طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدارم جون اگر ممکنه اموزشش رو برای ویندوز 7 ام بزار. به اشتراک گذاشتن نت یا دریافت نت از طریق pc و استفاده از ترفیل شکن برای خرید.

چشم اون مورد رو هم ردیف میکنم.

الان تصاویر هم به نسخه مترو داشبورد ارتقا پیدا کرد :)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا من با این NAT مشکل دارم. همه چی رو انجام دادم ولی بازم تو بعضی از بازیها (مثل Forza) میگه تنظیماتش درست نیست.

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
آقا من با این NAT مشکل دارم. همه چی رو انجام دادم ولی بازم تو بعضی از بازیها (مثل Forza) میگه تنظیماتش درست نیست.

شما به جز اینا که توی تاپیک اموزش هست نت هایی که توی ساپورت سایت ایکس باکس گفته رو هم بزن ببین مشکلتون حل میشه لینکشو پیدا کنم میزنم واستون

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
شما به جز اینا که توی تاپیک اموزش هست نت هایی که توی ساپورت سایت ایکس باکس گفته رو هم بزن ببین مشکلتون حل میشه لینکشو پیدا کنم میزنم واستون

اونجا هم همینا رو نوشته دیگه. مگه تنظیمات دیگه هم نوشته؟

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
سلام من از پارس انلاین سرویس میگرم مودمو وصل میکنم به ایکس باکس ارور mtu میده مقدار mtu چند بار تغییر دادم اما بازم ارور میده تو رو خدا کممممممممممممممممممک
اگه میشه بگین دقییق جه تنظیماتی باید انجام بدم :(

shayan2

کاربر سایت
Oct 3, 2011
55
نام
shayan
سلام به همگی.
یه سوال فوری:
من وقتی میخوام به live وصل شم وقتی میزنم join xbox live وهمرو پر میکنم میگه این ایمیل ادرس یه گیمرتگ دیگه داره!!!:-o
خوب من با pc اول رفتم ساختم ولی هی همینو میگه!!!:-&
چیکارکنم؟؟؟؟:(
مرسی.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
سلام به همگی.
یه سوال فوری:
من وقتی میخوام به live وصل شم وقتی میزنم join xbox live وهمرو پر میکنم میگه این ایمیل ادرس یه گیمرتگ دیگه داره!!!:-o
خوب من با pc اول رفتم ساختم ولی هی همینو میگه!!!:-&
چیکارکنم؟؟؟؟:(
مرسی.
پروفایل رو تو ایکس باکس دانلود کن

---------- نوشته در 12:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:48 PM ارسال شده بود ----------

بازم درست نشد. :|
یه بار عکس تنظیماتو میذارم ببینید درسته یا نه؟

از شرکت adsl رمز دوم dns رو بگیر که یه چیزی تو این مایه هاست 4.4.4.2 اگر یارو نفهمید چی میگی بگو میخوام با یک وارد تر صحبت کنم.

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
از شرکت adsl رمز دوم dns رو بگیر که یه چیزی تو این مایه هاست 4.4.4.2 اگر یارو نفهمید چی میگی بگو میخوام با یک وارد تر صحبت کنم.
بعد اینکه گرفتم بعدش چیکار کنم؟

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
بعد اینکه گرفتم بعدش چیکار کنم؟

به عنوان secondary dns وارد کن.
تو عکس 0.0.0.0 گذاشتی عزیز

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

چه جوری ؟؟؟؟
کجا باید برم ؟؟؟؟
یکم توضیح بیشتر بدید !
مرسی=((
دکمه ی ایکس رو دسته را بزن و به آخرین سر برگ چپ رو یک گزینه نوشته download profile
بعد هم مشخصات و نام گیمرتگ رو وارد میکنی و دانلود میشه شایان جان
به احتمال زیاد درست میشه.

آخرین ویرایش:

shayan2

کاربر سایت
Oct 3, 2011
55
نام
shayan

دکمه ی ایکس رو دسته را بزن و به آخرین سر برگ چپ رو یک گزینه نوشته download profile
بعد هم مشخصات و نام گیمرتگ رو وارد میکنی و دانلود میشه شایان جان
به احتمال زیاد درست میشه.
مرسی.الان میرم امتحان میکنم خبر میدم!:x

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
دوستان تازگیا وارد لایو شدم ولی با بعضی از بازیا مشکل داره و نمی تونم آنلاین بازی کنم مثل گرز یا فورزا. وقتی وارد بازی میشم لایوم قطع میشه و زمانی که از بازی خارج میشم دوباره به لایو وصل میشه یه جورایی سر کارمون گذاشته . می دونید علت چیه؟با بازی اورج هم تست کردم همین جوری شد در معدود بازی ها می تونم آنلاین بازی کنم.
در ضمن مختصات ارورم به شرح زیر است:
w:0000-000B
X:0000-F001
Y:0000-0000
Z:8015-1904
منتظر راهنمایی و کمک شما هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر