طریقه اتصال psp به اینترنت

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
من یه دونه wireless adapter دارم،مدل Dlink.همونایی که شبیه کول دیسکن. کسی می دونه با این چه طوری می شه با PSP ارتباط برقرار کرد.(اصلا می شه):confused:

آخرین ویرایش:

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
وایرلس آداپتر اصولا با برای اتصال AdHoc هستش. برای اتصال psp باید AccesPoint داشته باشی. ولی بگرد ببین میتونی درایور جدیدشو گیر بیاری. امکان داره نرم افزار تبدیل به AP هم همراش باشه. البته مطمئن شو که دقیقا نرم افزار مربوط به مدل چیپ آداپترت رو پیدا می کنی. من خودم یه آداپتر دارم. با همین کار کردمش AP. خیلی خوب هم جواب میده

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
وایرلس آداپتر اصولا با برای اتصال AdHoc هستش. برای اتصال psp باید AccesPoint داشته باشی. ولی بگرد ببین میتونی درایور جدیدشو گیر بیاری. امکان داره نرم افزار تبدیل به AP هم همراش باشه. البته مطمئن شو که دقیقا نرم افزار مربوط به مدل چیپ آداپترت رو پیدا می کنی. من خودم یه آداپتر دارم. با همین کار کردمش AP. خیلی خوب هم جواب میده

ممنون از جواب خوبت،می شه لطفا بگی مدل آداپتر شما چیه؟
من خودم یه آداپتر دارم. با همین کار کردمش AP. خیلی خوب هم جواب میده
اگه بشه چی می شه.:bash:

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
دوست عزیز من d-link wireless 108G desktop Adapter -DWA 520 دارم
چطوری میشه به psp وصل کرد

D-Link_DWA-520.jpg

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوستان من یه سوال دارم :
من مبخوام واسه لبتاب یه روتر بسازم که بشه از طریق adhoc آنلاین بازی کنم مدل لبتابم dell vostro 1000 الان من فقط یه مشکل دارم اونم اینه که من چطوری باید یه کانکشن واسه لبتاب درست کنم که از طریق adsl کانکت باشه ولی بشه از روتر لبتاب با psp بازی کنم!
ممنون میشم جواب بدین

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
من یه برنامه میخواستم که بشه باهاش رمز وایرلس هک کرد چون اکثر وایرلس هارمز دارند و نمی شه بدون وارد کردن رمز از اونا استفاده کرد لطفا لینک دانلودش رو بگذارید چون من یه وایرس داشتم از طریق برنامه ای رو این رمز گذاشتم و رمزش رو فراموش کردم میخوام بدونم میشه با نرم افزاری از طریق پی اس پی رمزش رو پیدا کرد یا نه؟؟؟:(

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من یه برنامه میخواستم که بشه باهاش رمز وایرلس هک کرد چون اکثر وایرلس هارمز دارند و نمی شه بدون وارد کردن رمز از اونا استفاده کرد لطفا لینک دانلودش رو بگذارید چون من یه وایرس داشتم از طریق برنامه ای رو این رمز گذاشتم و رمزش رو فراموش کردم میخوام بدونم میشه با نرم افزاری از طریق پی اس پی رمزش رو پیدا کرد یا نه؟؟؟:(
برنامه برای این کار هست من خودم گرفتم ولی اصلا کار نمی کنه!
ولی دوستم با گوشی i mate تونست پسورد وایرلس مدرسمون رو پیدا کنه!:)

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام به همه!
من یک access point TP-LINK دارم ولی نمیتونم با psp به اینترنت کانکت شم!
scan که میزنم میگه پیدا نشد و manual هم میزنم ولی بازم نمیشناسه!
با گوشی موبایل هم کانکت شدم ولی با psp نمیشه!
کمک لطفا!
psp من هم 3000ـــه !

آخرین ویرایش:

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام به همه!
من یک access point TP-LINK دارم ولی نمیتونم با psp به اینترنت کانکت شم!
scan که میزنم میگه پیدا نشد و manual هم میزنم ولی بازم نمیشناسه!
با گوشی موبایل هم کانکت شدم ولی با psp نمیشه!
کمک لطفا!
psp من هم 3000ـــه !
کسی نیس کمک کنه؟!

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
کمک

با سلام . کسی میدونه چطور اینترنت لپتاپ رو با پی اس پی شیر کرد. اگه کسی توضیح کامل داره بده. یه برنامه به اسم connectify هست اما پی اس پی هیچ کدوم رو نمیشناسه . اگه راهنما یا برنامه ای سراغ دارید بگید. دمتون گرمممممممممممم
:((:((:((

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
با سلام . کسی میدونه چطور اینترنت لپتاپ رو با پی اس پی شیر کرد. اگه کسی توضیح کامل داره بده. یه برنامه به اسم connectify هست اما پی اس پی هیچ کدوم رو نمیشناسه . اگه راهنما یا برنامه ای سراغ دارید بگید. دمتون گرمممممممممممم
:((:((:((
کارت وایرلس لپ تاپ تون باید حالت اکسس پوینت رو داشته باشه!
داره؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر