه ایرانی هست؟:D من PC گیمر دارم این روزا به خرید کنسول فکر میکنم بعد تو میگی کسی سراغ کنسول نمیره دیگه؟:)) کسی کُلیه نمیخواد؟:))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اتفاقا بر عکس، چه دلیلی برای جمع کردن یه PC گرون قیمت تو این وضعیت شخمی مملکت برای یه ایرانی هست؟:D من PC گیمر دارم این روزا به خرید کنسول فکر میکنم بعد تو میگی کسی سراغ کنسول نمیره دیگه؟:)) کسی کُلیه نمیخواد؟:))

اتفاقا کنسول که خریدی کلیه که هیچ، قرنیه و غیره هم بزار برای فروش... باز حداقل مایکرو سافت فرست پارتی هاش رو day 1 میزاره روی گیم پس، طرف سونی از این خبرا هم نیست....

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
برای کسی که خودش پی سی داره و فقط نیاز به خرید کارت گرافیک داره ارتقا پی سی خیلی منطقی تره،مخصوصا که انویدیا برنامه های بزرگی داره و بزودی کارت گرافیکای سری 30 رو معرفی میکنه!ولی کسی که اصلا پی سی نداره خرید کنسول(مخصوصا کنسول مایکرو بخاطر گیم پس) خیلی منطقی تره و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر...ولی خب باید دید هرکی از پلتفرمی که میخره چی میخواد؟کسی که انحصاری روز لانچ میخواد حتما کنسول سونی رو میخره!کسی که میخواد هاردکور شوتر بازی کنه پی سی.. و کسی که قدرت زیاد و قیمت مناسب میخواد ایکس باکس

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
اختلاف قیمت بستن یه PC با کنسول رو نگاه نکنید، نسل بعد کنسول رو که اینجا بخری، بعد باید وایسی خودش و جعبش رو تماشا کنی...

horizon zero dawn 1 برای PC منتشر نشده
horizon zero dawn 2 احتمالا انحصاری لانچ یا حداکثر 2021
سونی سرمایه گذاری زیادی روی PS5 کرده و امکان نداره چنین ضربه به خودش بزنه
حداکثر بازی های قدیمی عرضه میکنه نه انحصاری های PS5
سیاست جدید چیه ؟ خودکشی ؟
سونی داره چند میلیارد دلار برای ps5 هزینه میکنه عرضه انحصاری ها ps5 برای pc مشابه خودکشی

------------------------------------------------

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اقا اینایی که این قدر برای خرید بازی نگرانن گویا تا حالا طعم اکانت های افلاین رو نچشیدن
بابا میری 200 میدی برات 1 ترا هارد پر میکنن دیگه غم بازیت چیه؟؟
بله یه روزی بازی پلمپ میدادن 200 اونم روزای اول انتشار ولی الان که همون بازی شده 700 تومن خب مگه مجبوری بری دیسک بگیری؟؟
اگر این هوم بی نهایت اکانت های XBOX نسل بعدم باشه فقط بچسبید به لاکهارت هم از PS5 و سری اکس ارزون تر خواهد بود هم میری تند تند هارد پر میکنی با قیمت حداکثر حالا میگیریم نسل بعد گرون تر بگیرن 400 تومن

• Like
Reactions: g4mer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اقا اینایی که این قدر برای خرید بازی نگرانن گویا تا حالا طعم اکانت های افلاین رو نچشیدن
بابا میری 200 میدی برات 1 ترا هارد پر میکنن دیگه غم بازیت چیه؟؟
بله یه روزی بازی پلمپ میدادن 200 اونم روزای اول انتشار ولی الان که همون بازی شده 700 تومن خب مگه مجبوری بری دیسک بگیری؟؟
اگر این هوم بی نهایت اکانت های XBOX نسل بعدم باشه فقط بچسبید به لاکهارت هم از PS5 و سری اکس ارزون تر خواهد بود هم میری تند تند هارد پر میکنی با قیمت حداکثر حالا میگیریم نسل بعد گرون تر بگیرن 400 تومن
نه عزیزم نچشیدم... حتی اکانت ظرفیتی قانونی هم نگرفتم... حتی اگه سمتشم برم، به خاطر اینکه سلیقه متفاوتی که دارم، خیری از این اکانت ها به من نمیرسه...

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
نه عزیزم نچشیدم... حتی اکانت ظرفیتی قانونی هم نگرفتم... حتی اگه سمتشم برم، به خاطر اینکه سلیقه متفاوتی که دارم، خیری از این اکانت ها به من نمیرسه...
عزیز من خوده اسپنسر و یوشیدا هم پاشن بیان ایران نمیرن 700 تومن پول بازی بدن
خب مگه مجبوری این همه هزینه میکنی؟
PS4 که داری بذار برای لست و گوست
یه وان اس ال دیجیتال بگیر برای بازی های مولتی بده برات با 150 کل 1 ترا پر میکنن هرچی بازی نکردی برات میریزن به انتخاب خودت بعدم بفروشش خلاص
نسل بعدم برا اگر بساط اکانت های هوم بی نهایت باشه فقط لاکهارت میتونه ایران رو نجات بده

• Smile
Reactions: g4mer

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
عزیز من خوده اسپنسر و یوشیدا هم پاشن بیان ایران نمیرن 700 تومن پول بازی بدن
خب مگه مجبوری این همه هزینه میکنی؟
PS4 که داری بذار برای لست و گوست
یه وان اس ال دیجیتال بگیر برای بازی های مولتی بده برات با 150 کل 1 ترا پر میکنن هرچی بازی نکردی برات میریزن به انتخاب خودت بعدم بفروشش خلاص
نسل بعدم برا اگر بساط اکانت های هوم بی نهایت باشه فقط لاکهارت میتونه ایران رو نجات بده
بازيهاي خاص بازي ميكنه نه اين بلاك باسترها اسمش رو خيلي از مغازه دارها هم نميدونن براي همين باسد ديجيتال بخره ...

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آمازون صفحه رو حذف کرد ولی کیه که تا الان خبر به گوشش نرسیده... :))

هیچ نیازی نیست آدمی که عقل سالم داشته باشه PC میخره !
PS5 بدون شک یه آپشن کناری هست برای سونی پلتفرم اول PC هستش از این به بعد
بله دیگه الان هر بنی بشری که با کنسول راحت تره و حال میکنه بخره شد نفهم و کم عقل. :D اینا تنها چیزی که نیاز داشتن راهنمایی های روشنگرانه شما بود که خداروشکر بهش رسیدن.
من قصد توهین ندارم ولی حقیقتا وقتی یکی میاد میگه هرکی اینو خرید فلانه یا هرکی اونو خرید بهمانه، نمیتونم درک کنم چه پروسه ای تو ذهن طرف طی شده که با خودش گفته من انقد خفنم که هرکی مثل من فکر نکنه عقلش کار نمیکنه و سالم نیست! :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
برای کسی که خودش پی سی داره و فقط نیاز به خرید کارت گرافیک داره ارتقا پی سی خیلی منطقی تره،مخصوصا که انویدیا برنامه های بزرگی داره و بزودی کارت گرافیکای سری 30 رو معرفی میکنه!ولی کسی که اصلا پی سی نداره خرید کنسول(مخصوصا کنسول مایکرو بخاطر گیم پس) خیلی منطقی تره و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر...ولی خب باید دید هرکی از پلتفرمی که میخره چی میخواد؟کسی که انحصاری روز لانچ میخواد حتما کنسول سونی رو میخره!کسی که میخواد هاردکور شوتر بازی کنه پی سی.. و کسی که قدرت زیاد و قیمت مناسب میخواد ایکس باکس

جدا عبارت جالبی شده

انحصاری روز لانچ میخوای برو کنسول سونی رو بخر! ولی مطمعن باش یکی در میون یکسال بعد برای PC عرضه میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر