طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

dante 4

کاربر سایت
Sep 2, 2009
36
من یه سوال داشتم
من میخوام از طریق دایل-اپ و با مستقیم وصل کردن xbox به pc از طریق سیم داخل خود دستگاه وصل بشم
با اینکه در پشت کامپیوترم سوکت سیم lan هست device مربوط به network adapter رو ندارم اونی ام که از مودمم میریزم میگه درایو پیدا نشد نصب نمیشه میخواستم بپرسم از کجا باید device مربوط به network adapter ام رو بفهمم و اون رو نصب کنم
لطفا سریعا جواب بدید:smile:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
من وایرلس دارم که سرعتش الان 64 هستش اول می خواستم بدونم حد اقل سرعت چقدر باید باشه ؟
دوم اینکه برای وصل شدن با وایرلس باید وسیله دیگری هم برای xbox بخرم؟ یه چیز بیسیم ماننده شنیدم.
سوم اینکه هنگام استفاده از سرویس وایر لس برای اتصال ، از کامپیوترم باید استفاده کرد؟
چهارم اینکه من اصلا هیچی نمی دونم یه توضیحی می دید که وایر لس برای لایو شدن به صرفه تره یا adsl ؟

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان
من میخوام adsl بگیرم که هم از اینترنت استفاده کنم هم اینکه به لایو وصل شم نفهمیدم مودم adsl جزو کدوم روش قرار میگیره و جایی هم خونده بودم که اگه adsl داشته باشی دیگه لازم به تنظیم ای پی نیست.در ضمن چه سرعتی لازمه و میزان مصرف حجم بازی چه قدر ممنون میشم بهم بگید چه نوع مودمی مناسبه(چند محل برای ورود کابل شبکه) و اگه میشه یک کابل شبکه به طول 20-25 متر گیر اورد یا نه ؟
خیلی ممنون

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
من یه سوال داشتم
من میخوام از طریق دایل-اپ و با مستقیم وصل کردن xbox به pc از طریق سیم داخل خود دستگاه وصل بشم
با اینکه در پشت کامپیوترم سوکت سیم lan هست device مربوط به network adapter رو ندارم اونی ام که از مودمم میریزم میگه درایو پیدا نشد نصب نمیشه میخواستم بپرسم از کجا باید device مربوط به network adapter ام رو بفهمم و اون رو نصب کنم
لطفا سریعا جواب بدید:smile:

دوسته عزیز شما باید با سی دی یا دی وی دی مادربورد رو گذاشته و lan رو نصب کنید اگه کارت شبکه جدا گذاشتین خوب با سی دی کارت شبکه network adaptor نصب می شه مودم هم که کانکت کانکشن رو رویه lan به صورت share در می یارین که اگه دقیق تر خواستین تنظیماتشو بگین همینجا بهتون بگم در ضمن اگه مودمتون شناخته نمی شه مشکل از windows هست نوع ویندوز هم اینجا بگید!!!
سلام
من وایرلس دارم که سرعتش الان 64 هستش اول می خواستم بدونم حد اقل سرعت چقدر باید باشه ؟
دوم اینکه برای وصل شدن با وایرلس باید وسیله دیگری هم برای xbox بخرم؟ یه چیز بیسیم ماننده شنیدم.
سوم اینکه هنگام استفاده از سرویس وایر لس برای اتصال ، از کامپیوترم باید استفاده کرد؟
چهارم اینکه من اصلا هیچی نمی دونم یه توضیحی می دید که وایر لس برای لایو شدن به صرفه تره یا adsl ؟

دوسته عزیز سرعت ملاک نیست پینگ شما ملاک اصلی هست اما حداقل 128 می خواهین!!

سلام دوستان
من میخوام adsl بگیرم که هم از اینترنت استفاده کنم هم اینکه به لایو وصل شم نفهمیدم مودم adsl جزو کدوم روش قرار میگیره و جایی هم خونده بودم که اگه adsl داشته باشی دیگه لازم به تنظیم ای پی نیست.در ضمن چه سرعتی لازمه و میزان مصرف حجم بازی چه قدر ممنون میشم بهم بگید چه نوع مودمی مناسبه(چند محل برای ورود کابل شبکه) و اگه میشه یک کابل شبکه به طول 20-25 متر گیر اورد یا نه ؟
خیلی ممنون

دوسته عزیز شما مودم روتر بگیرین کارتون راه می یافته مودمی که 4 تا پورت lan داشته و یکی واسه پی سی یکی واسه xbox پورت داشته باشه مارک های متفاوتی هست من خودم tp-link و asus استقاده کردم خوب بوده!!! سرعت هم در جواب دوسته عزیزمون پژمان گفتم که حداقل 128 و توی یازی آنلاین ping مهم تره تا سرعت اتصال واسه هر کنسولی!!!

dante 4

کاربر سایت
Sep 2, 2009
36
من از dvd مادربرد هم استفاده میکنم نصب نمیشه مدل ویندوز من xp service pack 3 است مادربرمم مدلش ASUS P5QC است سی دی NETWORK هم ندارم

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
این سیستم 1 ماه لایو مجانی رو برای برداشته ماکروسافت ؟
نه همینکه سیستم برای اولین بار به NET LIVE وصل شد و اکانت ساخته شد یه ماهه TRIAL است .

من از dvd مادربرد هم استفاده میکنم نصب نمیشه مدل ویندوز من xp service pack 3 است مادربرمم مدلش ASUS P5QC است سی دی NETWORK هم ندارم
احتمالا درست نصب نمی کنید . اکثرا کارت های شبکه جزو سری Realtek هستند . حتما توی دی وی دی فایل های مربوط به شناسوندن LAN موجوده . اگر نشد باید بصورت دستی و HAVE DISK عمل بکنید . اگر هم نشد باید توی اینترنت به دنبال جدیدترین مدل درایو LAN خودتون بگردید . شما مدل اش رو گیر بیارید درایو اپدیت اش پیدا میشه .

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
سلام دوستان من از آموزش های همین پست برای وصل شدن به لایو استفاده کردم اما بعد از رد شده از قسمت network در قسمت اینترنت که به لایو میخواد وصل بشه foalid میده.:(
همشم مینویسه dns اونم اتومات گذاشتم بازم ارور میده.:confused:
مودم tp-link adsl
لطفا کمک کنید 3 روز گیره این وصل شدنم.
با تشکر ویژه.:love:

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
سلام . 360 من به لایو وصل نمیشه ..چیکار کنم تنظیماتشم دادم ولی باز نمیره کسی میدونه چی کار باید بکنم ؟

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
از adsl استفاده میکنم .... مشکل همون مرحله ی اوله !! :wallbash: وقتی test conection رو میزنم ارور میده ...
اینم تنظیمات :
ip :192.168.1.3
SM : 255.255.255.0
GW :192.168.1.1
dns :217.219.137.4
sD :4.2.2.4 & 2.4.4.2

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
اینترنت adsl دارم که مودم کنار کامپیوتر هست ولی میخوام با تلویزیون lcd لایو بازی کنم فاصله بین دو دستگاه زیاده و نمیشه از مودم سیم به دستگاه وصل کرد
میتونم هم اینترنت رو داشته باشم هم یک مودم برای ایکس باکس تهیه کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر