طول عمر کنسول Play Station 5 حدود 6-7 سال خواهد بود که شامل PS5 Pro نیز می‌شود  

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
در مصاحبه‌ای که اخیراً در بیست و پنجمین سالگرد PlayStation با مدیر اجرائی شرکت SONY آقای Masayasu Ito  انجام شده است؛ جزئیاتی از برنامه‌های این شرکت در نسل آینده و چرخۀ عمر کنسول Play Station 5 بیان شده است که بر اساس آن گویا این کنسول حدود 6 تا 7 سال عمر خواهد کرد و نسخۀ ارتقاء یافتۀ آن یعنی PS5 Pro نیز در میانۀ نسل عرضه خواهد شد.
ps.jpg

طبق این مصاحبه که توسط سایت Gameinformer انجام شده است؛ این کنسول تا سال 2027 عمر خواهد کرد و نسخۀ ارتقاء یافتۀ آن یعنی PS5 Pro نیز در میانۀ نسل عرضه خواهد شد؛ مانند کنسول PS4 Pro که نسخۀ ارتقاء یافتۀ کنسول PS4 است. گویا شرکت «سونی» همچنان روند ساخت کنسول‌های میان نسلی را در برنامه...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
بهتر بود همون اول نسل کنسول پایه و پرو رو معرفی معرفی میکردن!!!
اون مدل پرو که فرضا نوامبر 2023 قرار عرضه شه الان قیمتش راحت بالا 1000 دلار یا حتی 1500 دلاره!
برای همین هیچوقت نمیتونن الان معرفی و عرضش کنن
همین PRO سال 2013 راحت 1000 دلار قیمت میخورد
خب مشکل اینجاست همین ps4 pro که میگی اویل 2-سکیرو-هیتمن-ریج -گاد 2018 استار وارز 2018 و کلی بازی دیگه رو 60 فریم ران میکنه در حالی که مدل پایه توی همون 30 فریم به زور درجا میزنه
همچین کم تفاوتی هم نیست ها
هیچکدوم اینا 60 فریم ثابت نیستن همین گادو رو پرو گذاشتم دائما افت فریم داشت و قشنگ تجربه بازی بهم میزد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
خدا خیرش بده اینجوری صبر میکنم همون پرو رو میگیرم اوایل این نسل هم بازی خاصی نیومد ارزش داشته باشه
آره مثل همین نسل عمل کن :D مرسی که بودی!
اینم حرفیه :D:))
خب مرده حسابی کنسول جدید که میاد که نباید همون روز اول رفت خرید
کلی احتمال هست که ممکنه کنسول چون نسل جدید هست ایراد داشته باشه به خصوص توی بحث حرارتی
باید حداقل تا همون قیمت لعنتی بشکنه حداقل 1 سال صبر کنی
من که خریدم شد، نشد مال چیز دیگریست:Dهم نسخه استانداردو هم نسخه Pro رو D1 خریدمو توی تاپیکش خاطراتی داشتیم، افتخار که نیست عشقه، اگر جاپونم بودم منو اول صف فروش میدیدی! تیتر؛ امیروان نفر اولی که کنسول افسانه ای PS را خریداری کرد :)) البته منو توی صف خرید ایکس باکس هم میدیدید! تیتر؛ امیروان کنسول XB را پس از خرید بر فرق فلانی کوبید :D.. هوم... به مشکل نخوردم، اون کنسولی که مشکل داره سوزش از جای دیگست :D هر موقع خریدید اشکال نداره. مهم مسیر درستیه که انتخاب کردید :D

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
بهتر بود همون اول نسل کنسول پایه و پرو رو معرفی معرفی میکردن!!!
خب اینجوری که کنسول پایه فروشی نداره... همه پرو میخرن دیگه
هدف از ساخت کنسول پرو آپدیت کردن سخت‌افزاری کنسول هستش که نتیجش هم میشه روان تر اجرا شدن بازیهای همون نسل...
این کنسول قیمت بیشتری داره و کاملا سلیقه‌ای هستش و اگر کسی خواست میتونه تهیه کنه و زمان کمتری رو در لودینگ ها و بارگذاری اطلاعات باشه... نسل که عوض نمیشه شما بازیهای همون نسل رو راحتتر اجرا میکنید.
کنسول با گوشی فرق میکنه و نمیشه انتظار داشته باشیم که سیاستهایی که در بازار موبایل وجود داره رو در بازار کنسول ببینیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2019

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
کنسولی که مشکل داره سوزش از جای دیگست :D هر موقع خریدید اشکال نداره. مهم مسیر درستیه که انتخاب کردید :D
الان این صحبت چه ربطی به بحث ما داشت یعنی الان من سوزش دارم که میگم کنسول نسل جدید رو اول نباید خرید که شاید مشکل داشته باشه؟
یا مسیر درست باز منظور چیه؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
الان این صحبت چه ربطی به بحث ما داشت یعنی الان من سوزش دارم که میگم کنسول نسل جدید رو اول نباید خرید که شاید مشکل داشته باشه؟
یا مسیر درست باز منظور چیه؟
نه اشتباه نکن، منظور اون کنسولی که بازی انحصاری نداره و فلان... ، مسیر درست هم مشخصه! نگم بهتره :D نیاز به رمزگشایی نیست، بی احترامی به کاربری نمی کنم، چه برسه کاربر خوبی مثل شما. خودشون میفهمن حرفم با چی یا کیه :D

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
نه اشتباه نکن، منظور اون کنسولی که بازی انحصاری نداره و فلان... ، مسیر درست هم مشخصه! نگم بهتره :D نیاز به رمزگشایی نیست، بی احترامی به کاربری نمی کنم، چه برسه کاربر خوبی مثل شما. خودشون میفهمن حرفم با چی یا کیه :D
اها گرفتم منظورت رو :D
XBOX رو که عمرا اول نسل حداقل من یکی بخرم
سره 360 جوری داغ شدم که نگو تا 2010 که اون سری 250 گیگ باندل فورزا 3 اومد دیگه 360 نگرفتم
این نسلم اول PS4 گرفتم از ترس تکرار خاطرات 360 و حروم شدن پولم
ولی بابا نسل های پیش کنسول ها قیمتی نداشتن راحت میشد بخری
ولی PS5 ای که سال دیگه میاد 100 درصد زیر 5/5 میلیون نیس

• Like
Reactions: .Amirone

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقا! اصلا مگه مهمه کنسول میان نسلی بدن یا نه؟! از الان دست و پای یه عده داره می لرزه اونم بی دلیل :D
پلیر اگه یه مقدار خودش سیاست به خرج بده، با همون کنسولی که ابتدای نسل تهیه میکنه، میتونه تا آخر نسل رو هم طی کنه بدون مشکل! تا حالا دیدین گیم یا محتوایی رو منحصرا برای کنسول میان نسلی ـشون بدن؟ اصلا میشه چنین چیزی؟!
یه مقدار وسواس و حساسیت ـتون رو کم کنید سر این مسائل... این کمپانی ها که دل ـشون به حال من و شما نمی سوزه! بالاخره برای درگیر کردن پلیر با سیاست های مسخره خودشون باید یه چیزی برای عرضه داشته باشن همیشه... نسل قبل سر 4k کلی جیب ملت رو خالی کردن، این نسل هم حالا به یه نحو دیگه اهداف ـشون رو پیش می برن.

سخت نگیرید ;)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آخه با دلار بیست تومنی سر چی دارید چونه می‌زنید... مگه اینکه همه ایجا دلال دلار باشن که نگرانی از بابت قیمت ها ندارن... گیرم که پول کنسول رو جور کردید، برای بازی ها و اشتراک ها میخواید چی کار کنید....

تنها راه تجربه بازی‌ای نسل بعد همون شیوه الی و رایلیه....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Sony May Already Be Considering the Possibility of a PlayStation 5 Pro

این نقل قول اصلی :

Indeed, in the past, the cycle for a new platform was 7 to 10 years, but in view of the very rapid development and evolution of technology, it’s really a six to seven year platform cycle. Then we cannot fully catch up with the rapid development of the technology, therefore our thinking is that as far as a platform is concerned for the PS5, it’s a cycle of maybe six to seven years. But doing that, a platform lifecycle, we should be able to change the hardware itself and try to incorporate advancements in technology. That was the thinking behind it, and the test case of that thinking was the PS4 Pro that launched in the midway of the PS4 launch cycle.

هیچ کجا اسمی از PS5 Pro یا اینکه حتما عمر کنسول چقدر خواهد بود و کنسول میان نسلی منتشر میشه نیومده کلا گفتن بستگی به شرایط پیش رفت سخت افزار ها داره پس فعلا هیچ چیزی مشخص نیست باید صبر کرد و دید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اولا معلومه کلا کنسول بین نسلی شده یه استاندارد و تازمانی که نسل کنسول سنتی وجود داشته باشه کنسول میان نسلی هم هست فک نکنم کسی شکی داشته باشه،
دوما پرو هم قیمت ps4 معمولی در زمان لانچ بود احتمال زیاد ps5pro هم بعد 3 سال با قیمت همون بیس ps5 توی زمان لانچ عرضه بشه

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بنظرم اگر قصدتون خرید کنسولای نسل بعده و پولش رو هم داشتین همون اول کاری بگیرین ( با فاصله مثلا یکی دو ماه ) چون تجربه نشون داده هیچی اینجا ارزون نمیشه :D
من بیشتر بجای اینکه به کنسول پایه یا پرو فکر کنم ، ذهنم درگیره که یعنی تا اون موقع دلار چند شده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر