طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
من ADSL دارم ولي ADSL م USER و PASSWORD داره ميشه بگيد چجوري بايد يوزر و پسوورد رو تو 360 وارد كنم(من ميخوام از روش اول به LIVE وصل شم مودمم هم 2 پورتست)
لطفا راهنمايي كنيد
مرسي
نیازی به وارد کردن یوزر و پسورد نداره دوست من

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
من با همین مودم و از همین طریق وصل میشم,الانم دارم استفاده میکنم.;)
درایور USB رو نصب کردی؟

اشتباه گفتم...الان رفتم دوباره امتحان کردم دیدم کامپیوتر اینترنت داره اما x360 نداره...در ضمن وقتی با usb وصله یه علامتی تو taskbar میاد اینجوریه:
nw0n13.jpg

بعدش هم اینجوری میشه:
wkkd8n.jpg

چی هست؟چی کارش باید بکنم؟
قبلا به صورت مستقیم وصل میکردم و یه سری تنظیمات تو x360 وارد کرده بودم الان باید چیزی رو تغییر بدم؟!

mohsen1413

کاربر سایت
Jul 4, 2008
13
کمک در وصل شدن به XBOX live

با سلام
من مودم ASUS am 602 دارم در کامپیوتر با کانکشن به آسیا تک وصل می شم و مودم اتو کانکنت نیست سوال اولم دوستان روش اتوکانکت رو بلده توضیح بده من تمام راهها رو رفتم یوزر و پسورد در مودم ذخیره نمی شه برای اتو کانکت شدن فقط با پورت lan مودم باید وصل باشه یا با usb هم این کار انجام می شه؟ وقتی کامپیوتر کانکت شده با usb ،اگر کابل XBOX360 رو به مودم وصل کنم اینترنت برقرار می شه یا خیر
سوال دومم مودم مستقیم به XBOX360 وصل کردم با کابل شبکه XBOX360و تنظیمات یوزر و پسورد و ip 192.168.1.2و mask 255.255.255.0 و gateway 192.168.1.1 و کدهای dns رو از که از شرکت گرفته بودم وارد کردم دستگه ip fail می کنه کابل lan روی مودم رو هم استفاده کردم فرقی نداشت من سه هفته است دستگاه خریدم ولی نتونستم به live وصل شم دوستان یه راهنمایی کامل بکنند من تمام این مطالب این بخش خوندم ولی نتونستم کانکت کنم. باتشکر

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
برای بار اول هم باید حتما از این کارت های Xbox Live داشته باشیم؟یا 1ماه free رو سیستم هست؟با این 1 ماه مجانی میشه Online بازی کرد؟؟برای استفاده از 1 ماه مجانی باید Silver رو انتخاب کنیم.نه؟؟

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
برای بار اول هم باید حتما از این کارت های Xbox Live داشته باشیم؟یا 1ماه free رو سیستم هست؟با این 1 ماه مجانی میشه Online بازی کرد؟؟برای استفاده از 1 ماه مجانی باید Silver رو انتخاب کنیم.نه؟؟
برای اولین بار که شما با USER ـه دستگاهتون آنلاین میشید، 1 ماه اکانت Gold مجانی جهت بازی کردن دارید و ازتون سوال میکنه که شما باید Gold رو انتخاب کنید.

War Lord

کاربر سایت
Jul 4, 2008
8
الان من از داتك ADSL گرفتم همش DNS رو Fail ميده (بدون يوزر و پسوورد)ولي وقتي يوزر و پسوورد رو وارد ميكنم IP Adress م Fail ميشه
چي كار كنم لطفا كمك كنيد
DNS ي كه به من دادن اينه:81.91.129.66

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
پدرام جان منم بالاخره تونستم با این آموزش عالی شما به جمع لایو بازان بپیوندم.
ممنون پدرام جان واقعا دستت درد نکنه:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
الان من از داتك ADSL گرفتم همش DNS رو Fail ميده (بدون يوزر و پسوورد)ولي وقتي يوزر و پسوورد رو وارد ميكنم IP Adress م Fail ميشه
چي كار كنم لطفا كمك كنيد
DNS ي كه به من دادن اينه:81.91.129.66

شما اگر اینترنتت توی PC هم با User و Pass وصل میشه توی کنسولت وارد کن User و Pass رو ولی IP ها رو Auto بذار و DNS رو هم هر 2 رو وارد کن.اولی رو همین که از شرکت گرفتی و دومی رو 4.2.2.4 بذار.

پدرام جان منم بالاخره تونستم با این آموزش عالی شما به جمع لایو بازان بپیوندم.
ممنون پدرام جان واقعا دستت درد نکنه:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

خواهش می کنم.وظیفه بوده و هست.

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
شما اگر اینترنتت توی PC هم با User و Pass وصل میشه توی کنسولت وارد کن User و Pass رو ولی IP ها رو Auto بذار و DNS رو هم هر 2 رو وارد کن.اولی رو همین که از شرکت گرفتی و دومی رو 4.2.2.4 بذار.

IP رو fail میده.چه auto باشه چه manual.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

DNS Datak:

Preferred DNS: 81.91.129.66
Alternate DNS: 81.91.129.67

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
DNS ها رو وارد کردم.VCI هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه چون قبلا مستقیم وصلش میکردم موردی نبود(یعنی فقط x360 به مودم وصل بود).البته الان 192.168.1.1 رو که وارد میکنم تو هیچ صفحه ای نمیره نمیدونم چش شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر