طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
مشکل بالا رو حل کردم!
یه سوال:چجوری میتونم Point به دست بیارم؟!
سلام
اگر منظورتون Microsoft point هست، باید بخرید. یا باید کارتش رو از فروشگاه های مربوطه بخرید یا اینکه با کارت اعتباری شارژ کنید.

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
سلام بچه ها

من میخواهم با استفاده از اینترنت Wirless ( نه اون اداپتور مخصوص اینترنت که برای 360 میفروشن ) برای وصل شدن به Live استفاده کنم به همین خاطر اول از همون کابل شبکه ای که از رادیو وایرلس برای وصل شدن به اینترنت به کامپیوتر متصل میشه را به پشت 360 زدم اما همش تو DNS ها گیر میداد
به یکی از بچه ها گفتم راهنماییم کرد که برم یک کارت شبکه بخرم بزنم روی کامپیوتر و وقتی با کامپیوتر به اینترنت متصل شدم با استفاده از کابل شبکه که همراه 360 هست به کارت شبکه جدید کامپیوتر زدم و به کنسول متصل کردم اما بازم به Live متصل نشدم
میشه راهنماییم کنید باید چکار کنم؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها

من میخواهم با استفاده از اینترنت Wirless ( نه اون اداپتور مخصوص اینترنت که برای 360 میفروشن ) برای وصل شدن به Live استفاده کنم به همین خاطر اول از همون کابل شبکه ای که از رادیو وایرلس برای وصل شدن به اینترنت به کامپیوتر متصل میشه را به پشت 360 زدم اما همش تو DNS ها گیر میداد
به یکی از بچه ها گفتم راهنماییم کرد که برم یک کارت شبکه بخرم بزنم روی کامپیوتر و وقتی با کامپیوتر به اینترنت متصل شدم با استفاده از کابل شبکه که همراه 360 هست به کارت شبکه جدید کامپیوتر زدم و به کنسول متصل کردم اما بازم به Live متصل نشدم
میشه راهنماییم کنید باید چکار کنم؟؟

شما باید Wireless Adaptor رو داشته باشی که XBox 360 بتونه اینترنت رو به صورت بیسیم دریافت کنه چون خودش سیستم Wireless داخلی نداره.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من داشتم آنلاین بازی میکردم که یهو از بازی زد بیرون و قطع شد...توی تست کانکشن هم رفتم سر آی پی گیر میکرد
2-3 بار آی پیش رو پاک کردم و دوباره نوشتم ولی نشد تمام اطلاعات رو پاک کردم و دوباره دادم ولی بازم گیر میکنه
میشه بگید مشکلش چیه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من داشتم آنلاین بازی میکردم که یهو از بازی زد بیرون و قطع شد...توی تست کانکشن هم رفتم سر آی پی گیر میکرد
2-3 بار آی پیش رو پاک کردم و دوباره نوشتم ولی نشد تمام اطلاعات رو پاک کردم و دوباره دادم ولی بازم گیر میکنه
میشه بگید مشکلش چیه؟

همزمان به PC وصل بود ؟
چیزی با PC دانلود میکردی ؟

متاسفانه XBox Live یه ایرادی که داره اینه که نمی تونی دقیقا بگی مشکل از کجاست... :biggrin1:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نه مستقیم از 360 به مودم
.......................
ماشالله خودش توی infoنوشته اگه خسته شدی و نتونستی درست کنی زنگ بزن!!(یعنی خودشونم میدونن چی کار کردن)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه مستقیم از 360 به مودم
.......................
ماشالله خودش توی infoنوشته اگه خسته شدی و نتونستی درست کنی زنگ بزن!!(یعنی خودشونم میدونن چی کار کردن)
از آموزشی که NIK گذاشته استفاده کن.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان من ميخوام برای اولين بار به لايو وصل بشم و هيچی هيچی نميدونم.!
يه مودم دارم 4 پورت هست که به کامپيوتر وصله . يکی از پورتا هم به لپ تاپ . يکی ديگه هم ميخوام به 360 وصل کنم.!
فقط ميخوام اطلاعات کامل در مورد آدرسی که بايد بديم بدونم. الان چه آدرسی با چه کدی و ... وارد کنم که درست باشه ؟ مال آمريکا.
ديگه هرچی که بايد بدونم و بايد بخونم لطفا بگيد . ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر