طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Victor Reznov

کاربر سایت
Jun 17, 2011
16
واقعا كه من خيلي مفصل روش وصل شدن لايو با پارس آنلاينو حل شدن ارور mtu نوشتم هيچكسي توجه نميكنه باز چند نفر اومدن عينا همين مشكلو نوشتن وقتي هم ميگم بريد نگا بندازيد ببينيد چي نوشتم عين خيالشون نيست حتي دوستان تشكرم نكردند همون بهتر كه لايو نيان كه لايو بدرد اين جور آدما نميخوره

آخرین ویرایش:

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
سلام رفقا
من میخوام وصل شم لایو ولی تو آدرس دادن گیر میکنم و ارور میده کد بستال کدت اشکال داره
لطفا اگه میشه یه آدرس درست و با کد درست بهم بدین
ممنون میشم

HOSEIN3

کاربر سایت
Jun 19, 2012
1
ببخشید در قسمت تصال با وایرلس کشکل دارم کمک کنید

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:18 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا اینجای که با قرمز خط کشیدم تو اکس باکس من خاموشه و بهش دسترسی ندارم اکس باکسم اسلیم هستش

3efcfe5fedd9.png

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام رفقا
من میخوام وصل شم لایو ولی تو آدرس دادن گیر میکنم و ارور میده کد بستال کدت اشکال داره
لطفا اگه میشه یه آدرس درست و با کد درست بهم بدین
ممنون میشم

دوست عزیز ازین استفاده کنین هر منطقه ای که میخایینو انتخاب کنین الان رو امریکا من میزارم اینجا نخاستین عوض کنین .
لینک

ببخشید در قسمت تصال با وایرلس کشکل دارم کمک کنید

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:18 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا اینجای که با قرمز خط کشیدم تو اکس باکس من خاموشه و بهش دسترسی ندارم اکس باکسم اسلیم هستش

3efcfe5fedd9.png

دوست عزیز وای فای مودموتونو روشن کنین و بریت تو قسمت کانکتشن بعد رمز وای فایتونو بدین راحت میره تو دیگه مشکلی نداره که . باز سوالی دارین بهم پ.خ کنین تا کمکتون کنم اگه باز گیر کردین .

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان.
آقا ما تنظیمات همه چیو گذاشتیم روی اتوماتیک ولی تو قسمت اتصال به لایو ارور میده که LIVE connection Error .همه ی کارایی رو هم خود سایت Xbox گفته انجام دادم.حالا دوستان اگه راهی به ذهنشون میرسه منو راهنمایی کنن.البته من با همین کنسول 2 سال پیش خدودای آبان آذر لایو بازی کردم.
ممنون.

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام دوستان من چند روزه میخوام به لایو وصل بشم ولی متاسفانه با ارور MTU مواجه میشم مدل مودمم dlink 2640u هستش و رنج 1370 تا 1492 رو داره به نظر شما با این رنج نمیتونم به لایو وصل بشم؟

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
سلام دوستان من چند روزه میخوام به لایو وصل بشم ولی متاسفانه با ارور MTU مواجه میشم مدل مودمم dlink 2640u هستش و رنج 1370 تا 1492 رو داره به نظر شما با این رنج نمیتونم به لایو وصل بشم؟

این ارور مربوط می شه به NAT که من اطلاع زیادی در این رابطه ندارم. اما از دوستان وارد خواهش می کنم مشکل این بنده خدا رو هم حل کنید.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
دوستان من وقتی به لایو متصل میشم و بازی رو پلی میکنم.،دیسکانکت میشه و بعد از ده دقیقه دوباره میتونم وصل شم،مشکل چیه؟
اکانتم گلد و مدل دستگاه هم آرکیده و مستقیم به مودم متصله.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
من ایکس‌باکس و pc رو با هم کانکت می‌کنم ولی‌ وقتی‌ VP*N رو اکتیو می‌کنم دیگه ایکس‌باکس به اینترنت وصل نمی‌شه...چیکار کنم?
زود تر بگيد كارم گيره.:((

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
سلام من lt3 رو دارم اگه بخوام لایو وصل بشم مشکلی برام پیش نمیاد از نظر بن شدن با دیسک های معمولی هم میشه یا حتما باید برنر مکس باشه

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام من lt3 رو دارم اگه بخوام لایو وصل بشم مشکلی برام پیش نمیاد از نظر بن شدن با دیسک های معمولی هم میشه یا حتما باید برنر مکس باشه
اره عزیزم این جا همه با lt3 وصل می شن !
من ایکس‌باکس و pc رو با هم کانکت می‌کنم ولی‌ وقتی‌ VP*N رو اکتیو می‌کنم دیگه ایکس‌باکس به اینترنت وصل نمی‌شه...چیکار کنم?
زود تر بگيد كارم گيره.:((
یه سوال مگه اینترنتت چنده ؟ بعدش هم اینه دیگه تقریبا پی پی (!) همه ی پهنای باند رو استفاده می کنه و بعد هم کلا وقتی دو تا pc رو هم با هم وصل کنی اگه یکی پی پی داشته باشه اون یکی وصل نمی شه ( مشکل خودم ) مگه این که پهنا ی باند رو بینشون با هر نسبتی که بخوای تقسیم کنی( مثل دانشگاها ) ! فکر کنم این جوری باشه !

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
اره عزیزم این جا همه با lt3 وصل می شن !

یه سوال مگه اینترنتت چنده ؟ بعدش هم اینه دیگه تقریبا پی پی (!) همه ی پهنای باند رو استفاده می کنه و بعد هم کلا وقتی دو تا pc رو هم با هم وصل کنی اگه یکی پی پی داشته باشه اون یکی وصل نمی شه ( مشکل خودم ) مگه این که پهنا ی باند رو بینشون با هر نسبتی که بخوای تقسیم کنی( مثل دانشگاها ) ! فکر کنم این جوری باشه !
پس باید چیکار کنم؟من می‌خوام یه جوری آی‌پی رو عوض کنم که وقتی‌ به لایو کانکت میشم فکر کنه از آلمان کانکت شدم...باید چیکار کنم؟

parviz

کاربر سایت
Oct 3, 2006
66
پس باید چیکار کنم؟من می‌خوام یه جوری آی‌پی رو عوض کنم که وقتی‌ به لایو کانکت میشم فکر کنه از آلمان کانکت شدم...باید چیکار کنم؟
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی که چطوری به اینترنت وصل میشی؟
یعنی از طریق PC اینترنت رو شیر می کنی؟ یا نه همزمان هم pc و هم کنسول به اینترنت از طریق accesspoint وصل میشن؟
اگر از طریقpc میخوای شیر کنی باید یه Virtual private network رو ویندوز بسازی و اونوقت کنسول رو وصل کنی از طریق این کانکشن.
اگر روترت شرایطش رو داشته باشه میتونی روی اون هم ستش کنی .یه مقدار دردسرش زیاده.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
به دلایل امنیتی فکر نکنم بهت اجازه ی چنین کاری بده ! و بعد هم اونا از ما زرنگ ترن ! به احتمال 99 درصد جلوش رو می گیرن ! بعد حالا استفاده از 2 تا app هم که این قد ارزش نداره !

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

اگه ال تی 3 داری احتمال بن شدنت میره طرفای 0% تا 10% که اگر با دیسک برنرمکس بازی کنی میشه 0 دقیق:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر