طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

من چی کنمممممممممممممممممممممممممممم.
هر دفه یه اررور میده.
یه بار میگه گیمرتگت هیچ ربطی به ایمیلت نداره.
یه بار میگه از یه ایمیل دیگه استفاده کن
یه بار میگه که از ایمیلی که تو کامپیوترت ازش تو وینوز لایو استفاده میکنی رو وارد کن.
من چی کنم.
که بتونم قسمت ایمیل رو رد کنم.:(:(:(:(:(

من چی کنمممممممممممممممممممممممممممم.
هر دفه یه اررور میده.
یه بار میگه گیمرتگت هیچ ربطی به ایمیلت نداره.
یه بار میگه از یه ایمیل دیگه استفاده کن
یه بار میگه که از ایمیلی که تو کامپیوترت ازش تو وینوز لایو استفاده میکنی رو وارد کن.
من چی کنم.
که بتونم قسمت ایمیل رو رد کنم.:(:(:(:(:(

شما اگر تازه دارید گیمرتگ میسازید پیشنهاد می کنم یه Email توی سایت GMail بسازید و توی بخش ایمیل وارد کنید. ;)

پدرام جان من تمام تنظیمات روش اول رو انجام دادم مثل این عکس:
vih654.jpg

ولی تو xbox live test اینجوری میشه!چیکار کنم!!؟
2airmdt.jpg
راستی پدرام منظورت از username و passworde اینترنت همون یوزر و پسوردی رو میگی که تو کانکشن adsl میزنیم؟؟؟
اصلاً کجا باید پسورد و یوزر رو بنویسم؟؟
در ضمن پسورد من با حرف بزرگ نوشته تو ایک باکس هم حرف بزرگ نداره!!!!!
چیکار کنم!!!

پدرام جان من تمام تنظیمات روش اول رو انجام دادم مثل این عکس:
vih654.jpg

ولی تو xbox live test اینجوری میشه!چیکار کنم!!؟
2airmdt.jpg
راستی پدرام منظورت از username و passworde اینترنت همون یوزر و پسوردی رو میگی که تو کانکشن adsl میزنیم؟؟؟
اصلاً کجا باید پسورد و یوزر رو بنویسم؟؟
در ضمن پسورد من با حرف بزرگ نوشته تو ایک باکس هم حرف بزرگ نداره!!!!!
چیکار کنم!!!

توی XBox هم می تونی با حروف بزرگ بنویسی.به کلید های سمت چپ صفحه کلید توی تلویزیون توجه کنی منظورم رو می فهمی...
در مورد DNS هم روی Automatic بذار ببین درست میشه یا نه.

متاسفانه بازم نشد.
البته ممنون از فیلمی که گذاشتین.
ADSL من یوزر و پسورد داره.
ولی بازم نتونستم توی ویستا کانکت بشم
IP رو FIELD میده
چکار کنم به دادم برسید
:((:((:((:((:((

سلام
آخه يه نفر نيست كه به من كمك كنه چند بار دارم اين سوال مطرح مي كنم كه چطوري با دو تا ايكس باس مي تونم بازي هاي دو نفره رو بازي كنم لطفا اگه تاپيكي در مورد شبكه كردن دو كنسول هست لينكشو برام بزاريد شايد اونجا كسي باشه منو راهنمايي كنه اينجا فقط گفتيتد كه بريد تو سيستم لينك بازي دونفره مي شه ولي چطوري بايد اينكار بكنم دو تا كنسول با همون سيم رابطي كه به لايو وصل مي شه بهمديگه وصل كنم يا يه رابطه ديگه مي خواد .
لطفا كسي منو راهنمايي كنه با سپاس فراوان

سلام
آخه يه نفر نيست كه به من كمك كنه چند بار دارم اين سوال مطرح مي كنم كه چطوري با دو تا ايكس باس مي تونم بازي هاي دو نفره رو بازي كنم لطفا اگه تاپيكي در مورد شبكه كردن دو كنسول هست لينكشو برام بزاريد شايد اونجا كسي باشه منو راهنمايي كنه اينجا فقط گفتيتد كه بريد تو سيستم لينك بازي دونفره مي شه ولي چطوري بايد اينكار بكنم دو تا كنسول با همون سيم رابطي كه به لايو وصل مي شه بهمديگه وصل كنم يا يه رابطه ديگه مي خواد .
لطفا كسي منو راهنمايي كنه با سپاس فراوان

ببین این به دردت می خوره :

Code:
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/connecttoanotherconsole.htm

ببین این به دردت می خوره :

Code:
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/connecttoanotherconsole.htm

آخه انگليسي نوشته من هم زبان انگليسي بلد نيستم اگه مي شه كسي برام فارسي توضيح بده كه چطوري ايكس باكس رو بهم وصل كنم البته يكي رجين پال هستش و يكي جي . الايت و پرميم نمي دونم فرقي هم مي كنه يا نه فقط مي خوام بجاي لايو من و برادرم بازي هاي دو نفره رو هر كدوم با يه دستگاه و يه تلوزيون جدا بازي كنيم يا باهم مبارزه كنيم مثل كانتر يا با هم يه بازي رو دونفره بريم جلو اگه كسي باشه منو راهنمايي كنه خيلي ممنون مي شم (‌همينطور با سيم لني كه توش هست بهم وصل مي شه يا بايد يه سيم رابط مخصوص بگيرم)

آخرین ویرایش:
دوستان سلام
ميخواستم بدونم كه آيا اين درسته كه ميگن با يه دستگاه ميشه تا سه بار اكنت گلد يك ماهه رو با سه تا گيمرتگ مختلف فعال كرد؟ يعني ميشه 3 ماه گلد؟ با تشكر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or