عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
من که به ایکس باکس لایو وصلم شدم خریدم کردم انلاین پسو می گم هم برای b*******f هم برای اساسین
با usb هم وصل شدم نمی دونم شما چی می گین

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوست عزيز ميتوني بگي من با لپ تاپ بايد چيكار كنم؟ لپ تاپ كه به كارت شبكه نياز نداره؟
و اينكه وصل كردن سيم ها رو يكم بيشتر و دقيق تر توضيح بده
با تشكر

شما که باید حتما مودمت وایرلس باشه یا اینکه از PC استفاده کن

---------- نوشته در 12:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 AM ارسال شده بود ----------

من این کارو کردم
بعد اینجوری شد
و کامپیوتر به اینترنت وصله با چیز پی ان دستگاه هم مرحله اول اتصال به کامپیوترو با موفقیت رد میکنه ولی هنوز ارور dns رو دارم:((

این آموزش برای ویندوز 7 هست.روی XP رو من تا حالا انجام ندادم

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 AM ارسال شده بود ----------

من که به ایکس باکس لایو وصلم شدم خریدم کردم انلاین پسو می گم هم برای b*******f هم برای اساسین
با usb هم وصل شدم نمی دونم شما چی می گین

من با USB هر چه تست زدم error داد و تنها با این روش که گفتم عملی شد.به جز من چند نفر دیگه از دوستام هم با USB نتیجه نگرفتن حالا شما چطور نتیجه گرفتین خدا عالم است!

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اقا vp رو از کجا گرفتین شاید اون مشکل داره نمیتونم

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
بچه شما بجای اینکه بیاین بگین چه مشکلی دارید فقط دارید گله میکنید!! امکانش نیست که فیلم تهیه کنم اما خط به خط توضیح میدم که چکار کردم...
این عکسو ببینید:
networksettingstestliveconnected.jpg

قسمت xbox 360 و network اگه سبز شد یعنی اینکه شما IP ها رو درست وارد کردید و مشکل IP و Loca area connection ندارید!

اگه تو قسمت Network و Internet ارور داد یعنی اینکه مشکل شما از تنظیمات چیز پی ان هستش!

کسانی که مودم معمولی دارن باید USB مودم رو که یه کابل ست رو به کامپیوتر یا لپ تاپ بزنن و کابل لن رو به ایکس باکس!
کسانی که مودم ADSL دارن اما وایرلس هستش ( یعنی خط ADSL دارن اما مودمشون وایرلس هست ) می تونن با وایرلسش به لپ تاپ وصل شن و با کابل لن به ایکس باکس.
تا اینجا اوکی؟ الان میریم سراغ تمامی کار هایی که خودم انجام دادم.

وسایل مورد نیاز برای share کردن: فقط ویندوز 7
1. ایکس باکس :d
2. کامپیوتر یا لپ تاپ که ویندوز 7 داره !! ( این آموزش فقط برای ویندوز 7 ست )*
3.مودم ADSL معمولی دارای دو پورت یا داشتن کابل USB ( برای کسانی که با PC کار میکنند ) * توجه داشته باشید که حتما باید USB رو روی سیستمتون نصب کنید تا فعال شه !
3-1. مودم وایرلس ADSL ( دارای پورت LAN )
4. کابل LAN
5. چیز پی ان

من چون با لپ تاپ این کارو انجام دادم ، مودم وایرلس توضیح میدم. قبل از اینکه شروع کنید مطمئن شید که تنظیمات مودم روی حالت AUTO می باشد! یعنی نه IP نه DNS رو دستی وارد نکرده باشید. ضمن اینکه مطمئن شید که IP مودم شما طبق همین IP که در قسمت پایین توضیح خواهم داد یکی باشد ( بعضی از مودم ها 192.168.1.1 نیست ) برای امتحان کردن می تونید با باز کردن یک Internet Explorer یا هر مرورگر دیگه و وارد کردن 192.168.1.1 استفاده کنید. اگر وارد تنظیمات شدید یعنی اینکه IP مشکلی نداره اما اگر نشدید به دفترچه راهنمای مودم مراجعه کنید. اگر عدد دیگری بود جایگزین IP 192.168.0.1 کنید.

1. مودم، لپ تاپ و ایکس باکس رو روشن میکنید.
2. کابل ها رو همونطور که گفتم در قسمت بالا وصل میکنید.
3. به قسمت Network connection ایکس باکس برید و در قسمت WIRED مطمئن شید که تیک خورده یعنی کابل وصل شده.
4. تنظیمات connection رو به حالت اول در بیارید. Restore to factory
5.تنظیمات رو روی حالت AUTOMATIC بذارید.

فعلا دیگه کاری به ایکس باکس ندارید، سراغ لپ تاپ برید.

1. از توی Control Panel گزینه Network and Sharing center کلیک کنید. در قسمت سمت چپ گزینه Change Adapter Settinge رو انتخاب کنید.
2. روی " Loca Area Connection " دو بار کلیک کنید تا پنجره loca area connection properties باز شود.
3. روی " Internet Protocol Version 4 " دو بار کلیک کنید تا پنجره internet protocol version 4 Properties باز شود.
4. تنظیمات IP رو روی " Use The Following IP Address " بذارید تا بتونید IP و دیگر اعداد لازم رو وارد کنید.
5. در قسمت " IP Address " اعداد رو به این صورت وارد کنید: 192.168.0.1
6. در قسمت " Subnet Mask " اعداد رو به این صورت وارد کنید: 255.255.255.0
7.در قسمت " Default geaway " اعداد رو به این صورت وارد کنید: 192.168.1.1
8. قسمت پایین همین پنجره مربوط به DNS server ها میباشد که شما فقط در قسمت اول یعنی " Preferred DNS server " اعداد رو به این صورت وارد می کنید: 192.168.1.1 به قسمت باکس پایین یعنی Alternate DNS server کاری نداشته باشید و خالی بذارید و دکمه OK رو برنید.

حالا نوبت به کانکشن چیز پی ان رسیده :d
1. روی کانکشن چیز پی ان دو بار کلیک کنید تا کانکشن چیز پی ان باز بشه.
2. Properties رو انتخاب کنید.
3. در قسمت آخر روی تب " Sharing " رو کلیک کنید تا وارد تنظیمات Share شوید. ( اگر تب Sharing نداشتید از کسی که چیز پی ان خریدید کمک بگیرید تا یه دونه کانکشن sharing دار بهتون بده:d )
4. گزینه اول یعنی " ...Allow other network user to connect " تیک بزنید.
5.گزینه آخر یعنی " allow other network user to control or disbale the shared the internet connection " تیک بزنید.
6. در قسمت " Home network connection " کانکشنه " Loca Area Connection " انتخاب کنید و سپس دکمه Ok را بزنید و کانکت شوید.

حالا به سراغ ایکس باکس برید.
1. تنظیمات رو دوباره به حالت Automatic در بیارید تا تنظیماتی که درست کردین رو بشناسه.
2. Test Connection رو بزنید.

اگر تمامی موارد رو بدون ارور پشت سر گذاشت یعنی اینکه شما موفق به Share یا اشتراک گذاری این دو وسیله شده اید.
پروفایلتون رو Sign in کنید و هر چیزی که لازم دارید دانلود کنید.

دقیقا مو به مو تمامی کارایی که خودم انجام دادم رو واستون توضیح دادم. امیدوارم بتونه کمکتون کنه.
ضمن اینکه اگر ما نمی تونیم از امکانات لایو استفاده کنیم دلیلش اینکه اونا با توجه به گفته خودشون نماینده فروش در کشورمون ندارن بخاطر همین هم اجازه این کار رو نمیدن!!! ( البته حرفی که زدن کاملا توجیه بیش نبوده و قضیه چیز دیگه ای ست ... )
موفق باشید.

داداش ممنون،آموزشت جامع و کامل بود.
توی 5 دقیقه وصل شدم،هیچ مشکلی هم نداشتم به غیر این که تو پارتی نمیره،اونم فکر کنم مشکل از چیز پی ان خودمه ولی در کل آموزشت عالی بود.
یک دنیا ممنون>:d

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
برای من اینجا مشکل میگیره وقتی ایک باکس رو مبزارم اتومات ip نمیگیره میگه cant obtain ip

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
به صورت دستی بزارید

IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
Primary DNS: 192.168.0.1
Sec DNS: 0.0.0.0
من از روی اموزش ANGEL رفتم راحتم کانکت شدم اولش اتو میزاشتم ارور می داد بعد اینارو گذاشتم درس شد
قابل توجه دوستان من با هزار بدبختی از V پیز N مجانی استفاده کردم هر 3 دقه قطع می شد

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من با هزار بدبختی و با کمک دوستان بلا خره فهمیدم چی به چیه حالا میتونم اینترنت رو از کامپیوتر بگیرم واسه xbox ولی چیز پی ان رو همون جوری میخوام شیر کنم نمیشه و ارور dns میده یعنی اینترنت معمولی شیر میشه چیز پی ان ارور میده دیگه حتما ایراد از چیز پی ان هست یکی یه خوبشو واسه این کار معرفی کنه

ferreroir

کاربر سایت
Jul 7, 2012
13
سلام
آقا یکی‌ به من کمک کنه
من ۱۶۰۰ تا پوینت خریدم، که ۸۰۰ تاشو بدم واسه اونلاین بازی کردن فیفا، اما الان که تو فیفا میزنم PURCHASE کن . Status Error
80153410
میده و نمی‌شه خرید، باید چیکار کنم !!!؟

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ببخشید یه نکته ای که من تا حالا حواسم نبود
مگه میشه ما ip رو تو لپ تاپ بدیم 0.1 بعد gateway بدیم 1.1؟؟؟؟؟؟
چطوری شما با اون تنظیم رفتین و جواب گرفتین؟؟؟؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام
آقا یکی‌ به من کمک کنه
من ۱۶۰۰ تا پوینت خریدم، که ۸۰۰ تاشو بدم واسه اونلاین بازی کردن فیفا، اما الان که تو فیفا میزنم PURCHASE کن . Status Error
80153410
میده و نمی‌شه خرید، باید چیکار کنم !!!؟
خوش اومدی با *** هر چند خودم هنوز نتونستم

X sadegheih X

کاربر سایت
Dec 27, 2011
92
نام
یوسف صادقیه
افرادی که مودمشون معمولی هست دقت کنند:

به هیچ وجه با کابل USB نمیشه چی پی ان Share کرد.تنها راه حل خرید یک عدد کارت شبکه و یک کابل LAN دیگه هستش که تا فردا یک آموزش تصویری از نحوه share کردن رو میذارم.ضمنا بسیار کار راحتی هستش فقط چند تا نکته مهم رو باید دقت کرد وگرنه اعصابتون خراب میشه و هیچکاری نمی تونید بکنید.
پس باید برم یکی دیگه مودم بخرم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
داداش ممنون،آموزشت جامع و کامل بود.
توی 5 دقیقه وصل شدم،هیچ مشکلی هم نداشتم به غیر این که تو پارتی نمیره،اونم فکر کنم مشکل از چیز پی ان خودمه ولی در کل آموزشت عالی بود.
یک دنیا ممنون>:d
من از این روش میرم وقتی میخوام چیزرو شیر کنم ارور میده765

bf5e202fc973.jpg

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
ببخشید یه نکته ای که من تا حالا حواسم نبود
مگه میشه ما ip رو تو لپ تاپ بدیم 0.1 بعد gateway بدیم 1.1؟؟؟؟؟؟
چطوری شما با اون تنظیم رفتین و جواب گرفتین؟؟؟؟
عزیزم دقت کن تو اون چیزی که من نوشتم گفتم 192.168.0.1 پس درسته

بچه هایی که ویندوز xp دارن! این تایپیک رو مطالعه کنن: http://forum.bazicenter.com/thread5873/

بچه خودتی(شوخی به دل نگیری)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر