عرضه Horizon: Zero Dawn در سال ۲۰۲۰ بر روی PC (گزارش کوتاکو)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای جیسون شرایر سردبیر وبسایت پرمخاطب کوتاکو که یکی از منابع مهم خبری صنعت ویدیو گیم محسوب میشود و سابقه طولانی در لو دادن اطلاعات درست صنعت ذکر شده دارد، شایعه عرضه نسخه پی سی بازی Horizo: Zero Dawn رای پی سی را رد نکرد.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۲۸_۲۱-۱۹-۰۸.jpg
تقریبا دو الی سه هفته پیش بود که یک بلاگر مشهور روسی خبر از عرضه بازی انحصاری پلی استیشن 4 یعنی Horizo: Zero Dawn برای پی سی در ماه فبریه 2020 را داده بود. وی همچنین پیش تر خبر عرضه بازی دث استردنیگ برای پی سی را یکسال زودتر لو داده بود. اما به هر جهت بسیاری این شایعه را نادیده گرفتند تا پای اقای جیسون شرایر به وسط قضیه باز شد.

در توییتر یک کاربر از جیسون شرایر پرسیده است که آیا میتوانیم خبر شایعه عرضه Horizon: Zero Dawn برای پی سی را به فراموشی بسپاریم که وی پاسخ میدهد من نمیتوانم این شایعه را رد کنم. احتمالش وجود دارد.

اپدیت: شایعه به واقعیت پیوست

بازی Horizon: Zero Dawn از ابتدای سال 2020 تا 17 فروردین ماه به سرویس PS NOW که بر روی PC نیز دردسترس است، اضافه خواهد شد.

اپدیت 2: اقای جیسون شرایر باتوجه به منابع داخلی خود عرضه نیتیو این بازی را در سال 2020 برای پی سی تایید کرد

اپدیت 3: جیسون شرایر احتمال عرضه انحصاری های بیشتری از سمت پلی استیشن را برای PC تایید کرد.
دلست او اس 2 ؟

اپدیت 4: نسخه PC بازی دو روز قبل از سالگرد دو سالگی در سایت آمازون لیست شد

اپدیت 5: بازی توسط سونی رسما برای PC برای عرضه در تابستان 2020 تایید شد (استیم)

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۷_۲۰-۲۰-۲۷.jpg

در یک سال اخیر کمپانی سونی بشدت از عرضه بازیهای خود به صورت انحصاری فاصله گرفته و عناوین بزرگ نسل هشتمی آنها همانند دیترویت، دث استرندینگ برای پی سی عرضه و تایید شده اند. و همچنین نسخه MLB The Show 21 کمپانی مذکور به تایید رسمی مولتی پلتفرم خواهد شد. همچنین هفته گذشته سونی تاریخ عرضه بازی نسبتا کوچک Predator: Hunting Grounds را برای پی سی و پلی استیشن 4 تعیین کرد.

منبع:

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بر خلاف بقیه ، پیشگویی های علی ونوم داره به واقعیت میپیونده ... ولی اگه لست عرضه بشه من بهش ایمان میارم ... :D:D:D:D
لست میدیم گیرز میگیریم :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
@Ali Venom
میگم برو سراغ آپدیت چهرم. سومیشم یه تایید نسبی گرفته
اینم ز lin=kedin
Thorough understanding of current GPU architectures (AMD GCN, NVIDIA CUDA)
Experience with DirectX12, Vulkan or other modern graphics or compute APIs
Console or PC programming experience

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
والا یه زمانی به نظر منpc برای ما ایرانی ها مخصوصا توجیه اقتصادی داشت ولی الان نه والا حداقل من که نمیتونم ۱۰ یا ۱۵ میلیون خرج کنم یه PC با قدرت high جمع کنم در صورتی که با نصف این پول میتونم یه کنسول به روز بگیرم و حداقل ۶ یا ۷ سال هر بازی بیاد راحت بازی کنم درسته که از نظر خرید بازی روی PC دیگه خیالم راحته و نهایتش روی استیم با کلی تخفیف بازی رو میگیرم و بازی میکنم ولی باز هم من به انتخاب خودم میرم سمت کنسول
ولی بازهم سلیقه ای هست چون دوستانی بودن که میگفتن دوست دارم بازی ها رو موس و کیبورد بازی کنم تا دسته ی کنسول.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
تاپیک اپدیت شد با لیست شدن بازی برای PC در امازون فرانسه
به نظر میاد PS5 برای سونی فقط یه آپشنه که دلیلی نمیبینه معرفیش کنه
اینطور که آمازون لیک کرده یعنی نسخه فیزیکی هم داره بازی ؟!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
با توجه به اینکه Horizon 2 قطعا یا بازی لانچ PS5 و یا سال الو عرضه میشه، امدن نسخه اول برای PC، اونم چند ماه مونده به عرضه PS5 بسیار اقدام هوشمندانه ای خواهد بود. چون ممکنه بسیاری از گیمرهایی که روی PC میزنن بازی رو قبلا تجربه نکردن بهش علاقه مند بشن و به خاطر شماره دوم سریع بیان سراغ PS5. سونی باید همین فرمون رو در مورد TLoU هم میرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر