طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

حالا من چی کار کنم؟!
دوستان کسی این مشکل رو داشته و راه حلشو داره؟

با سلام..............
حامد جان شما مودمت علاوه بر پورت USB پورت LAN هم داره یا نه؟؟؟؟؟؟
اگه داشته باشه میتونی کابل لن ایکس باکس رو بهش وصل کنی و از اون طرف هم از طریق USB به کامپیوترت وصل کنی...........
دقیقا مثل خودم چون من از لنش برای ایکس باکسم گرفتم و از USB برای کامپیوترم .....که هم هر دو به اینترنت وصلن و هم هر وقت خواستم از هر کدوم (منظورم ایکس باکس و .... هست) به صورت مجزا استفاده کنم.....بدون اینکه نیازی به Share داشته باشی.......
البته اینو بگم که مودم من قابلیت روتر داره......که اگه مودم شما هم این مورد رو داشته باشه براحتی میتونی در غیر اینصورت باید بین پیسی و ایکس باکس Share کنی..........
راستی شرکتی که اینترنتت رو گرفتی چی هست؟؟؟؟؟;)

با سلام..............
اگه داشته باشه میتونی کابل لن ایکس باکس رو بهش وصل کنی و از اون طرف هم از طریق USB به کامپیوترت وصل کنی...........
دقیقا مثل خودم چون من از لنش برای ایکس باکسم گرفتم و از USB برای کامپیوترم .....که هم هر دو به اینترنت وصلن و هم هر وقت خواستم از هر کدوم (منظورم ایکس باکس و .... هست) به صورت مجزا استفاده کنم.....بدون اینکه نیازی به Share داشته باشی.......
البته اینو بگم که مودم من قابلیت روتر داره......که اگه مودم شما هم این مورد رو داشته باشه براحتی میتونی در غیر اینصورت باید بین پیسی و ایکس باکس Share کنی..........

فکر کنم منظورشون رو خیلی راحت میشه متوجه شد.ایشون مودم 2 پورت دارن.اما مشکل اینجاست که همزمان نمی تونن وصل بشن.باید USB رو قطع کنن از PC تا بتونن با XBox 360 کار کنن.

با سلام..............

آریا جان همینطور هست که آقا پدرام میگن. مودمم Asus AM602 هست و این قابلیتو داره. از داتک هم سرویس میگیرم. شما چه تنظیماتی رو روی مودمتون دارید؟چیزی رو تغییر ندادین؟

با سلام
لطفا نحوه اتصال به Live رو در ویندوز ویستا توضیح بدین.
چیزی که قبلاً توضیح دادین توی ایکس پی جواب میداد ولی توی ویستا جواب نداد
خواهشن راهنمایی بفرمایید
با تشکر از مدیران محترم

آخرین ویرایش:
آریا جان همینطور هست که آقا پدرام میگن. مودمم Asus AM602 هست و این قابلیتو داره. از داتک هم سرویس میگیرم. شما چه تنظیماتی رو روی مودمتون دارید؟چیزی رو تغییر ندادین؟

حامد جان فقط یه نکته هست .....روی جعبع مودمت یا تو کاتالوگش نوشته که خاصیت روتر رو هم داره یا نه؟؟؟؟؟

الان vci مودم من چنده؟؟؟
w9u3cp.jpg

حامد جان فقط یه نکته هست .....روی جعبع مودمت یا تو کاتالوگش نوشته که خاصیت روتر رو هم داره یا نه؟؟؟؟؟

دیروز داشتم با تنظیمات کانکشن هام ور میرفتم...یکی از بریدج کانکشن ها رو که واسه اون یکی کامپیوتر بود رو خراب کردم...:-"بعدش رفتم پای x360 یکم بازی کنم یه دفعه دیدم کانکت شد! نمیدونم چه ربطی داشت ولی الان هم کامپیوتر هم x360 به طور همزمان کانکت هستن!:smile:

چرا هیچکی جواب منو نمیده
سلام
خواهشن راهنمایی بفرمایید
با تشکر از مدیران محترم

چرا هیچکی جواب منو نمیده
سلام
خواهشن راهنمایی بفرمایید
با تشکر از مدیران محترم

این ویدئو رو ببین فکر کنم کامل به کارت بیاد :

Code:
http://www.yobler.com/action/viewvideo/1697/How_To_Connect_To_XBox_Live_With_Vista_And_No_Ada/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or