طولانی ترین بازی که تا الان انجام دادید

تاپیک از نظر شما چگونه است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    162

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
من بالشخصه از اون بازی هایی که تموم کردم Metro: Last Light خیلی برام طولانی بود
دیگه آخراش گریه ام در اومده بود با اون اتمسفر خوفش میگفتم چرا تموم نمیشه این!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Gran Turismo 5 !!
3 سال تموم پاش نشستم تا الانی که دیگه GT6 اومده !!
خیلی خاطرات دارم ازش که هر وقت فکر میکنم بهش ، احساساتی میشم ! بالای 800 ساعت بازیش کردم ! :(

بعدشم بطور حتم Skyrim !!
من فعلا 50 ساعت بازیش کردم و فقط تونستم مراحل و کوئست های اصلی رو برم ! بدمصب خیلی اعتیاد آوره !

pouryax

کاربر سایت
Jul 5, 2013
65
skyrim طولانی ترینش بود و واقعا ارزش اون همه زمانو داشت^:)^^:)^^:)^
الانم میخواستم Dark Souls 2 رو شروع کنم ولی دیدم مثل قدیما حسش نیست (:|

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اسکایریم......سری توتال وار هم همیشه تو pc هست و تقریبا تا زمانی که توتال وار بعدی بیاد بازی میکنمش.....شوگان 2 رو فکر کنم چیزی در حدود 3 سال با متوسط هر 1 روز در میون 3 ساعت بازی کردم.

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
یه بازی میگم هیچکدومتون اسمشم نشنیدید تا حالا:d
port royale 2
البته شاید شنیده باشید:)
میتونم بگم قشنگ 3 سال تقریباً هر روز 3-4 ساعت بازیش کردم حالا حساب کنید چند ساعت میشه:>
لامصب آخرای بازی در حد یکی از کشورای منطقه(اسپانیا - انگلیس - فرانسه - هلند) برای خودم امپراطوری راه انداخته بودم و دزدان دریایی را یارای مقابله با من نبودb-):d
نسخه 3ش به اون خوبی نبود(هر چند که کل شیرازو گشتم تا پیداش کردم) ولی 1 دور با همه جزئیاتش رفتم تا آخرl-)

در رتبه دوم هم که مسلماً skyrim ملعون که نیمی از عمرمو حرومش کردم آخرم به نتیجه ای نرسیدم:p

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
dark souls
بقیه بازی ها زیر 15 ساعت

- - -ویرایش - - -

یه بازی میگم هیچکدومتون اسمشم نشنیدید تا حالا:d
port royale 2
البته شاید شنیده باشید:)
میتونم بگم قشنگ 3 سال تقریباً هر روز 3-4 ساعت بازیش کردم حالا حساب کنید چند ساعت میشه:>
لامصب آخرای بازی در حد یکی از کشورای منطقه(اسپانیا - انگلیس - فرانسه - هلند) برای خودم امپراطوری راه انداخته بودم و دزدان دریایی را یارای مقابله با من نبودb-):d
نسخه 3ش به اون خوبی نبود(هر چند که کل شیرازو گشتم تا پیداش کردم) ولی 1 دور با همه جزئیاتش رفتم تا آخرl-)

در رتبه دوم هم که مسلماً skyrim ملعون که نیمی از عمرمو حرومش کردم آخرم به نتیجه ای نرسیدم:p

اگه اینطوری باشه من 6 سال دارم wow بازی میکنم روزی 5 6 ساعت بازی میکنم خودت فکرشو کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر