عرضه بازی Limbo برای سیستم عامل iOS

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
limbo-1.jpg

اولین بار بازی Limbo در سال 2010 در شبکه XBLA عرضه شد که دچار استقبال فراوانی از سوی گیمر ها شد.پس از ان این بازی برای اکثر پلتفرم ها عرضه شد.
هم اکنون سازنده این بازی استودیو PlayDead تایید کرد که این بازی در هفته بعد مصادف با 3 جولای برای iPad, iPad 2, iPad Mini, iPhone 4S نیز با قیمت $4.99 عرضه می شود.

منبع

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
یه بازی تو Ios هست به نام BadLand ...
قیمتش هم ۶ دلاره
استثناییه این بازیه .،!! امسال هم به عنوان بازی برتر سال تو کنفرانس اپل معرفی شد
اگه بشه این بازی برای پلتفرم های دیگه عرضه بشه عالی میشه
سبکش هم عییین لیمبو هست و شاید از لیمبو هم بهتر

Sent from my iPhone5 using Tapatalk 2

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
خیلی از بازی های شاخ برای ios میاد ... که برای اندروید نه !!
جدایی از بازی های شرکت telltale بازی سایبریا هم چن هفته پیش برای ios اومد...
من موندم چقدر ساپورتش خوبه ....

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
همین الان دیدم .!! چرا واسه ایفون ۵ عرضه نمیشه .؟؟
چه کنیم .؟؟؟

فک کنم مثل اکثر بازی های Ios تو نسخه ی ۱.۰.۱ که چند روز بعد ۱ عرضه میشه واسه ی رزولیشن بالای ایفون ۵ و ایپد ۴ و ایپاد ۵

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
همین الان دیدم .!! چرا واسه ایفون ۵ عرضه نمیشه .؟؟
چه کنیم .؟؟؟

فک کنم مثل اکثر بازی های Ios تو نسخه ی ۱.۰.۱ که چند روز بعد ۱ عرضه میشه واسه ی رزولیشن بالای ایفون ۵ و ایپد ۴ و ایپاد ۵

Owners of iPad, iPad 2, iPad Mini, iPhone 4S and higher, and the latest generation of iPod Touch can pick the platformer up on the App Store

- - -ویرایش - - -

دوستمون توی ترجمه یادش رفته iPhone 5 رو بنویسه در منبع نوشته iPhone 4s and higher !!

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
چرا هر بازیــه شاخی باشه برا اندرویید نمیاد؟:|جریان چیه؟
دو دلیل داره !
1. Piracy بیش از حد در آندروید ... به شخصه تا الان بالای 600 دلار از App Store خرید داشتم ولی 1 Penny هم در Play Store خرج نکردم ، چون آندروید محدودیت نصب نداره و راحت هربرنامه ای بخوای میتونی از Third Pary stores بگیری واسه همینه زیاد دولوپر ها ترقیب نمیشن واسه آندورید بازی بسازن ، یا اول واسه iOS عرضه میکنن بعد یه مدت واسه آندروید !
2. دلیل دوم که مهم تره تعداد بیش از حد دستگاه های آندرویدی هست ! ببین الان سازنده های همین Limbo فقط باید واسه آیفون 4s و آیفون 5 بازی رو Optimize کنن ولی الان بیش از 100 گوشی آندرویدی هست که میتونه Limbo رو اجرا کنه ، که هرکدوم CPU و GPU مختلفی دارند به همین دلیل وقت خیلی خیلی زیادی واسه ساخت بازی برای آندوریدی میگیره !!!
این ضعف اندروید نیست ، بلکه بزرگ بودن بیش از حد و آزادی دنیای آندروید که مشکله !!

به شخصه همیشه گفتم بهترین پلتفرم برای Mobile Gaming به دلیل مسائل بالا iOS هست واسه همین بازی یا App خفن رو من همیشه واسه iOS میگیرم ولی در بقیه مثال آندورید هزاران کیلومتر با iOS فاصله داره و جلو تره...

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
دو دلیل داره !
1. Piracy بیش از حد در آندروید ... به شخصه تا الان بالای 600 دلار از App Store خرید داشتم ولی 1 Penny هم در Play Store خرج نکردم ، چون آندروید محدودیت نصب نداره و راحت هربرنامه ای بخوای میتونی از Third Pary stores بگیری واسه همینه زیاد دولوپر ها ترقیب نمیشن واسه آندورید بازی بسازن ، یا اول واسه iOS عرضه میکنن بعد یه مدت واسه آندروید !
2. دلیل دوم که مهم تره تعداد بیش از حد دستگاه های آندرویدی هست ! ببین الان سازنده های همین Limbo فقط باید واسه آیفون 4s و آیفون 5 بازی رو Optimize کنن ولی الان بیش از 100 گوشی آندرویدی هست که میتونه Limbo رو اجرا کنه ، که هرکدوم CPU و GPU مختلفی دارند به همین دلیل وقت خیلی خیلی زیادی واسه ساخت بازی برای آندوریدی میگیره !!!
این ضعف اندروید نیست ، بلکه بزرگ بودن بیش از حد و آزادی دنیای آندروید که مشکله !!

به شخصه همیشه گفتم بهترین پلتفرم برای Mobile Gaming به دلیل مسائل بالا iOS هست واسه همین بازی یا App خفن رو من همیشه واسه iOS میگیرم ولی در بقیه مثال آندورید هزاران کیلومتر با iOS فاصله داره و جلو تره...

2 مورد اول رو کاملا قبول دارم
ولی اینکه اندروید جلوتر از ios هست شک دارم =; بنده خودم قبل از اینکه ایفون 5 بگیرم به ترتیب تو این چند سال S1 و S2 و OneX داشتم
درواقع اندروید جز اسم هیچی نداره .... تو روونی و سرعت و اوپتیمایز رم هم که خیلی خیلی از ios عقب تر هست l-)
درسته محدودیتش بیشتر از اندروید هست ... ولی اگه جیلبریک کنید بهتون قول میدم که 100% ازادی عملتون بیشتر میشه ...
تقریبا با هزاران هزار توییک و برنامه های سیدیا هر کاری میشه انجام داد .... از تویییت iApFree بگیر که تمام امکانات و قفل های بازی های F2P رو باز میکنه .. تا Auxe و برنامه ی SpringWinter که شامل هزاران تم قابل دانلود میشه

شما احتمالا کارتون با Idevice جیلبریک نشده بوده ...!!! البته بازم ios جیلبریک نشده رو به Android ترجیح میدم :-*

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
یه بازی تو Ios هست به نام BadLand ...
قیمتش هم ۶ دلاره
استثناییه این بازیه .،!! امسال هم به عنوان بازی برتر سال تو کنفرانس اپل معرفی شد
اگه بشه این بازی برای پلتفرم های دیگه عرضه بشه عالی میشه
سبکش هم عییین لیمبو هست و شاید از لیمبو هم بهتر

من بازی کردم اصلا به پای limbo هم نمیرسه بازیش معمولیه ولی ارزش دانلود داره

ولی اینکه اندروید جلوتر از ios هست شک دارم =; بنده خودم قبل از اینکه ایفون 5 بگیرم به ترتیب تو این چند سال S1 و S2 و OneX داشتم
درواقع اندروید جز اسم هیچی نداره .... تو روونی و سرعت و اوپتیمایز رم هم که خیلی خیلی از ios عقب تر هست l-)
درسته محدودیتش بیشتر از اندروید هست ... ولی اگه جیلبریک کنید بهتون قول میدم که 100% ازادی عملتون بیشتر میشه ...
تقریبا با هزاران هزار توییک و برنامه های سیدیا هر کاری میشه انجام داد .... از تویییت iApFree بگیر که تمام امکانات و قفل های بازی های F2P رو باز میکنه .. تا Auxe و برنامه ی SpringWinter که شامل هزاران تم قابل دانلود میشه

شما احتمالا کارتون با Idevice جیلبریک نشده بوده ...!!! البته بازم ios جیلبریک نشده رو به Android ترجیح میدم :-*
کاملا با شما موافقم

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا

دوست عزیز خیلی انتخاب بین iOS و Android صلیقه ای هست من الان هم به iOS و هم به Android دسترسی دارم خوراک منم همین هک و جیلبریک هست تمام قابلیت های iOS و آندروید رو زیرو رو کردم .
روی هیچ مارک و شرکتی هم تعصب ندارم ، حرف شما رو هم قبول دارم که میگی " iOS رو به آندروید ترجیح میدم " چون این مسئله شخصی و مربوط به خود کاربر هست !
ولی با توجه به نیاز های من الان Android رو بهتر از iOS میدونم چون نیاز های من رو بهتر براورده میکنه !

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر